Pečivo


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pečivo  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Pečivo
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mike scania


PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 3:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V tom Albertu sem si právě koupil novinku, celozrnný špaldový chléb a je výbornej , ty bagatky totiž u nás nemají.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete_GSG


PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V Albertovi kupuji tenhle a spokojenost. Vydrží dlouho, chutná mi a stačí ty dva tenké plátky, aby člověk byl opravdu nasycený.Jiné pečivo nekupuji.

[/img]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StEpan93


PříspěvekZaslal: pá červen 21, 2013 9:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já kupuju z pekárny slunečnicovej chleba, sice to není úplně ideálka, ale měl jsem ho i na začátku diety :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragunov82


PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2013 1:11 am    Předmět: Pečivo Odpovědět s citátem

Knackebrot z Lidlu sezamový, super chuť. Nebo kmínové z Kauflandu. Klasické pečivo jsem zcela vyřadil a nechybí mi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MaRweN


PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2013 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V Lidlu mají levný 100% žitný chléb (Rivercote), je dobrý a nutričně skvělý...Takové to běžné pečivo se nejí i kvůli sodíku, kterého obsahuje vážně hodně...Pak můžu doporučit samozřejmě Racio chlebíčky, které nemají sodík skoro vůbec a výživově jsou na tom snad i lépe než ten 100% žitný chléb
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Mick994


PříspěvekZaslal: út červenec 30, 2013 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud jsem mimo domácí pekárnu, tak si dávám pšenično-žitný chléb z Albertu Hypermarketu. Je černý, a dosti vláčný, chuťově mi vyhovuje na 100%. Vyživově netuším ale jím ho jak v dietě tak normálně, a nijak mě to zatím nezprasilo takže u mě dobrý.
_________________
Nechci být Největší, ani nejrychlejší a už vůbec nejsilnější.
Můj ideál je zlatý střed, kde má mít tělo funkci, výkon i vhled zároveň.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
denisa.ang


PříspěvekZaslal: so červen 28, 2014 10:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, chtěla bych poprosit o radu. Jsem v dietě a chci dát dolů ještě nějaký ten tuk navíc. Za poslední půl rok jsem vyřadila úplně pečivo a je mi fajn, nejsem nafouklá, splasklo mi břicho a vrátit se k pečivu nehodlám. Jen by mě zajímalo, když by si jednou za čas chtěla nějaké dát (třeba jednou za týden), tak jaké je nejlepší zvolit? Všude teď čtu jak je pšenice největší zlo, jak je třeba nejíst žádné pečivo, vyřadit lepek apod. Už jsem z toho sama zblblá. Včera mi kamarád dal tento chléb: Alnatura Pumpernickel žitný chléb BIO 250g (bohužel mi nejde vložit odkaz, ale složení je: žitný celozrnný šrot 60%, voda, řepný sirup, sladový extrakt (ječmen), mořská sůl, droždí), tak by mě zajímal váš názor jaký je. Děkuju moc
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sk


PříspěvekZaslal: so červen 28, 2014 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

denisa.ang napsal:
Jen by mě zajímalo, když by si jednou za čas chtěla nějaké dát (třeba jednou za týden), tak jaké je nejlepší zvolit?


to ktere ti nejvic chutna
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
denisa.ang


PříspěvekZaslal: so červen 28, 2014 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sk napsal:
denisa.ang napsal:
Jen by mě zajímalo, když by si jednou za čas chtěla nějaké dát (třeba jednou za týden), tak jaké je nejlepší zvolit?


to ktere ti nejvic chutna


Jasně, že ať si člověk dá občas cokoliv tak je to úplně jedno, to samé s pečivem. Spíš mě zajímalo jak to je konkrétně s chlebem, jestli tento lisovaný je dobrá volba.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sk


PříspěvekZaslal: so červen 28, 2014 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V tom mnozstvi v jakem se to pecivo chystas konzumovat (podle toho co jsi psala 2 -3 krajice tydne ? ) je proste sumak co budes bastit. Ty rozdily v tom pecivu nejsou tak zasadni.

Co se tyka tebou uvadeneho chleba...ja osobne bych dal prednost nejakemu cerstvemu pekne upecenemu rovnou z pekarny :) to uz je ale na kazdem co mu chutna.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: so červen 28, 2014 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

denisa.ang napsal:
Ahoj, chtěla bych poprosit o radu. Jsem v dietě a chci dát dolů ještě nějaký ten tuk navíc. Za poslední půl rok jsem vyřadila úplně pečivo a je mi fajn, nejsem nafouklá, splasklo mi břicho a vrátit se k pečivu nehodlám. Jen by mě zajímalo, když by si jednou za čas chtěla nějaké dát (třeba jednou za týden), tak jaké je nejlepší zvolit? Všude teď čtu jak je pšenice největší zlo, jak je třeba nejíst žádné pečivo, vyřadit lepek apod. Už jsem z toho sama zblblá. Včera mi kamarád dal tento chléb: Alnatura Pumpernickel žitný chléb BIO 250g (bohužel mi nejde vložit odkaz, ale složení je: žitný celozrnný šrot 60%, voda, řepný sirup, sladový extrakt (ječmen), mořská sůl, droždí), tak by mě zajímal váš názor jaký je. Děkuju moc
taky jsem před pár měsíci přestal jíst lepek a teď si dopřeju tak 1-2x týdně nějaké pečivo, prakticky neřeším které a vrácení k nafouklosti se nekoná. Samozřejmě v tomhle případě a počtu co dávám, řeším spíše chuť a můžu říct, že taková houstička s máslem nikdy lépe nechutnala ale já nejsem v dietě a jen si držím váhu...o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Air_force_one


PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2014 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci zakládat nové téma. Kde kupujete celozrnné rohlíky? Celozrnné chleby z alberta (ty tenké, je jich tam více) mám strašně ojedené, proto bych se chtěl zeptat kde se dá koupit pravý celozrný rohlík nebo houska (pekárnu zatím nemám a ručně to dělat, na to není čas).Předem díky za odpověď.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Enn


PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2014 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Air_force_one napsal:
Nechci zakládat nové téma. Kde kupujete celozrnné rohlíky? Celozrnné chleby z alberta (ty tenké, je jich tam více) mám strašně ojedené, proto bych se chtěl zeptat kde se dá koupit pravý celozrný rohlík nebo houska (pekárnu zatím nemám a ručně to dělat, na to není čas).Předem díky za odpověď.


Zalet si do USA, maji plne regaly celozrnneho peciva... Musim si postesknout.. Tady v CR by me to osobne taky zajimalo. Jednu dobu meli v Alberu jednu celozrnnou bagetku, ale uz i tu zrusili nekdy prvni polovine tohoto roku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peet
peetthemaster


PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2014 10:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Enn napsal:
Air_force_one napsal:
Nechci zakládat nové téma. Kde kupujete celozrnné rohlíky? Celozrnné chleby z alberta (ty tenké, je jich tam více) mám strašně ojedené, proto bych se chtěl zeptat kde se dá koupit pravý celozrný rohlík nebo houska (pekárnu zatím nemám a ručně to dělat, na to není čas).Předem díky za odpověď.


Zalet si do USA, maji plne regaly celozrnneho peciva... Musim si postesknout.. Tady v CR by me to osobne taky zajimalo. Jednu dobu meli v Alberu jednu celozrnnou bagetku, ale uz i tu zrusili nekdy prvni polovine tohoto roku.


To je rada nad zlato, opravdu. Když nemám k tématu co říct, tak radši držím hubu

Kupoval jsem ve Sparu nějaký chléb balený s Psylliem, chuťove byl dobrej, ale docela drahej :)
_________________
Můžeš jít k zemi, ale musíš se zvednout!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Air_force_one


PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2014 11:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hehe, do USA pro rohlíky ;) O chlebu vím, ten mají celkem dobrej v kauflandu (bochník asi za 42 kč), ale spíš mě zajímali ty rohlíky...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pečivo Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: