Pangamin VS B comlex?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pangamin VS B comlex?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Pangamin VS B comlex?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Pangamin VS B comlex?
Pangamin
38%
 38%  [ 26 ]
B comlex
43%
 43%  [ 29 ]
Je mi to jedno
17%
 17%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 67

Autor Zpráva
Iron.Pumping
(ban)


PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bazzy napsal:
nekdo me rikal ze nejaky vetsi mnozstvi ovesnych vlocek a takovych veci nejak neutralizuje vitamin B nebo tak nejak je to pravda nebo to je blbost?

a k cemu presne ten pangamin je? kdysi me to doporucovala doktorka na akne, budu z toho velky a silny?


ja sem se bavil s jednou doktorkou a ta mi rikala,ze ovesne vlocky obsahuji hodne olova a to se v tele usazuje...jestli je to ovsem pravda nevim
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ti máš jedno mořské ryby mají v sobě zase hodně rtuti...a taky kadmium.

čínský mlíko plno melaminu, dětský hračky plno ftalátů, smažený hranolky plno akroleinu, šunka plno dusičnanů a solí, každý druhý jídlo plno stabilizátorů a chuť zlepšujících látek ( třeba takové kouřové aroma kdy má člověk pocit, jako by to maso bylo opravdu grilované:o)))...soja je geneticky upravená, v jahodách je gen z ryby, v kuřeti campylobactery, v práglu žloutenka A...všude je něco
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zid


PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@Deadlift-jak bys to viděl s maximálnim množstvím toho pangaminu denně?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Me by spis zajimalo "? tablet pangaminu = to stejny v 1 pivu"
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zid napsal:
@Deadlift-jak bys to viděl s maximálnim množstvím toho pangaminu denně?
netuším...když jsem ho chvíli jedl ( tak deset let zpět )...tuším, že to bylo u mě dvacet tablet denně...rozdělených v několika dávkách...přiznám se, že mě to tehdy nějak neoslovilo...ta chuť je hrozná:o))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iron.Pumping
(ban)


PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
ti máš jedno mořské ryby mají v sobě zase hodně rtuti...a taky kadmium.

čínský mlíko plno melaminu, dětský hračky plno ftalátů, smažený hranolky plno akroleinu, šunka plno dusičnanů a solí, každý druhý jídlo plno stabilizátorů a chuť zlepšujících látek ( třeba takové kouřové aroma kdy má člověk pocit, jako by to maso bylo opravdu grilované:o)))...soja je geneticky upravená, v jahodách je gen z ryby, v kuřeti campylobactery, v práglu žloutenka A...všude je něco

V praglu vyjdu z metra,dam si ve stanku kureci gyros,kterej bude krasne provonenej kourem..k tomu si dam presmazene hranolky a jako zakusek si dam sojovy rez a jako pochoutku jahodu,ktera bude mirne smrncla rybou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DymatizeBoy


PříspěvekZaslal: pá červen 12, 2009 6:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jaký pangamin používáte? Bude to asi docela jedno, že...
_________________
No Pain, No Gain!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
_Lundgren


PříspěvekZaslal: pá červen 12, 2009 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DymatizeBoy napsal:
jaký pangamin používáte? Bude to asi docela jedno, že...


Nebude....

_________________
Ahoj, já jsem Lundgren a jsem vesloholik...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RavenStalker


PříspěvekZaslal: so červen 13, 2009 7:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bazzy napsal:
nekdo me rikal ze nejaky vetsi mnozstvi ovesnych vlocek a takovych veci nejak neutralizuje vitamin B nebo tak nejak je to pravda nebo to je blbost?

a k cemu presne ten pangamin je? kdysi me to doporucovala doktorka na akne, budu z toho velky a silny?


Já myslím že vločky samy obsahují dost vitamínu B.

Když dlouho nic neberu a potom se začnu ládovat pangaminem a Bfortem tak mi v brzký době naskáčou v hubě afty. Už jsem si to vyčíhnul aspoň 4x nějakej tip čím to může být? Když to potom beru dál tak nic...jen když na dlouho přestanu a zase začnu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iron.Pumping
(ban)


PříspěvekZaslal: so červen 13, 2009 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kdyz do sebe ladujes Pangamin proc jeste beres B-complex??
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RavenStalker


PříspěvekZaslal: so červen 13, 2009 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ráno nebo před spaním (jak si vzpomenu) jsem dával Bkomplex a při jídle jsem dával pár tabletek pangaminu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: so červen 13, 2009 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co jsem zacal jist pangamin ve vetsich davkach, tak se to evidentne pozitivne podepsalo na mem traveni (po tech davkach jidla, skoro zadne problemy a celkem rychle me vzdy vytravilo), ted uz ho asi 4 dny nejim, (zapomnel jsem koupit) a traveni se zhorsilo (pocit, ze mne travi pomaleji, je mi vic tezko, i obcas nadymani). Myslel jsem si, ze vliv pangaminu na traveni je otazkou spise dlouhodobejsiho uzivani, jako u jinych vitaminu, ale podle toho, jak jsem ho vysadil a traveni se mne trochu zhorsilo, to tak nevypada. Je to jen muj subjektivni pocit, ze mi bez pangaminu travi hure - pomaleji nebo to tak skutecne je poznat prakticky ze dne na den po vysazeni. (bohuzel apetit je porad stejnej - stejne velkej )
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maria


PříspěvekZaslal: so červen 13, 2009 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vitamíny skupiny B sa zúčastňujú primetabolizme sacharidov, tukov, výborné proti únave, pomáhajú uvoľňovať energiu zo všetkých hlavných živín
mám teraz v príprave napísané B 6, B 12, beriem to injekčne a cítim sa dobre, trávenie úplne pohodové
inak to stále konzumovanie nad normál bude súvisieť s dlhými aeróbkami, ja som ich momentálne vynechala , jedenie sa ustálilo, jem dosť,stravu mám nastavenú veľmi zaujímavo, dostatok sacharidov, ale aj tukov, idem na hovädzine, a hlavne úplne vymizlo pokušenie jesť voloviny
_________________
maria
a vubec! stejne zalezi na technice, nevim co vsichni maji na ty honbe za maximalnimi objemy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: so červen 13, 2009 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maria napsal:
vitamíny skupiny B sa zúčastňujú primetabolizme sacharidov, tukov, výborné proti únave, pomáhajú uvoľňovať energiu zo všetkých hlavných živín
mám teraz v príprave napísané B 6, B 12, beriem to injekčne a cítim sa dobre, trávenie úplne pohodové
inak to stále konzumovanie nad normál bude súvisieť s dlhými aeróbkami , ja som ich momentálne vynechala , jedenie sa ustálilo, jem dosť,stravu mám nastavenú veľmi zaujímavo, dostatok sacharidov, ale aj tukov, idem na hovädzine, a hlavne úplne vymizlo pokušenie jesť voloviny


jj toho si jsem vedom , vsak to tak zacalo prakticky pote, co jsem zacal s aerobkama, predtim to bylo v normalu a kdyz jsem po operaci 2 mesice nebo kolik necvicil vubec a nic nedelal, tak jsem za cely den snedl tolik, co na jednu z nekolika nocnich svacinek ted
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maria


PříspěvekZaslal: so červen 13, 2009 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

keď si s tým vysporiadaný Ty, ono ten zvýšený príjem niečo stojí
_________________
maria
a vubec! stejne zalezi na technice, nevim co vsichni maji na ty honbe za maximalnimi objemy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pangamin VS B comlex? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: