Posilovna Brno Lesná



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Posilovna Brno Lesná  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Posilovna Brno Lesná
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pepan6


PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 8:35 am    Předmět: Posilovna Brno Lesná Odpovědět s citátem

Zdravim, chtel bych s zeptat, zda mi muze nekdo doporucit nejakou posilovnu v Brne na Lesne, nebo zda je lepsi si zajet radsi nekam jinam. predem diky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EXE


PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 12:38 pm    Předmět: Re: Posilovna Brno Lesná Odpovědět s citátem

Pepan6 napsal:
Zdravim, chtel bych s zeptat, zda mi muze nekdo doporucit nejakou posilovnu v Brne na Lesne, nebo zda je lepsi si zajet radsi nekam jinam. predem diky


Vím, že je tam něco na tom plavečáku, ale nikdy sem tam nebyl...mám pocit, že je to nějaká starší posilovna a je tam otevřený tuším až někdy odpoledne-tak od 16:00.
_________________
Sněte o tom, o čem chcete snít, jděte tam, kam chcete jít, buďte tím, kým chcete být, protože život je jen jeden a jen jedna šance dělat všechny věci, které chcete dělat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MOOG


PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne Lesne je Tesla a kousek odtam Quasimodo, ale zalezi, co od fitka cekas. Tohle jsou male posilovnicky. Pokud sjedes z kopce smer BOBY, mas primo v Boby jednu a ned plavecakem druhou (VALC)
_________________
www.koumal.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Douglas


PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejlepsi posilovna byla na Lesne na balkone nad telocvicnou na plavecaku, tam jsem zacinal. Nevim, jestli to jese funguje, ale jestli jses na HC, tak tam se vyradis, zkus se zeptat.
_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bazzy


PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Body gym na Generala piky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
armonli


PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2012 7:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ozivím tohle stare tema je neco okolo Lesne? Chodil jsem do pruvanu a zmenil jsem praci do ktere ted chodim pesky a mam ji kousek ale nejak neni posilovna respektive na plavečáku ale otevreno az odpoledne nebo Quasimodo otevrene az od 9 coz pred praci nezvladam a po praci to funguje spis jako hospoda. Body gym uz je zrusenej davno! Nema nekdo nejakej napad? Zatim me prijde nejschudnejsi ze kdyz budu delat na odpoledne tak budu dojizdet do bluegymu a kdyz na rano tak na ten plavecak ale neni to idealni ani casove ani financne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2012 8:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co Mišmaš na Gajdošce? 53/84/25/26
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Posilovna Brno Lesná
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: