Pman VOLUMEtric log


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pman VOLUMEtric log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Pman VOLUMEtric log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petrman


PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 11:38 pm    Předmět: Pman VOLUMEtric log Odpovědět s citátem

Zdarec bando,rozhodl jsem si založit svůj log.
Tak něco k tomu co a jak to se mnou vypadá,moje cíle a vše okolo.
Aktualně je mi 22 let,výška 176cm a váha 89kg.Do fitka jsem poprvé zamířil v 17 letech kdy jsem važil asi 50kg a rok jsem cvičil co se dalo a postupně jak jsem se s činkama seznamil a objevil jak co se děla tak cvičení dostalo řád a po roce cvičení jsem šel i s vahou pomalu nahoru.Mezi 18 a 20 rokem to vypadalo tak že jsem měsic chodil,pak zas nic a po měsici zas poctivě.Minuly rok to byla docela ojebavačka,kvuli praci jsem moc nestihal.Až od záři 2010 kdy jsem se dostal k VSČR jsem začal makat s činkama.Od března do zaři 2011 jsem makal pravidelně a až do minuleho tydne zas přiležitostně aspoň 2x do tydne,ale to je docela k hovnu.Ovšem teď jsem upustil od aktivity diky ktere mam spoustu času a tak se mužu tomu začít věnovat maximalně!!!

Cvičit budu u nás ve fitness centru (mam roční permici),a v práci mame taky fitko takže podle toho jak mi šichty budou vychazet a nebudu stihat fitko,zajdu před noční nebo po ranni. Mým cilem je objem,objem a objem!!!! Protože nemam vyšku,chcu pořadnou šiřku,jinak respect si v mém povolaní jinak nevybuduju a ten potřebuju. Na vaze jsem zamakal docela dost,v záři 2010 jsem vážil 74kg.Teď se dostavam na 90kg a chtěl bych mít kolem 105kg a přitom nebýt tlustý a zachovát si pas.Letos od března do záři jsem cvičil Korťaka a přibral jsem s ním pěkně.Teď mám sestavený svůj trenink který chci zachovat a na jaro zas dam Korteho.

Co se vyživy tyče tak 2xdenně 85 protein,1 čajova lžička creatinu (mam za sebou 5 tydnu nagramovane,pak 5 tydnu bez,a pak pravidelně čajova lžice).
Jídelniček nemam vzorový a řešit ho nebudu,omezovat se taky ne,mam rad všechno a co je uvařene to s nim,snažím se nepřežirat.Každy den si davam tvaroh 250g,2 vajca,trošku cukru,kakao a do toho banan a pul sačku piškotu.Na večeře si davam vaječinku nebo těstoviny s kuřecím masem a zeleninou,ale ostatní jidla si moc nehlidam.

Teď k cvičení.Byl jsem v ponděli po delší době zas poprve ve fitku koupit permici,tak od pondělka jsem byl obden cvičit,bylo to spiš takové rozhybávání a navyknuti si na režim cvičení a zatěž.Dneska jsem už fejst zmastil prsa a bicák.V ponděli začínam naplno tak přidám i nějaké foto pro představu a porovnání do budoucna.Budu zaznamenavat i váhy.Cviky budu střídat a cvičit budu 2 dny cvičení,den pauza....ale pokud se některý den rozbiju na nějake partii a nebudu se citit další den ok třeba kvuli mrtvemu tahu tak si dam den pauzu a pudu obden.

19.listopadu 2011 13:30-14:45
Prsa-biceps

Bench press 5x6 (65,70,75,75,70)kg i s osou
Tlaky na šikme lavici nahoru 4x8 (22,5 , 25,25,25)kg 1 činka
Protisměrné kladky rozpažky 4x12 (25kg)na jednom zavaži

rovna osa ve stoje 4x10 (20,25,30,30)kg dohromady bez osy
kladiva ve stoje 4x8 každa ruka (15, 17,5 , 17,5 , 15)kg 1 činka

břicho sed leh 50x



Tak v ponděli se tady objevím napišu co a jak,přidam foto,zapišu trenink a váhy.Zduř bando!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelcb


PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 11:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co fotka?
_________________
Věci se nestávají..věci se tvoří !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2011 8:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ohledne toho jidla.. zkus si hlidat aspon snidane,obed,vecere a melo by to byt bez problemu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2011 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Aktualně je mi 22 let,výška 176cm a váha 89kg


Konkretne v tvem pripade by me ta fotka taky zajimala. Chces objem a na to, ze jsi zatim moc necvicil bych rad videlv jake kvalite to je.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petrman


PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2011 12:18 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

21.listopadu 2011 10:30-11:45

Záda - triceps

Přitahy spodní kladky v sedě 4x8 (60,70,70,70)kg
Přitahy horni kladky v před 3x10 (62,5)kg
Přitahy jednoruč v předklonu o lavici 3x8 každa ruka (22,5 , 25,25)kg činka
Hyperextenze 4x12

Kliky na bradlech 3x15
stahování předni kladky 3x8 přes jednu kladku (25,30,25)
stahování lana 2xdo vyčerpání přes 2 kladky (4x25 , 3x22,5 , 4x20 , 4x17,5 , 4x15 , 5x10)kg

sed leh 3 x 25 opakování

Co se jidla tyče tak dneska rano cornflaky s mlikem na snidani,pulhodiny před cvičením protein s creatinem,ted na oběd těstoviny,kuř.maso a dušená zelenina....

A fotku mam,ale hrozně špatna kvalita,mam docela o ničem fotak na mobilu...ale pro představu snad stačí....stejně nic vidět nepude,nejde mi o tvary ale o OBJEM!

]


Naposledy upravil Petrman dne út listopad 22, 2011 11:09 am, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2011 2:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
A fotku mam,ale hrozně špatna kvalita,mam docela o ničem fotak na mobilu...ale pro představu snad stačí....stejně nic vidět nepude,nejde mi o tvary ale o OBJEM!


Svaly tam jsou, tuku ovsem taky dost, tak jsem zvedavej, jak se ti podari pribrat tech 16kg a nebyt tlustej, jak jsi psal v prvnim postu.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PeterNu


PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2011 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mým cilem je objem,objem a objem!!!! Protože nemam vyšku,chcu pořadnou šiřku,jinak respect si v mém povolaní jinak nevybuduju a ten potřebuju.

Rešpekt sa buduje inak a nie širokými ramenami. S týmto postojom musíš byť velmi populárny v práci :D. Hlavne medzi muklami.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2011 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky nevím, jestli by něco takovýho budilo respekt teda...
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petrman


PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2011 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:


Svaly tam jsou, tuku ovsem taky dost, tak jsem zvedavej, jak se ti podari pribrat tech 16kg a nebyt tlustej, jak jsi psal v prvnim postu.

budu se snažit,počitam s tím že přiberu,ale nechcu pivni pupek...prostě aby mi břicho předrostlo hrudník
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petrman


PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2011 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PeterNu napsal:
Mým cilem je objem,objem a objem!!!! Protože nemam vyšku,chcu pořadnou šiřku,jinak respect si v mém povolaní jinak nevybuduju a ten potřebuju.

Rešpekt sa buduje inak a nie širokými ramenami. S týmto postojom musíš byť velmi populárny v práci :D. Hlavne medzi muklami.


Samozdřejmě že se buduje i jinak,nechci se o praci a poměrech moc rozepisovat...ale ta práce mě baví,setkavam se tam se zajimavýma lidma, ale dost nebezpečnýma,a věř že je to dost o tom jak člověk vypada.Je jasné že v tom se musí umět i chodit a umět mluvit,ale hlavné je to,jakou ma ten dozorce postavu,tak si tě zařadí a berou i ostatní klienti . Mame tam chlapy co jsou na vyšku i na šířku přes 2m ,a mame tam i takové co maji i s opaskem 60kg....a lépe se domluví a lepe poslouchaji člověka co vypada při sile.V tom prostředí je dost vrahu,ruzni pedo,schyzo a osob s demencí,osoby na drogách v těžkých zavislostech... kterým v hlavě se honí buchví co,a ti maji dost času přemýšlet buď jak utect,nebo ukazat se před osotatníma že on je kapo,popřipadě vymyšlet vynalezy a zbraně z běžných věci ktere se nebojí použít.A pokud třeba na mě vydí že mam strach nebo si mysli že jsou silnější než ja,tak to zkouší na mě a chtěji si dokazovat svojí silu a nadřazenost.Hodně osob tam nema třeba co ztratit nebo maji psychické problemy a ze strachu jsou agresivní.
Fakt,je to o postavě....a mě cvičení baví a mam svůj cíl,takže si za nim jdu a neřeším celkem co si mysli o mě nebo mých duvodech ostatní,spiš bych uvital rady a zkušeností osotatních jak co nejefektivněji nabrat objem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2011 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
spiš bych uvital rady a zkušeností osotatních jak co nejefektivněji nabrat objem


Cvicit, zrat a regenerovat, coz uz asi delas, takze ted uz jen byt alespon trochu trpelivy.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelcb


PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2011 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
citace:
spiš bych uvital rady a zkušeností osotatních jak co nejefektivněji nabrat objem


Cvicit, zrat a regenerovat, coz uz asi delas, takze ted uz jen byt alespon trochu trpelivy.


nebo necvičit,žrát a žrát ještě víc.
_________________
Věci se nestávají..věci se tvoří !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petrman


PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2011 5:59 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

středa 23.listopadu 2011 14:00-15:20

Nohy - ramena

Předkopy 4x8 (35,40,40,35)
zakopávání 3x10 (45,50,50)
Lýtka v sedě 5x8 (45,55,60,60,60)
Lýtka ve stoje 3x8 (85, 92,5 , 100) + 1x (5x92,5 , 5x85 , 4x75 , 4x65 , 4x55 ,3x50)

Tlak s osou vedený v drase za hlavou v sedě 4x8 (35,40,40,40)
Tlak s jednoručkami v sedě 3x8 (20)
Předpažování 3x12 každa ruka (10, 12,5 , 12,5)

Břicho 45 sedu lehu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petrman


PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2011 3:13 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

PÁTEK 25.LISTOPADU 2011

Prsa - biceps

Bench press 5x6 (70,75,75,75,75) kg i s osou
Tlaky v leže 4x8 (27,5 , 30,30, 27,5)kg jedna činka
Rozpažky v leže 3x10 (15, 17,5 , 17,5)kg jedna činka

MZ osa 3x10 (30kg zavaží +10 osa)
jednoručky ve stoje 4x8 každa ruka (15)kg

Sed leh 45x

[/u]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petrman


PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2011 3:19 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

sobota 26.listopadu

Zada - Triceps

Přitahy spodni kladky v sedě 5x8 (55,65,70,70,70)
přitahy horni kladky za hlavu 3x8 (45,50,55,50)
obracený motylek 3x10 (40,45,40)
kliky s 20kg kotoučem 3 x 20 kliku

Kliky na bradlech 4x10
stahováni kladky podhmatem 3x8 každa ruka (15)
lana 2x (5x25kg , 4x20kg , 3x17,5kg , 3x15kg , 3x10kg)

60x sed leh
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pman VOLUMEtric log Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: