Pití ovesných vloček


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pití ovesných vloček  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Pití ovesných vloček
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chadzi


PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2014 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je otázka chutí ... já osobně si dám raději po ránu chutný koktejl než placku. Zkoušel jsem toho mnoho a koktejl si dám stejně nejraději. Vločky + arašídové máslo + med + protein + hydrolyzovaný kolagen + lesní ovoce nebo cokoliv jiného na chuť - rozmixuju a vypiju při ranní procházce se psem nebo pěkně doma. :)


Naposledy upravil Chadzi dne st říjen 08, 2014 1:47 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2014 1:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky do sebe radši ráno kopnu dobrej koktejl z vloček podobně jako chadzi, než do sebe soukat kaši nebo placky :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2014 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ono mezi kaší a koktejlem víceméně neni rozdíl, akorát to první je míň zředěný.... já spíš narážel na to, že někteří si v rámci úspory času mixujou i oběd.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DolceGusto


PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2014 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

chutny/dobry koktejl z rozsekanejch vlocek, hmmm... jasne si moc dobre pamatuju, jak moc skvely to bylo, obcas se mi z tech cucku navalilo, ale tak kazdej si asi pod chutnym koktejlem predstavuje neo jinyho
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2014 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

princezno
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2014 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím jak to mixuješ, ale když dám večer vločky do šejkru a zaliju je vodou, tak to ráno spolu s ostatním rozmixuju do hladka ... :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DolceGusto


PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2014 2:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ok, dobre pro tebe ja uz vlocky nemixuju, vubec s vlockama uz nemam nic spolecnyho
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Číča


PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2014 3:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobře děláš,vločky jsou jed,stejně jako všechny sacharidy!!!
_________________
Jsem zvíře,které pustili ze ZOO za dobré chování.
Log:
http://forum.ronnie.cz/post1122639.html#1122639
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Číča


PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2014 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak problem je samozrejme v tom,ze mixujes suchy vlocky. bud to musis vypit hned a nebo je namocit,treba den predtim. JInak ta sucha rozmixovana mouka do sebe natahne vodu a pak se to samozrejme lepi ;-)
_________________
Jsem zvíře,které pustili ze ZOO za dobré chování.
Log:
http://forum.ronnie.cz/post1122639.html#1122639
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2014 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DolceGusto napsal:
chutny/dobry koktejl z rozsekanejch vlocek, hmmm... jasne si moc dobre pamatuju, jak moc skvely to bylo, obcas se mi z tech cucku navalilo, ale tak kazdej si asi pod chutnym koktejlem predstavuje neo jinyho


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2014 3:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja to tak dlouho delal, rozhodne lepsi si zmixovat vlocky s proteinem a v praci vypit, nez do sebe rvat 5 odmerek mutant sracky
_________________
Happiness comes from lifting weights overhead.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prochm


PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2014 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DolceGusto napsal:
chutny/dobry koktejl z rozsekanejch vlocek, hmmm... jasne si moc dobre pamatuju, jak moc skvely to bylo, obcas se mi z tech cucku navalilo, ale tak kazdej si asi pod chutnym koktejlem predstavuje neo jinyho


Když si do toho dáš normální ochucený protein tak to není vůbec špatné. A vstávat ráno ve čtyři hodiny abych si dělal vajíčka a nějaké placky z ovesných vloček? Na to bych se mohl víte co. A chystat si to večer na ráno také není ono.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prochm


PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2014 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jachym napsal:
Tak ono mezi kaší a koktejlem víceméně neni rozdíl, akorát to první je míň zředěný.... já spíš narážel na to, že někteří si v rámci úspory času mixujou i oběd.


Pokud to člověk myslí s cvičením vážně tak mu kolikrát nic jiného nezbývá. A nejenom oběd ale také večeři.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peet
peetthemaster


PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2014 5:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

prochm napsal:
jachym napsal:
Tak ono mezi kaší a koktejlem víceméně neni rozdíl, akorát to první je míň zředěný.... já spíš narážel na to, že někteří si v rámci úspory času mixujou i oběd.


Pokud to člověk myslí s cvičením vážně tak mu kolikrát nic jiného nezbývá. A nejenom oběd ale také večeři.


Blbost. Nemáš čas si vytáhnout krabičku s připraveným jídlem?
_________________
Můžeš jít k zemi, ale musíš se zvednout!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2014 5:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S timhle nemůžu souhlasit. Cvičit a myslet to vážně klidně jde, nikdo mi prostě nenamluví, že nemá přes den 10 minut čas, aby snědl normální jídlo, i kdyby to měl být třeba studený těstovinový salát s tunákem apod. A to jsem ještě přehnal. Když na věc přijde, jde to do sebe nakufrovat i třeba za 2-3 minuty a pořád mi to přijde přirozenější než to pít, navíc to pití, pokud piju něco takovýho tak ono to možná zabere stejně, to se na ex asi taky těžko dá.... A příprava s tím je možná ještě delší, protože v případě toho pití ještě hotový jídlo musím mixovat.
A to nemluvím i o dalších nevýhodách jako například, že normální jídlo bych si klidně dal do batohu jen tak v nějaké krabičce, tohle už si musí dát člověk sakra pozor, aby se mu to někde neotevřelo a mít to pak někde na dně batohu... no děkuju pěkně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pití ovesných vloček Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: