OT - aktuální formy


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - OT - aktuální formy  Úvodní stránka -> Na smazání... -> OT - aktuální formy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kaplii


PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2014 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rostislaw napsal:
madball napsal:
Rosťo, tady se trošku hodně projevila tvoje omezenost...


Cim soudis, ze jsem omezeny, mam spoustu jinych zajmu a povinnosti nez je posilovna, me spis prijde omezeny ten, kdo tady travi vetsinu sveho casu a vse se mu toci kolem posilovny a stejne vypada porad stejne.


Když už se tu řeší psychologie...není naopak omezenost v tom, co jsi napsal?
Proč by měl být někdo omezený, protože cvičí a vypadá pořád stejně? On přece může vypadat jak chce a třeba mu ten stav vyhovuje. Naopak je omezené si myslet, že každý nechce vypadat stejně (tzn., ty jsi omezený v tom, že si myslíš, že každý se chce zvětšovat).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2014 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rostislaw napsal:
Cim soudis, ze jsem omezeny, mam spoustu jinych zajmu a povinnosti nez je posilovna, me spis prijde omezeny ten, kdo tady travi vetsinu sveho casu a vse se mu toci kolem posilovny a stejne vypada porad stejne.


V tomto som sa našiel
Trebárs ja nesypem z toho dôvodu (okrem peňazí), že ma zaujíma kam som schopný dôjsť bez AS.
Ale nedávno som mal slabú chvíľku, kamoš ktorý bol vždy slabší si dal so mnou challenge o to, kto dá skôr 200 kg mrtvolu. Po tretej kúre ma predbehol a mňa to hrozne sere
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2014 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no jestli na 200kg mrtvolu nekdo kdo se mrtvemu tahu venuje potrebuje dat 3 kury, tak rekni kamosovi, at de delat jinej sport
_________________
Happiness comes from lifting weights overhead.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blackoff


PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2014 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dante Flyshit napsal:
Rostislaw napsal:
...


V tomto som sa našiel
Trebárs ja nesypem z toho dôvodu (okrem peňazí), že ma zaujíma kam som schopný dôjsť bez AS.
Ale nedávno som mal slabú chvíľku, kamoš ktorý bol vždy slabší si dal so mnou challenge o to, kto dá skôr 200 kg mrtvolu. Po tretej kúre ma predbehol a mňa to hrozne sere



Tak tohle už je moc.. Že někdo sype, to je jeho věc, ale že někdo sype, aby dal 200 na pozved, tak to v hlavě asi nemá moc ok
_________________
180/80
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rostislaw


PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2014 10:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Johncreasy napsal:
Jo jasně Rostíku, ty si vlastně velkej hrdina a kdo nesype, tak ze zbabělosti. A nekuřáci jsou taky banda přizdisráčů.


Moje slova Johny, naturalni cviceni je pro decka, spravny chlap by mel byt nonstop v kure, kourit a brat drogy, ale na to musis mit koule.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2014 10:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rostislaw napsal:
Johncreasy napsal:
Jo jasně Rostíku, ty si vlastně velkej hrdina a kdo nesype, tak ze zbabělosti. A nekuřáci jsou taky banda přizdisráčů.


Moje slova Johny, naturalni cviceni je pro decka, spravny chlap by mel byt nonstop v kure, kourit a brat drogy, ale na to musis mit koule.


Koule by na to člověk aji měl, ale s prachama je to horší
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2014 10:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Johncreasy napsal:
Jo jasně Rostíku, ty si vlastně velkej hrdina a kdo nesype, tak ze zbabělosti. A nekuřáci jsou taky banda přizdisráčů.


citace:
A proti těm, kteří se spoléhali na sebe, že jsou spravedliví, a ostatními pohrdali, řekl toto podobenství: Dva muži vstoupili do chrámu, aby se modlili; jeden farizeus a druhý celník. Farizeus se postavil a takto se modlil v sobě: Bože, děkuji Ti, že nejsem jako ostatní lidé, vyděrači, nespravedliví, cizoložníci, nebo i tento celník. Postím se dvakrát do týdne, desátky dávám ze všeho, co mám. Celník však stál zdaleka a ani vzhlédnout k nebi, ale bil se v prsa a říkal: Bože, buď milostiv mně hříšnému! Říkám vám: Tento odešel do svého domu ospravedlněn, a ne onen. Neboť každý, kdo se povyšuje, bude ponížen, a kdo se ponižuje, bude povýšen.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2014 10:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no vyborne, bohapusta sypacka dostala razom nabozensky rozmer, haha dneska lepsie jak telka
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pburáň


PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2014 10:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já teda jsem vůbec nepíši, ale jsem tu každý den a sleduji co se tu děje, ale tohle mi nedá. Chci se jen zeptat co chceš tou aktuálkou teď říct ? Vždyť tu máš i lepší fotku a to jsi byl čistý jsi říkal. A nějaký extra rozdíl v té formě vážně není tak jsem vážně zmaten..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2014 1:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na tohle použít citaci z bible, to chce pořádnou porci másla na hlavě i v hlavě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2014 1:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rostislaw napsal:
Johncreasy napsal:
Jo jasně Rostíku, ty si vlastně velkej hrdina a kdo nesype, tak ze zbabělosti. A nekuřáci jsou taky banda přizdisráčů.


Moje slova Johny, naturalni cviceni je pro decka, spravny chlap by mel byt nonstop v kure, kourit a brat drogy, ale na to musis mit koule.


Jak lískovej oříšek, že? Kvůli takovejm macho řečičkám nebude kulturistika normálními lidmi nikdy brána vážně. Naturální cvičení chce víc dřiny, mentálního odhodlání a schopnost nebrat taková individua v potaz. Sypka chce holt člověka hloupého, či bezohledného sama k sobě. Nebo v případě závodních kulturistů oběť vlastní vášně a v širším smyslu i vášně fanoušků.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Idontevenlift


PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2014 6:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha, kdo sype, ten je hloupej a bezohlednej... Stejnym zpusobem bych mohl do jednoho pytle hodit obezni lidi... jako sorry omezenost, kterou tu nekteri ptedvadite, je k smichu. Na zaver bych rad dodal, ze nejsem nasypanej, jenom me stve tahle ceska neprejicnost a priprdenost, kdy mame potrebu ostatnim rikat, co je pro ne dobre...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2014 7:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rostislaw napsal:
madball napsal:
Rosťo, tady se trošku hodně projevila tvoje omezenost...


Cim soudis, ze jsem omezeny, mam spoustu jinych zajmu a povinnosti nez je posilovna, me spis prijde omezeny ten, kdo tady travi vetsinu sveho casu a vse se mu toci kolem posilovny a stejne vypada porad stejne.


Ten názor. Podle sebe soudíš ostatní a víš, jací jsou ostatní a tímhle si je odsoudil, aniž bys někoho znal. Kolik lidí z fóra vůbec snáš osobně?
Omezenej pohled je takovej, kterej se nedívá dál, než za svoje hranice, ikdyž to je na druhou stranu prakticky nemožný.

edit: jinak za mě teda: na fotce není nic vidět, a to co je vidět není žádnej zázrak.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).


Naposledy upravil madball dne út listopad 11, 2014 7:28 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2014 7:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hosi toto neni filozoficke forum
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2014 9:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Johncreasy napsal:
Na tohle použít citaci z bible, to chce pořádnou porci másla na hlavě i v hlavě.


Mně bylo jasné, že to nepochopíš, ale na okamžik jsem doufal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - OT - aktuální formy Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: