Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 867, 868, 869 ... 878, 879, 880  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...  Úvodní stránka -> Ostatní -> Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: po květen 22, 2017 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trochu to tu aktualizuji přihřátím si polívčičky. Líbí se mi, že se nám v Survivalu daří udávat směr, jakým by se mělo, dle našeho názoru, odvětví sportovních suplementů dále udávat. Jako první jsme například začali zveřejňovat poměry bílkovinných zdrojů v proteinech a s tím přišlo i odhalování složení pokud možno co nejvíce do detailu i u ostatních produktů, protože zákazník to kvitoval. Dále jsme začali říkat lidem, proč jsme dali do produktu ty či ony látky a jakou mají v těle vlastně funkci. Že to není jenom o tom se ráno vzbudit a říct si "hmm, dáme tam třeba tolik synefrinu", ale ty receptury mají reálné vědecké podložení... říkal jsem si, kdy s tím přijde někdo další a po přečetní PR článku od Prominu je mi jasný, kdo si všímá, že bez podobné filozofie, kterou máme my, to už dnes prostě v této branži jen tak nepůjde. A ta jejich skrytá negativní kampaň v článku proti našim produktům tento můj pocit jenom umocňuje a vím, že to, s čím jsme přišli, má prostě smysl.

*KONEC POPLÁCÁNÍ SE PO RAMENOU*
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: ne květen 28, 2017 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera jsme byli s přítelkyní na semináři pro Adámka, který pořádal Jonáš Petřík. Spousta zajímavých informací, kopa sranda a hlavně člověk ví, že ti všichni lidi, co tam byli, to mají v hlavě nějak srovnané a na nic si nehrají. A taky to celé pomůže člověku, jenž cvičit nemůže.

Jinak se tímto omlouvám CIZOPASNIKOVI, kterého jsem rychle zastavil a zároveň mu zase rychle utekl (bylo to neslušné), protože jsem chtěl se ještě vyfotit s Alešem, než uteče domů.

Samozřejmě všichni lidé tam, i včetně Michala Širůčky, jsou pro mě (i přítelkyni) nesmírně zajímaví lidé a klidně bych si s nimi pokecal delší dobu kdybych mohl, ale chápu, že takových lidí jako já, jich denně zastaví mnoho, takže jsem nechtěl nikoho moc zdržovat.
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TTeDy


PříspěvekZaslal: čt červen 15, 2017 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska se ze me stal bakalar. Sice titul, kterej dnes nikoho nezajima, ale pro me ma ohromnou hodnotu kvuli usili, ktery me stal (vystudovanej obor urcite nebyl "davaci") a kvuli tomu, ze v me rodine plne automechaniku, ridicu, svadlen a prodavacek jsem vlastne prvni vysokoskolak.

Do navazujiciho studia jsem prijatej na prumer, takze ted po pul roce mam volnej cas a neni to vubec spatny .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: čt červen 15, 2017 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TTeDy: Gratulace! Já změnil po roce obor, takže ted končím prvák a musím říct, že budu rád, když dám toho bakaláře, protože studovat mě absolutně nebaví (chápej jako nebaví mě doma sedět a učit se).
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: čt červen 15, 2017 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám "radost", když vidím romské spoluobčanky, spoluobčany a spoluobčančata, hrdě se koupat v městské fontáně. Vážně zážitek.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: čt červen 15, 2017 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já si jako relativně čerstvý bakalář hledal práci (navazující jsem zanechal, stálo to za hovno) a můžu říct, že většinu firem hlavně zajímá, kolik máte praxe, než jaký titul máte.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TTeDy


PříspěvekZaslal: čt červen 15, 2017 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maerlyn0 napsal:
Já si jako relativně čerstvý bakalář hledal práci (navazující jsem zanechal, stálo to za hovno) a můžu říct, že většinu firem hlavně zajímá, kolik máte praxe, než jaký titul máte.

... coz presne odpovida tomu, co jsem napsal :).
Study napsal:
TTeDy: Gratulace! Já změnil po roce obor, takže ted končím prvák a musím říct, že budu rád, když dám toho bakaláře, protože studovat mě absolutně nebaví (chápej jako nebaví mě doma sedět a učit se).

Diky za pozitivni reakci . Jinak me uceni taky nekdy strasne sere a standardni doba studia se mi z toho duvodu taky trosku protahla, nicmene si rikam, ze kdybych nestudoval, tak bych holt makal a to by me pravdepodobne sralo zhruba stejne . Tak tomu magisterskymu/inzenyrskymu studiu jeste dam sanci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: čt červen 15, 2017 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maerlyn0 napsal:
Já si jako relativně čerstvý bakalář hledal práci (navazující jsem zanechal, stálo to za hovno) a můžu říct, že většinu firem hlavně zajímá, kolik máte praxe, než jaký titul máte.


Jednoho kámoše vzali do volejbalového klubu jako kondičního trenéra bez praxe, respektive pouze se znalostmi z knih a videí, přičemž na danou pozici prý měli čtyři kandidáty s daleko vyšší praxí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
člověk


PříspěvekZaslal: čt červen 15, 2017 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maerlyn0 napsal:
Já si jako relativně čerstvý bakalář hledal práci (navazující jsem zanechal, stálo to za hovno) a můžu říct, že většinu firem hlavně zajímá, kolik máte praxe, než jaký titul máte.

Zaleží v jakém oboru, ale v mojem (IT) určitě. Já jsem proto taky začal pracovat už během střední a na výšku jsem ani nepomyslel - ztracený čas, během kterého už můžu něco smysluplného vybudovat...
_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: pá červen 16, 2017 6:16 am    Předmět: SCOTLAND Odpovědět s citátem

Mám radost z toho, že jsem vydržel už 15 dní bez piva.
Je to, a bude to, ještě boj, protože se mi povedlo sehnat letenku za 1.200 Kč do Skotska.
Takže zítra jedeme do Berlína (typická německá hospůdka holt nebude) a pak s Raynair do Skotska.
Ách jo! Roztomilý anglosaský puby, páková pípa, cider nebo nějakej hutnej porter s menšího pivovaru, NIC Z TOHO SI NEUŽIJU...
Ale na skotský hrady se moc těšim!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá červen 16, 2017 6:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uvidíme se v pondělí v topiku Co vám leze na nervy :-)
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá červen 16, 2017 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To jedno pivo za den si kludne daj. Problem je, ked cely den hovno robis a potom to zapijes pivom... Chodenim po Skotsku urcite spalis neake extra kalorie.
_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá červen 16, 2017 1:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Roper napsal:
Mám "radost", když vidím romské spoluobčanky, spoluobčany a spoluobčančata, hrdě se koupat v městské fontáně. Vážně zážitek.

U nás v HK pro jistotu postavili fontánu uprostřed křižovatky, takže naštěstí je chráněna

http://hradec.idnes.cz/krizovatka-koruna-v-hradci-je-hotova-dvr-/hradec-zpravy.aspx?c=A160730_2263118_hradec-zpravy_the
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá červen 16, 2017 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

člověk napsal:
Maerlyn0 napsal:
Já si jako relativně čerstvý bakalář hledal práci (navazující jsem zanechal, stálo to za hovno) a můžu říct, že většinu firem hlavně zajímá, kolik máte praxe, než jaký titul máte.

Zaleží v jakém oboru, ale v mojem (IT) určitě. Já jsem proto taky začal pracovat už během střední a na výšku jsem ani nepomyslel - ztracený čas, během kterého už můžu něco smysluplného vybudovat...

Tak pokud chceš dělat weby we Worpressu nebo být marketing guru pro sociální sítě, VŠ nepotřebuješ nebo takové ani nejsou.
Ale co dělám v IT firmě, tak většina lidí co dělá něco trochu víc hardcore nějakou VŠ má, ať už Matfyz nebo informatiku.
Ono ta VŠ není jen o škole jako takové, ale máš možnost získat dost kontaktů na lidi, co jsou na stejné vlně, přístup na zahraniční stáže, jiný styl práce a vzdělávání (oproti ZŠ a SŠ), pro většinu lidí je to i osamostatnění se v cizím městě od rodičů atd. Všechno tohle jde jistě i bez VŠ, ale je to o dost těžší. A i tak je během studia VŠ dost času na vlastní projekty.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
člověk


PříspěvekZaslal: pá červen 16, 2017 1:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
člověk napsal:
Maerlyn0 napsal:
Já si jako relativně čerstvý bakalář hledal práci (navazující jsem zanechal, stálo to za hovno) a můžu říct, že většinu firem hlavně zajímá, kolik máte praxe, než jaký titul máte.

Zaleží v jakém oboru, ale v mojem (IT) určitě. Já jsem proto taky začal pracovat už během střední a na výšku jsem ani nepomyslel - ztracený čas, během kterého už můžu něco smysluplného vybudovat...

Tak pokud chceš dělat weby we Worpressu nebo být marketing guru pro sociální sítě, VŠ nepotřebuješ nebo takové ani nejsou.
Ale co dělám v IT firmě, tak většina lidí co dělá něco trochu víc hardcore nějakou VŠ má, ať už Matfyz nebo informatiku.
Ono ta VŠ není jen o škole jako takové, ale máš možnost získat dost kontaktů na lidi, co jsou na stejné vlně, přístup na zahraniční stáže, jiný styl práce a vzdělávání (oproti ZŠ a SŠ), pro většinu lidí je to i osamostatnění se v cizím městě od rodičů atd. Všechno tohle jde jistě i bez VŠ, ale je to o dost těžší. A i tak je během studia VŠ dost času na vlastní projekty.

Ve wordpressu jsem v životě nic nedělal :o)
Ještě před dokončením SŠ jsem nastoupil do firmy, kde se dělají zakázky za 1 mega+ a ihned po nástupu jsem dostal nejvíce HC projekt, co tam kdy byl a do těď ho vlastně vedu (z programátorského hlediska). Už ale ve firmě budu končit a budeme zkoušet s kolegou sputit nějaké vlastní plánované projekty.
Pokud k tomu má člověk vztah, tak žádnou VŠ v tomto oboru nepotřebuje, jelikož samostudiem a praxí může být Senior klidně ve 20 letech když je šikovný
Jediné + školy vidím jako ty kontakty na další šikovné lidi, nicméně pokud někoho sháním tak není problém se někde poptat, případně vyvěsit inzerát
_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 867, 868, 869 ... 878, 879, 880  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: