Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 747, 748, 749 ... 878, 879, 880  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...  Úvodní stránka -> Ostatní -> Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Oddo


PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2015 1:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

I.N.G. napsal:
...


slušnej rage
_________________
F*CK AVERAGE
https://www.facebook.com/ironwisdom1
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2015 2:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

I.N.G. napsal:
Se nepo**rte
Pokud dobře vidím, tak jediný, komu se nezdál tuk kvality paliva naftových motorů a sýr chuti i konzistence ne nepodobný předešlému, jsem byl já, takže pokud chceš protestovat, buď, prosím, adresný a zamiř přímo na mě, já to ustojím :-)

Pro mě, za mě, klidně si to kupujte, ale fakt nevím, čím vás to přesvědčí. Jo, cena bude o něco nižší, ale jedná se o vaše tělo. Do auta si taky lijete ten levnější benzín, i když víte, že je to pančovaná sračka tekutina?
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
I.N.G.


PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2015 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
I.N.G. napsal:
Se nepo**rte
Pokud dobře vidím, tak jediný, komu se nezdál tuk kvality paliva naftových motorů a sýr chuti i konzistence ne nepodobný předešlému, jsem byl já, takže pokud chceš protestovat, buď, prosím, adresný a zamiř přímo na mě, já to ustojím :-)
Pro mě, za mě, klidně si to kupujte, ale fakt nevím, čím vás to přesvědčí. Jo, cena bude o něco nižší, ale jedná se o vaše tělo. Do auta si taky lijete ten levnější benzín, i když víte, že je to pančovaná sračka tekutina?


Tak zrovna tady jsi na ramu zamířil ty, ale já to beru tak nějak obecně. Opravdu si nemyslím, že člověk, který pravidelně cvičí a má obecně stravu dobře pořešenou, by si měl dělat vrásky z toho, že na si občas místo máslo někam namaže třeba tu Ramu. Psát hned o sračkách? Proč, v čem je třeba ta Rama takové peklo? Tady máš od výrobce napsané, že je to supr zdravý zázrak. Upřímně řečeno,nevidím tam nic, co by mě děsilo. Viz třeba poslední věta v tom odkazu.
O máslu, mléku, vejcích,masu se taky před pár lety psalo, jak jsou na prd, obsahují tuny tuku, cholesterol, bla bla. Dneska se to otočilo o 180%. Já už tyhle "výzkumy" čtu spíš pro pobavení, protože výsledek prostě vždy odpovídá přání zadavatele.

Často mám před očima scénku z jednoho filmu od Woody Allena z konce šedesátých/začátku sedmdesátých let, název si bohužel nejsem schopen vybavit. Film se odehrává v budoucnosti. Pár přátel pije drinky a kouří doutníky a přitom se baví o tom, jak se kdysi psalo, že tyhle věci strašně škodí zdraví a přitom podle nových, moderních výzkumů je to přesně naopak, a mají strašnou bžundu z toho, jací to byli v minulosti lidi blbci. No,a s těmi poznatky k jídlu je to přesně takhle, každých 20 let je to jinak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka Kalous


PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2015 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Daymoone mně taky přijde, že požíváš zbytečně silné výrazy. Ty by možná odpovídaly, kdyby tu psal že sýr byl na povrchu trochu zelenej ale to se v toustu ztratí, rajče chytnutý z půlky takže si nakrájel jen tu lepší, s cibulí to bylo hroší ale ten střed po oloupání ještě nebyl úplně hnědej a šunka byla lehce cítit což ovšem vůně tesco value kečupu snadno přebije.
_________________
`K smíchu jsou mi všichni lidé, kteří tvrdí, že se člověk svou vlastní silou nemůže vznést do vzduchu!`
J.T.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2015 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobře, nechte mě tedy obhájit svůj názor, ať už si o něm myslíte, co chcete. Já tady tu Ramu beru v souvislostech. Jsme na fóru o cvičení a zdravém životním stylu. Já zastávám ten názorový směr, který říká, že samotné cvičení je tak 20, možná 30% úspěchu v kulturistice (zde mě prosím neberte za slovo, že Judson ani nikdo z dotčených není kulturista) a zbytek je na výživě, přístupu a regeneraci. Pokud tedy například Judson napíše, co jí, já mu na to napíšu, že je to nekvalitní potravina. Za výraz, který jsem použil, se omlouvám. Promiňte.

Jak jsem podotkl v předchozím textu, je to jen na vás, co budete jíst. Mě k tomu, prosím, nechte napsat svůj názor.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2015 4:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych to zase tak nehrotil. U ztužených rostlinných tuků je hlavní problém ve výrobě, pokud se používá hydrogenace. Může se ale používat i modernější způsob výroby, při kterém tak nedochází ke zhoršování produktu. Takže bych v dnešních margarínech zas takovej problém neviděl. Bohužel je nejím, protože mi nechutnají, takže se nazajímám o to, kterou výrobu určití výrobci používají.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2015 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
Já tady tu Ramu beru v souvislostech. Jsme na fóru o cvičení a zdravém životním stylu.


Kulturistika a zdravý životní styl ... to je od jisté úrovně (kondiční:-))) tak trochu oxymoron, ne:-)? A třeba takové PWL doporučuje taky 9 ortopedů z 10 .

Sorry, ale tohle mi prostě nedalo


EDIT ... ale pravda je, že Ramu tedy fuck ne, na něco umřít člověk sice musí, ale když, tak by to mělo bejt aspoň dobrý!
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2015 5:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro mě ne. Já to, co dělám, dělám tak, aby to platilo.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2015 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A koukám, že i na fóru o zdravém životní stylu to může žít ... https://forum.ronnie.cz/post1140949.html#1140949 ...
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2015 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A stejne jsem kecal, vecinou si tam davam Perlu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2015 5:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
A stejne jsem kecal, vecinou si tam davam Perlu


Počkat...to je na praní ne?
Nebo na zuby?

To už by možná bylo lepší jít do tradiční klasiky....aneb Indulona rulezz:-))) ... ale musí být modrá!


_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2015 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
A koukám, že i na fóru o zdravém životní stylu to může žít ...
Ale tak to víš, že se taky napiju :-) Ale zase si spíš vyberu něco lepšího, než výčepní lihovinu :-)
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: so leden 03, 2015 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už třetí den se nepřežírám - což je pro mě úspěch tohoto týdne. Jdu do fitka otestovat rameno a pokud bude vše OK, tak si založím log...jsou to sice drobné radosti, ale potěšilo mě to.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: so leden 03, 2015 12:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Letos mi udělal radost Ježíšek... Foto mýho ještě nemam, tak aspon pro představu... Konečne něco co mi jde k pleti. :)

Něco málo z recenze na něj:

,,Intruder je fenomén. Vysvětlování, že dává na křižovatce Fárošům a Ninjám po čuni, nemá totiž vůbec cenu. Ono se na něm prostě musí jet. Kdo nezkusil, nepochopí. Volnoběh asi 1100 otáček, kolem 1500 již začíná být agregát použitelný, pokud nechcete vyloženě agresivně zrychlovat. Kolem dvou a půl tisíc se motor ještě uklidní a začne nabírat sílu. Zvuk se narůstajícími otáčkami mění od tlukotu srdce přes ostrý superbike po totálně naštvaný dragster. Od pěti tisíc výše mašina zrychluje jako superbike, na křižovatce pustíte spojku a než řeknete „šmarjápanno“, máte jedničku v omezovači, za vámi modrý kouř z hořící pneumatiky, dáte dvě a letíte kilo dvacet! To všechno dřív, než na silniční motorce najdete na spojce ideální záběr k rozjezdu! "

_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: so leden 03, 2015 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pekna pohadka :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 747, 748, 749 ... 878, 879, 880  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: