Posilovny v Brne


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 82, 83, 84, 85  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Posilovny v Brne  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Posilovny v Brne
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RaptorMira


PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2016 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
RaptorMira napsal:
Flamer napsal:
Nevíte někdo o nějaké fajn posilce ideálně v Krpoli? Nejsem moc náročnej co se strojů týče, jde mi hlavně o činky, stojan na dřepy, místo na mrtvolu, hrazdu, bradla (případně kruhy). Studentské slevy výhodou, ideálně aby tam nebylo uplně narváno. Docela mě zaujal Mišmaš, jen to mám přes půl hodiny cesty, což bych možná zkousnul ale kdyby bylo něco blíž, bylo by to samozřejmě lepší že jo


Hájek otevřel Hulkgym, tam kde byl Valc, nad bazénem v Lužánkách...





byl jsi tam? hadam ze se tam nic nezmenilo, co se tyka vybaveni, jen jiny nazev a jiny majitel


nebyl, ale má stránky a vypadá to že je tam nově crossfitzona a funkční zóna. Jinak asi stroje ty staré. Pokud tam nebude mít pořádné osy a víc kotoučů tak to moc smysl pro mě nemá. Ty původní se ohýbaly od 230 a lavičky katastrofa. Nově nevím...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2016 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

je to tam zelený, a něco tam asi přibylo
http://www.hulkgym.cz/posilovna/
jinak žádná revoluce...
edit: tak mu křivdím, je tam vybavení i na crossfit nějaký a nový stroje... asi zajdu mrknout.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Flamer


PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2016 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

RaptorMira napsal:
Flamer napsal:
Nevíte někdo o nějaké fajn posilce ideálně v Krpoli? Nejsem moc náročnej co se strojů týče, jde mi hlavně o činky, stojan na dřepy, místo na mrtvolu, hrazdu, bradla (případně kruhy). Studentské slevy výhodou, ideálně aby tam nebylo uplně narváno. Docela mě zaujal Mišmaš, jen to mám přes půl hodiny cesty, což bych možná zkousnul ale kdyby bylo něco blíž, bylo by to samozřejmě lepší že jo


Hájek otevřel Hulkgym, tam kde byl Valc, nad bazénem v Lužánkách...


Vyzkouším, díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2016 11:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
Draper napsal:
RaptorMira napsal:
Flamer napsal:
Nevíte někdo o nějaké fajn posilce ideálně v Krpoli? Nejsem moc náročnej co se strojů týče, jde mi hlavně o činky, stojan na dřepy, místo na mrtvolu, hrazdu, bradla (případně kruhy). Studentské slevy výhodou, ideálně aby tam nebylo uplně narváno. Docela mě zaujal Mišmaš, jen to mám přes půl hodiny cesty, což bych možná zkousnul ale kdyby bylo něco blíž, bylo by to samozřejmě lepší že jo


Hájek otevřel Hulkgym, tam kde byl Valc, nad bazénem v Lužánkách...





byl jsi tam? hadam ze se tam nic nezmenilo, co se tyka vybaveni, jen jiny nazev a jiny majitel


Ja cetl Hulkiegym


Já tam zítra jedu na trénink, kameru beru sebou.
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jura_dr


PříspěvekZaslal: so květen 07, 2016 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A není lepší zajít na Boby ? jsou tam ted nové stroje :-) , je to tam obrovské dobrá hudba , wifi funguje vždy atd. Za mě Top . ( Pro mě v poměr/cena dostupnost, parkování atd. )
_________________
Základní cviky + stará škola - je klíčem k úspěchu :-) .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
obok


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2016 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar pánové... mám na vás malou otázku, od července budu bydlet v Brně asi židenice. Teď jsem zvyklí na menší fitko,každý svůj klíč a omezený počet lidí a každý po sobě uklízí,lidí se znají a pomáhají atd. Hledám něco podobného i v brně , nějak nemám rád velké fitness centra kde polovina řeší selfii a podobné kraviny. Nevíte někdo o nějakém fitku? Moc děkuji za nabídky a rady
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2016 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A ještě napiš, že hledáš bydlení, ale že jsi zvyklý z okna pozorovat kravičky jak se pasou a nechceš na tom nic měnit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2016 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
A ještě napiš, že hledáš bydlení, ale že jsi zvyklý z okna pozorovat kravičky jak se pasou a nechceš na tom nic měnit


_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr!nc


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2016 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Svého času jsem chodil do Old Style Gymu na Cejlu. Lidi tam byli docela rozumní a majitelka je taky v pohodě. Ale rok jsem tam nebyl, snad se nic nezměnilo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2016 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pr!nc napsal:
Svého času jsem chodil do Old Style Gymu na Cejlu. Lidi tam byli docela rozumní a majitelka je taky v pohodě. Ale rok jsem tam nebyl, snad se nic nezměnilo.


snad se nikoho nedotknu, ale osobně jsem viděl víc exotů v těch sociálně slabších posilovnách, než ve velkých fitcentrech. v těch levnějších nebyl problém vidět maníky, co měli jedny hadry na cvičení a po cvičení je schovali do tašky, aby je příště zase vytáhli. smrděli jak tchoř, ale nedělali selfíčka, taky asi nebylo čím.
ale na Cejlu je Roma gym, fitko to bude nevelký a klíčky nepotřebuješ, tam se ti nic neztratí...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2016 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a abych nebyl jenom hulvát, zkusím ti to objasnit.
to co hledáš je vesnický formát posilovny, který ovšemže v centru Brna a přilehlém okolí nemůžeš čekat, stejně jako ten pasoucí se skot. něco takového funguje např. v Sokolu Slatina, za tři litry na rok tuším najdeš něco podobného, ale musíš tam dojíždět. otázka je, jestli se ti to vyplatí. možná přijdeš na to, že se zbytečně připravuješ o možnost zacvičit si ve slušném fitku jenom kvůli tvojim předsudkům. já jsem třeba na Boby nikoho dělat selfíčka neviděl, a to je pořádně velká posilovna.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: po květen 23, 2016 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co je spatnyho na selficku ?
_________________
Happiness comes from lifting weights overhead.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
obok


PříspěvekZaslal: út květen 24, 2016 4:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dík za kvalitní odpovědi ;-) .. jen jsem chtěl zjistit zda-li něco podobného v brně existuje -samozřejmě mám pár typu co jsem si našel na netu a zkusím to obejít a uvidím co mi sedne...spíš hledám pořádnou bušírnu...na ten old style jsem koukal a celkem to vypadalo slušně...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jnerez


PříspěvekZaslal: út květen 24, 2016 7:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

obok napsal:
dík za kvalitní odpovědi ;-) .. jen jsem chtěl zjistit zda-li něco podobného v brně existuje -samozřejmě mám pár typu co jsem si našel na netu a zkusím to obejít a uvidím co mi sedne...spíš hledám pořádnou bušírnu...na ten old style jsem koukal a celkem to vypadalo slušně...


Old style gym je velice příjemná posilovna. Je sice menší,ale najdeš tam vše co potřebuješ.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Italský hřebec


PříspěvekZaslal: út květen 24, 2016 7:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jojo muzu jen doporucit, vyhovuje mi stejny styl jak jsi psal a tohle je vicemene ono, z zidenic docela blizko.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Posilovny v Brne Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 82, 83, 84, 85  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: