Opasek a jeho využití



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Opasek a jeho využití  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Opasek a jeho využití
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zeck


PříspěvekZaslal: st listopad 17, 2010 9:19 pm    Předmět: Opasek a jeho využití Odpovědět s citátem

Ahoj,nerad otravuju ale chtel bych se zeptat,na jake cviky konkretne se pouzivá ten opasek a vůbec,na co slouží.
předem dík za odpovědi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JOga


PříspěvekZaslal: st listopad 17, 2010 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pásek je pro podporu středu těla při zvedání, tahání hodně težkejch vah. Takže pro tebe jako pro začátečníka je to věc úplně k hovnu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuše


PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdarec, měl bych dotaz... dříve jsem začal používat pásek jako prevenci proti zranění, problém byl v tom, že takřka v každý sérii... před měsícem mě začala bolet spodní záda, pásek jsem od té doby vynechal (nepoužívám ho aní v nejtežších sériích) a záda mě přestala bolet... může to být tím, že jsem se na ten pásek vysral?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ne je to způsobeno momentální konjukcí Saturnu s Jupiterem a s tím souvisejícími erupcemi na Slunci
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuše


PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 10:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

blazen napsal:
ne je to způsobeno momentální konjukcí Saturnu s Jupiterem a s tím souvisejícími erupcemi na Slunci

taky možnost...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Izman


PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 10:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pasek mi prijde jako zbytecnost teda dokud clovek netaha vahy aspon kolem 150kg. Mozna je to individualni.
Urcite pro zacatecnika to neni jen zbytecne ale rekl bych i nebezpecne. Jelikoz svalstvo kolem patere neplni efektivne svoji funkci a tudiz se nezpevnuje stred tela. Pokud se pletu tak se omlouvam a opravte me.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 10:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kuše napsal:
zdarec, měl bych dotaz... dříve jsem začal používat pásek jako prevenci proti zranění, problém byl v tom, že takřka v každý sérii... před měsícem mě začala bolet spodní záda, pásek jsem od té doby vynechal (nepoužívám ho aní v nejtežších sériích) a záda mě přestala bolet... může to být tím, že jsem se na ten pásek vysral?

Může to být tím že jsi přestal dávat nosným svalům páteře leháro a zpevnil jsi si je aby ti páteř podpíraly pořádně ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 10:57 pm    Předmět: Re: Opasek a jeho využití Odpovědět s citátem

Zeck napsal:
Ahoj,nerad otravuju ale chtel bych se zeptat,na jake cviky konkretne se pouzivá ten opasek a vůbec,na co slouží.
předem dík za odpovědi


Kluky na bradlach a zhyby inak je to na nic :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuše


PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 11:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

díky za ohlasy, od ted pouzivam pasek jen na kliky na bradlech (kvuli pridane zatezi)...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: so březen 03, 2012 8:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pasek u benche zabranuje mostovani? - popripade kdyz se clovek snazi mostovat aby to nenamahalo tolik zada?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie_one


PříspěvekZaslal: so březen 03, 2012 10:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukám, kdo používá pásek, je looser nu což asi to bude pravda.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tracey


PříspěvekZaslal: so březen 03, 2012 1:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já používám jen na těžké přítahy v předklonu, myslím, že má své opodstatnění u některých cviků s velkou váhou, ale je zbytečný ho používat jak to docela často vídám stylem zapnout a utáhnout na začátku tréninku a na konci tréninku povolit...

Je prostě třeba rozumně uvažovat a i když máš pásek, tak myslet na to, abys měl střed těla zpevněný a nespoléhat jen na pásek...
_________________
Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo (Sigmund Freud).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Opasek a jeho využití
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: