Posilování + bjj po sobě



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Posilování + bjj po sobě  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Posilování + bjj po sobě
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mictian


PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2012 12:15 am    Předmět: Posilování + bjj po sobě Odpovědět s citátem

Zdravím. Vím, že po posilovně je dobré zařadit aerobku, třeba na 15 min. Jak ale vidíte to, když jsem zhruba od 17:45 do 18:45 v posilovně a jedu silový trénink a následně jdu hned od 19:00 do 20:00 na BJJ sparing? :p Kdo zkoušel grappling nebo bjj, ví, co je to za dřinu, jak to nazvat, snad "silová vytrvalost", kdy člověk musí držet naplé svaly třeba minutu v určitém pokusu o škrcení, páku. Ruce jsou pak jak před explozí (navíc jsem o 20+ kg lehčí než ostatní, takže o to je to horší) :) Nemám ani tak problém s tím to po sobě zvládat a získal jsem tak celkem slušnou složku síly, kterou na BJJ potřebuju, ale říkám si, jestli to přeci jen není dost kontraproduktivní, pokud bych chtěl něco nabrat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2012 6:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A ako znie otazka? Ci je vhodne po posilovani bezat na BJJ?
Podla mna je to v zasade zly napad, neviem, ake su tvoje priority, ale toto nie je
idealne ani pre svaly, ani pre silu, ani pre BJJ (navyse ked sam pises, ze tam mas co robit, aby si superom stacil).
Poznal som ludi, co absolvovali plnohodnotny posilovaci trening a hned po nom mma, alebo najprv mma a este sli behat, kym mi ostatni sme se nevladali v satni ani prezliect..ale nerobili to tak stale a boli to terminatory s vysokym levelom kondicie (ktoru preukazovali aj v ringu, ci klietke).
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2012 8:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kdybych to mel treba z casovejch duvodou takhle spojit, tak bych dal pred BJJ v posilovne jenom JEDEN tezkej komplexni cvik, odjet ho do tech 15-20 min. a pak na trenink.. timhle stylem by se melo dat silove zlepsovat bez negativniho vlivu na trenink bu/bs
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c87


PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AHOLA napsal:
.
Poznal som ludi, co absolvovali plnohodnotny posilovaci trening a hned po nom mma, alebo najprv mma a este sli behat, kym mi ostatni sme se nevladali v satni ani prezliect..ale nerobili to tak stale a boli to terminatory s vysokym levelom kondicie (ktoru preukazovali aj v ringu, ci klietke).


medvidci robia divy :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

c87: To ano, ale nie vzdy je to len nimi..teda v tom case u daneho coveka si myslim, ze to boo tym, ako ma natrenovane a pokial viem, vtedy este nema nic odsypane...Ae rozbor mocu som mu nerobil
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c87


PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahola a teraz si predstav kolko natrenuje clovek ktory sype a clovek ktory nesype, v tej regeneracii je to sialeny rozdiel. Sypac moze ist do vacsich extremov, daleko viac natrenovat za ten den a vie ze ten nasledujuci den bude ok. Takze tu to nieje len o cielenej priprave
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

c87: ved ja netvrdim opak, len som napisal, ze po posilovani bezat na BJJ mi nepride ako extra dobry napad, aj ked som poznal par ludi, ktori obcas zvladli to, co zvladli...
Ze so sypkou sa da viac uregenerovat, to je jasne, o tom niet pochyb....
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c87


PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hej je to hlupost
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oga


PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2012 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podla mna je to dost kontraproduktivne. Sam som skusal ist podobny rezim a nedopadlo to dobre. Na BJJ by si mal byt sviezi (hlavne mentalne) aby si mohol drilovat techniky a nesidil to. Sparingy su este o to horsie lebo nebudes mat stavu a zranis sa ovela lahsie. Ked mas moznost presun trening aspon na rano alebo ked uz chces zakazdu cenu to dat za sebou tak chod v posilke nizky objem prace (volume) napriklad 3*3 (max 40 min cely trening) aby si odchadzal z posilovne relativne nabudeny ale nie unaveny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Posilování + bjj po sobě
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: