Posilovna "Pepíka" z Chebu


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Posilovna "Pepíka" z Chebu  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Posilovna "Pepíka" z Chebu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pxicho


PříspěvekZaslal: so duben 17, 2010 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BOMBA!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: so duben 17, 2010 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pepo, ty vole, ty by sis měl založit firmu! To je naprostá paráda. Uplně z ničeho..... Jseš borec!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pepa


PříspěvekZaslal: so duben 17, 2010 3:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky diky diky. Taky jsem celkem spokojenej i kdyz nejaky drobnosti by se daly doladit k jeste lepsimu. Jsou tam detaily co by potrebovali trosku predelat ale neni to nijak omezující.

Přivydělání u kámošu je da se říct i nutnost se kterou počítám protože jak jsem psal, musel jsem si na to pujčit 35000 který+nájem musim splácet a sám bych 2000 mesíčně zrovna platit nechtěl tudíž tam bude pár kámošů chodit a něco mi přidávat. Takže neni to vydělávání, spíš pomoc.

Firmu bych si založil rád, dokonce nad tím polemizuju a řešil jsem to tady s jedním obchodně zdatnějším. Ale jde o 2 zásadní věci, jestli ti někdo pujčí řekněme půl milionu, a byl by opravdu zájem o výrobky? Když to vemu hodně od oka, třebas na ten bench v sedě a přítahy by 5000 asi nestačilo kdybych ho měl dělat na prodej, ono už se tam pak samozřejmě promítne že to člověk nemůže dělat sám, čili platit další lidi, platit pojištění, proud a všechno kolem co člověk třebas na první pohled nevidí, každopádně ano, chtěl bych a bavilo by mě to.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
jari


PříspěvekZaslal: so duben 17, 2010 3:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě by mě zajímalo, jak třeba ten mulťák nebo hakeny jezdí...
Jinak ti přeju abys to eventuelně někam v tomhle směru dotáhnul, protože, to cos dokázal ty, nedělá jen tak někdo...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOSSHUGO


PříspěvekZaslal: so duben 17, 2010 4:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pepo jseš fakt šikula
Jedna věc je ale něco umět a druhá si na tom založit bussines a vydělávat.
_________________
Nahoru se musí nejdříve hlavou a až potom zadkem!

Čím hloupější sedlák, tím větší brambory!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pixla


PříspěvekZaslal: so duben 17, 2010 4:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pepo klobouk dolu jses borec
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hooliganko


PříspěvekZaslal: so duben 17, 2010 4:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co tak tam uspořádat další z ronnies day ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pepa


PříspěvekZaslal: so duben 17, 2010 10:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ronnie days by se tam asi tezko vesli, ale jestli je nekdo z okoli co by rad prijel, tak to problem neni.
Hacken jezdi suprove, aby ne kdyz tam je 12 lozisek! Dneska jsem na tom jel legpress a na to ze jsem ve fitku delal 250 (vic tam ani nebylo) tak tady jsem si dal neco prez stovku, je to fakt tezsi.
Multak jezdi, no je to pouzitelny dobre, ale nejde tahat za jednu stranu a chtit aby jela ta druha, neni tam tak presny ulozeni ty tyce protoze nemam soustruh a i ta tyc by musela byt z neceho pevnejsiho. Ale ceho jsem se bal ze bude spatny jsou ty kladky a ty jezdi uplne suprove. Dost se zasekavali protoze je tam jen jedno lozisko na kazdy strane, ale jak je to vedeny tim lankem tak je to nadhera. Zadnej olej a super.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Oddo


PříspěvekZaslal: so duben 17, 2010 11:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to je těžká paráda, seš frajer
_________________
F*CK AVERAGE
https://www.facebook.com/ironwisdom1
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Tojotomi


PříspěvekZaslal: po duben 19, 2010 8:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Krása Pepo. To se to tam bude cvičit jedna radost.

Jako živnost nevím nevím. Schválně porovnej na kolik tě vyšla nějaká lavička, která se standardně prodává a uvidíš, jestli to má vůbec cenu. Ale jako melouch bys občas něco udělat mohl. Třeba tu na fóru pár zájemců najdeš.
_________________
"Neutopte se v detailech. Dívejte se na celek."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pepa


PříspěvekZaslal: po duben 19, 2010 12:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono spis jde o to ze podobnou zalezitost moc nesezenes, bud koupis ty "křapky" z ciny na kterych mas napsano nosnost 100kg a fakt na to i vypadaj, nebo koupis lavicku od greena za 17000, jako fakt jsem se koukal a od greena tahle tolik stoji a prodat by se dala, ted to placnu od oka za 3-4 tisice, si myslim no... s tim ze kdybych se do toho pustil tak bych samozrejme mel soustruh, poradny naradi atd cimz by ta kvalita jeste vzrostla, a pokud bych tak bych chtel konkurovat hlavne vetsi kvalitou a nabidkou zarizeni. Samozrejme by nebyl problem nabizet lavicky, predkopy, zakopy, klece, benchte, kladky, legpressy a vlastne asi skoro vsechno a urcite by se nechalo to vyrabet i na cihlicky ale tim by zase narostla cena pochopitelne takze pro domaci vybaveni by to az tak uspesne nebylo.
Melouchy by spatny mozna nebyli ale problem je s tim ze a) nemam to kde delat protoze z dilny se stala posilovna b) mel jsem pujcenou svarecku a furt nekoho otravovat o pujceni neni dobry napad c) otravoval jsem i s odvozem materialu
Jinak lavicku jsme trochu testovali, bylo na ni 120kg zavazi, ja cca (82kg) a kamos (cca 86kg) a jeste by snesla urcite o dost vic, jen uz jsem tam dalsi kotouce nedaval pac oni jsou takovy klouzaci
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Pepa


PříspěvekZaslal: pá květen 07, 2010 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem jeětě udělal drobné upravky, například tady na ten legpress jsem ještě přidělal platformy a dolu se položí lehátko (to tam nemam vyfoceny) a dá se legpressovat klasicky spodem přičemž se dá nastavit i úhel a taky jsem kuli tomu prodloužil zajištovací páky.


taky jsem přidělal stojan na kotouče páč to byla tragédie je dávat na sebe


a pak už jen pár detailů jako že jsem přidělal ještě jedny malé držáky na klec aby nepřekáželi, taky jsem dokoupil dneska tyč 220cm a ještě jednu lomenou ale lehce.

Každopádně jsem to včera sečetl, i s tím co jsem dnes dal za ty tyče a vyběhlo na mě z kalkulačky 44 tisíc pěnízů!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
badevil


PříspěvekZaslal: pá květen 07, 2010 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No to mam fakt rad takovy vseumelce, clovek se pak citi jak pica neschopna

Ten legpress nekde videls nebo to je tvuj napad?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Synthetic


PříspěvekZaslal: pá květen 07, 2010 2:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi budu za parchanta... ale s velkou čínkou, pár kotoučema, nakládacíma jednoručkama lavičkou a stojanem by si dosáh stejnejch výsledků. A nestálo by to takový peníze a úsilí..
_________________
"ONE OF A KIND"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pepa


PříspěvekZaslal: pá květen 07, 2010 2:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No to clovek nikdy nemuze vedet na 100 procent ze by vypadal stejne kdyby neco delal nebo nedelal, kazdopadne ja nemam rad stereotipnost takze kazdy trenink delam neco jineho a k tomu uz mi jednorucky a velka cinka nestaci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Posilovna "Pepíka" z Chebu Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: