Osobní trenér MMA v ČB



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Osobní trenér MMA v ČB  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Osobní trenér MMA v ČB
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chuck_69


PříspěvekZaslal: po březen 25, 2013 12:58 am    Předmět: Osobní trenér MMA v ČB Odpovědět s citátem

Zdravím,
měl bych plán začít "opět" s tréninkem MMA. Zkoušel sem chodit na skupinové treninky, ale upřímně asi bych do začátku potřeboval víc osobnější přístup.
Zajímalo by mě, jestli nevíte o někom a i prostorách v ČB, kdo by se mi mohl věnovat.
Pro představu , navštěvoval sem ty skupinový treninky ZDE
kód:
http://www.fight-club.cz/


Treninky by ani nebyly tak špatný, ale moc sem se tam necejtil, a než bych začal chodit na něco takhle skupinovýho, myslim si ,že bych právě potřeboval pár soukromejch lekcí.
příklad: (ve skupině sou samí 90+kg hovada :D ... a já se svejma 73 kg musim něco vymejšlet - pro začátečníka nic moc )

trochu z mých tělesných vlastnosti:
177 cm, 73 kg, nějakou tu fyzickou kondici mám, ale technika chybí právě.

Dík, za jakoukoliv radu
_________________
EVERLAST, PENDULUM a FORD MUSTANG to sem já :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: po březen 25, 2013 6:38 am    Předmět: Re: Osobní trenér MMA v ČB Odpovědět s citátem

Osobitější? To bych chápal, kdyby si byl úplný pako a pak nevím, jestli by to bylo pro tebe. Skupinový trénink (samozřejmě s lidma, co to umí, ale zároveň jsou tam začátečníci a pak postupně zkušenější třeba i k těm, co za sebou mají zápasy) by dával víc smysl.

Ze začátku je důležitý makat a makat často, aby si nezapomněl předchozí techniky.
nahoru
CowsGiveUsMilk


PříspěvekZaslal: po březen 25, 2013 3:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj v Budejcich trenuju MMA ja, chces-li se domluvit na soukromkach neni problem pres PM, pripadne navstiv dnesni spolecny trenink MMA v Gladiators Gym na Vystavisti, ktery vedu a muzeme de dohodnout osobne.
_________________
Courage is not the lack of fear but the ability to face it.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mictian


PříspěvekZaslal: po březen 25, 2013 3:41 pm    Předmět: fight club Odpovědět s citátem

Můžu tě ujistit, že do fightu už 90 kg hovada nechodí :D... Bohužel. Bývala to dobrá parta. Ale ti, co chtěli řezat naostro, šli do gladiátorů :) Teď máme pár začátečníků, takže pohoda pro ty další... Jsou to spíš tréninky, kde si zkusí takedowny, nějakej ten sparing, základy... Ale osobně těm lidem vždycky říkám, ať si raději naberou základy v kicku nebo zajdou na pár hodin BJJ... to je zkušenost k nezaplacení. Na bjj už chodí sice težší chlapi, ale co ti mám říkat... já mám 67 kilo a pohoda. Hlavně se jedou jednoduchý rutiny, takže se nemusíš bát. On by každej chtěl hned na mma, ale bez těch základů... tam pak kvetu nejen já, ale i ostatní kluci, co pak s dotyčným mají spárovat. BJJ je vůbec super... když pak vidíš amatérský zápasy a vidíš, jak těm klukům chybí základy klasickýho bjj a maj to naučený ze smíšených tréniků... je to škoda. Další věc je vydržet... hodně lidí chodí sporadicky nebo si myslí, že za měsíc budou házet takedowny jako GSP nebo škrtit jako Estima :D Bohužel, to není realita. No, asi jim stačí, že pak můžou říkat, že chodili na mma... :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Osobní trenér MMA v ČB
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: