AMINOKYSELINY


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 106, 107, 108  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - AMINOKYSELINY  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> AMINOKYSELINY
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mates-daoc


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lada78 napsal:
Zajimalo by me co jsi kde cetl, hledam to na Googlu, pokladam pomerne specificke dotazy a krom standardni nabidky na e-shopech to nikde nevidim, ani v Google cache. Skoro to zni jako dalsi urban legend na tema Extrifit - ztelesneni vseho zla. Naopak z odpovedi na shopu od Petra chapu spis, ze jde o klasickou kampan, ala na Zizkove v hospode Na ruzku vari kocky...


třeba tam vaří kočky, věř čemu chceš .
dva odkazy jsem daval ( už dávno )
debata vitalmax v inso..ci , daval jsem tam par odkazu odhledne surovin , pak na to byla hozena cenzura ,
další je hodně reklamaci na ex..it , není šarže jako šarže a když daš reklamovat hydru ktera se neda rozmixovat dela hrudy a divne zapacha .pak ti přijde po několik tydnech vyjádřeni že je vše ok tak to asi neni v pořadku !
přesně na toto jsem se ptal tady odborniku a nic,
Další tema tribulusy !! 90% saponinu ale jakych ještě jsem neviděl ani jeden rozbor !! už jsem tady několikrat psal a vždy že poprosi ex,it o dodáni a nic, kdyby to mněli a bylo vše ok tak to tady plácnou a není o tom debaty na dvě strany . a nejedná se jen o ně ale i další firmy , pak vznikaj dva tabory pro a proti .
Přesvědčovat tě nebudu , je na každém z nás za co těžce vydělane prachy koupí .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelV


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mates-daoc napsal:
Lada78 napsal:
Zajimalo by me co jsi kde cetl, hledam to na Googlu, pokladam pomerne specificke dotazy a krom standardni nabidky na e-shopech to nikde nevidim, ani v Google cache. Skoro to zni jako dalsi urban legend na tema Extrifit - ztelesneni vseho zla. Naopak z odpovedi na shopu od Petra chapu spis, ze jde o klasickou kampan, ala na Zizkove v hospode Na ruzku vari kocky...


třeba tam vaří kočky, věř čemu chceš .
dva odkazy jsem daval ( už dávno )
debata vitalmax v inso..ci , daval jsem tam par odkazu odhledne surovin , pak na to byla hozena cenzura ,
další je hodně reklamaci na ex..it , není šarže jako šarže a když daš reklamovat hydru ktera se neda rozmixovat dela hrudy a divne zapacha .pak ti přijde po několik tydnech vyjádřeni že je vše ok tak to asi neni v pořadku !
přesně na toto jsem se ptal tady odborniku a nic,
Další tema tribulusy !! 90% saponinu ale jakych ještě jsem neviděl ani jeden rozbor !! už jsem tady několikrat psal a vždy že poprosi ex,it o dodáni a nic, kdyby to mněli a bylo vše ok tak to tady plácnou a není o tom debaty na dvě strany . a nejedná se jen o ně ale i další firmy , pak vznikaj dva tabory pro a proti .
Přesvědčovat tě nebudu , je na každém z nás za co těžce vydělane prachy koupí .




Víš Matesi, ty máš potřebu vyvolávat senzaci, ale v ruce nemáš nic. Takže bych skutečně rád viděl onen bájný rozbor z Německa. Pokud se obáváš, že ti ho smažou, tak mi ho pošli PM.
Na jejich stránkách máš rozbor Hydra, ale to ti je zase málo.
Hodně reklamací na Ex. Co to je za informaci? Co to je hodně? A jak to víš?
Pokud ti neodpovídají tady, proč nenapíšeš rovnou výrobci?
A teď nejlepší perla. " kdyby to mněli a bylo vše ok tak to tady plácnou"
Ty si myslíš, že nemají rozbory výrobků? Máš vůbec alespoň minimální ponětí o legislativním procesu výroby? Myslíš si, že tak úspěšná firma unikne kontrolám, kterou na ní posílá konkurence? A myslíš si, že by mohla i nadále fungovat poté, kdyby se našli nějaké nedostatky?
Ty tady něco vyzvracíš, ale důkaz na podporu tvrzení nemáš žádný. Úplně stejně tady mohu o tobě říct, že jsi zloděj, podvodník atd.. Protože jsem to někde slyšel.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
synekjakcyp


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

co se tyce toho beefu tak nejjednodusi bude porovnat aminogramy.

obchod.ronnie.cz/s-3015-beef-amino-hydro-4000.html

obchod.ronnie.cz/s-2831-gela-900-capsules.html

druhy zmineny je cisty kolagen ale ty aminogramy se prilis nelisi

jinak co se tyce tech beefu pise se ze to je z argentinskeho masa, kdyz vezmeme smesnych 300,- / kg tak to vychazí shruba jen 750 kč za maso a kde je zbytek ?
_________________
Když jsem se ve 12. rozhodoval co dál dělat, řízení šaliny byla jasná volba. :-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mates-daoc


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PavelV napsal:
Mates-daoc napsal:
Lada78 napsal:
Zajimalo by me co jsi kde cetl, hledam to na Googlu, pokladam pomerne specificke dotazy a krom standardni nabidky na e-shopech to nikde nevidim, ani v Google cache. Skoro to zni jako dalsi urban legend na tema Extrifit - ztelesneni vseho zla. Naopak z odpovedi na shopu od Petra chapu spis, ze jde o klasickou kampan, ala na Zizkove v hospode Na ruzku vari kocky...


třeba tam vaří kočky, věř čemu chceš .
dva odkazy jsem daval ( už dávno )
debata vitalmax v inso..ci , daval jsem tam par odkazu odhledne surovin , pak na to byla hozena cenzura ,
další je hodně reklamaci na ex..it , není šarže jako šarže a když daš reklamovat hydru ktera se neda rozmixovat dela hrudy a divne zapacha .pak ti přijde po několik tydnech vyjádřeni že je vše ok tak to asi neni v pořadku !
přesně na toto jsem se ptal tady odborniku a nic,
Další tema tribulusy !! 90% saponinu ale jakych ještě jsem neviděl ani jeden rozbor !! už jsem tady několikrat psal a vždy že poprosi ex,it o dodáni a nic, kdyby to mněli a bylo vše ok tak to tady plácnou a není o tom debaty na dvě strany . a nejedná se jen o ně ale i další firmy , pak vznikaj dva tabory pro a proti .
Přesvědčovat tě nebudu , je na každém z nás za co těžce vydělane prachy koupí .




Víš Matesi, ty máš potřebu vyvolávat senzaci, ale v ruce nemáš nic. Takže bych skutečně rád viděl onen bájný rozbor z Německa. Pokud se obáváš, že ti ho smažou, tak mi ho pošli PM.
Na jejich stránkách máš rozbor Hydra, ale to ti je zase málo.
Hodně reklamací na Ex. Co to je za informaci? Co to je hodně? A jak to víš?
Pokud ti neodpovídají tady, proč nenapíšeš rovnou výrobci?
A teď nejlepší perla. " kdyby to mněli a bylo vše ok tak to tady plácnou"
Ty si myslíš, že nemají rozbory výrobků? Máš vůbec alespoň minimální ponětí o legislativním procesu výroby? Myslíš si, že tak úspěšná firma unikne kontrolám, kterou na ní posílá konkurence? A myslíš si, že by mohla i nadále fungovat poté, kdyby se našli nějaké nedostatky?
Ty tady něco vyzvracíš, ale důkaz na podporu tvrzení nemáš žádný. Úplně stejně tady mohu o tobě říct, že jsi zloděj, podvodník atd.. Protože jsem to někde slyšel.


docela si mně pobavil ,
nebaví mně tady tě přesvědčovat , svuj nazor nezměníš a já taky ne ,
jen ti odpovím, najdi si prodej tribulus diskuze kde jsem osobně žadal pana J.. o vyjádředí % saponinu bylo řečeno že požada a nic , nic , nic, takže mužem si myslet svoje ,
kde jsou ty rozbory ?? ukaž mi rozbor saponinu v tribulusu ??? nebo je nemaj ups ...
nebo je maj ( to spiše ) a radší to neuvedou ??
neni to jen o teto firmě jak jsem psal je jich hodně . strašně moc,
uspěšná firma to je reklamni marketik ma vymakany to klobouk dolu ale ukaž mi konkureci :-)) to mysliš Nutrend ( ten prdí na Exaky) promil hehe ten ma svoje v Bydžove, Survival ten si kope svoji ligu, WInmax,vitalmax,vision, atd odnož rozpadu vitalmaxu ??
nevím o poradné česke konkureci ? nebo máš nějaky trumf s míchačkou a kapslovačkou doma ve sklepě ?? ty jo rád bych ji poznal ,

myslím že toto tema se nikde neposune ,
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelV


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak to víš, že Nutrend prdí na Exaky? Ty u nich pracuješ? Ale máš pravdu, přesvědčovat tě nemá cenu. Bašti ameriku, tam o nějakých rozborech v životě neslyšeli, natož aby ti dali přesné složení na výrobek.
Jinak každá 500 mg kapsle tribulusu obsahuje 90,75% saponinů. A hydro Beef=hovězí hydrolyzovaný izolát a ten se vyrábí všude na světě z celé krávy. Ale je možné, že zrovna tvůj oblíbený výrobce to dělá z té nejlepší svíčkové.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Manek49


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 12:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PavelV napsal:
A teď nejlepší perla. " kdyby to mněli a bylo vše ok tak to tady plácnou"
Ty si myslíš, že nemají rozbory výrobků? Máš vůbec alespoň minimální ponětí o legislativním procesu výroby? Myslíš si, že tak úspěšná firma unikne kontrolám, kterou na ní posílá konkurence? A myslíš si, že by mohla i nadále fungovat poté, kdyby se našli nějaké nedostatky?


Díky našim skvělým zákonům si do tech kapslí Extrifit i jakákoliv jiná firma může nasypat třeba mouku a nikomu to nebude vadit. Těm přísným kontrolám, o kterých píšeš, se musí podrobovat léky, což ovšem dopňky výživy nejsou, ty jsou dle zákona jen potravina a proto téměř žádným kontrolám nepodléhají. Jediné co musí splňovat je zdravotní nezávadnost.
BTW nedávno proběhlo médii, že se připravuje zákon, díky kterému nebudou moci firmy na etikety potravin a doplňků výživy psát lži a nezávislými!! studiemi nepodložené informace. Jsem docela zvědavej, co na těch etiketách bude, protože takto potvrzených dopňků je zatím jen 5
_________________
Z Trutnova od r. 1582 :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Manek49 napsal:
....což ovšem dopňky výživy nejsou, ty jsou dle zákona jen potravina a proto téměř žádným kontrolám nepodléhají...


Tohle tvrzení je zcela mimo realitu.

Manek49 napsal:
...protože takto potvrzených dopňků je zatím jen 5


A tohle číslo jsi hádám napsal jako vtip, ale musím to tu dopsat, aby to někdo nevzal vážně...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
synekjakcyp


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 12:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

***

--
Cílené lži tu nemají co dělat. Ronnie
_________________
Když jsem se ve 12. rozhodoval co dál dělat, řízení šaliny byla jasná volba. :-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Manek49


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 12:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neříkám, že nepodléhají žádným, ale TÉMĚŘ žádným, hlavně ve srovnání s léky. A tu číslovku myslím vážně, je to počet dopňků výživy, které proškli tzv. dvojitě zaslepenou studií a byla prokázána jejich účinost. Zdroj těchto informací považuji za velmi důvěryhodný a nezatížený kšeftem s doplňky, ale chápu, že tady se vám to nehodí do krámu
_________________
Z Trutnova od r. 1582 :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Manek49 napsal:
Neříkám, že nepodléhají žádným, ale TÉMĚŘ žádným, hlavně ve srovnání s léky. A tu číslovku myslím vážně, je to počet dopňků výživy, které proškli tzv. dvojitě zaslepenou studií a byla prokázána jejich účinost. Zdroj těchto informací považuji za velmi důvěryhodný a nezatížený kšeftem s doplňky, ale chápu, že tady se vám to nehodí do krámu


Ach jo, tak si to nařízení EU, ze kterého vše plyne, prvně přečti, pak si prostuduj seznam všech prozatím schválených zdravotních tvrzení a uvidíš, že nemáš pravdu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Petey


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 12:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Manek49 napsal:
Neříkám, že nepodléhají žádným, ale TÉMĚŘ žádným, hlavně ve srovnání s léky. A tu číslovku myslím vážně, je to počet dopňků výživy, které proškli tzv. dvojitě zaslepenou studií a byla prokázána jejich účinost. Zdroj těchto informací považuji za velmi důvěryhodný a nezatížený kšeftem s doplňky, ale chápu, že tady se vám to nehodí do krámu


tak daj ten zdroj,ked je taky doveryhodny,rad si to nastudujem
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mates-daoc


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

prosím o odkaz !!! kde se uvadi rozbor saponinu !! nikde to u vyrobce ( ups michače )
nevidim
http://www.questscan.com/?tmp=redir_bho_bing&prt=QstscanPB&keywords=extrifit
http://www.extrifit.cz/eshop-anabolizer-bulgarian-tribu-90.html

pokud máš ten rozbor se všemi látkami steroidních saponinů, alkaloidy, flavonoidy, pryskyřice, třísloviny atd tak bys mohl postnout !!!
rád změním názor, ale asi pochybuji
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Také pochybuju o možné změně názoru, každopádně to neznamená, že údaje napsané Pavlem nejsou pravdivé.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Mates-daoc


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 1:08 pm    Předmět: PavelV Odpovědět s citátem

a pokud seš tak znalec tak prosím jestli neviš nahoudou jestli je z květu nebo plodu to je taky obrovský rozdíl ale asi to víš ???
tod otazka , a proto se obracím s žadosti na tebe abys mi ( pokud to jde ) napsal složení .
abych se já mohl něčemu přiučit .

PS :
Ronnie ten zákon už vyšel ale málo lidi o něm vi a jsou tam nějake data k tomu atd,
nečetl jsem ho celý , ještě jsem se k tomu nedostal ,
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mates-daoc


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2013 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Také pochybuju o možné změně názoru, každopádně to neznamená, že údaje napsané Pavlem nejsou pravdivé.


Ronii klidně změnim názor ale prosím o jedinou věc papir kde je rozbor , ja ho fakt nikde neviděl , a sam víš že je to velmi ožehave tema , několikrat jsem žadal , možná i ty sám a nic .
bud si kupuji fakt produkt kteremu mužu věřit ( atesty, rozbory atd ) a nebo si kupuji placebo efekt,

a další perla je rozdil jestli to je vyrobeno z květe nebo plodu , je to obrovsky rozdil ,
to se taky skoro nikde nedočteš ,
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Instant BCAA | Extrifit
Skutečně čistá instantní BCAA bez jakýchkoli jiných složek.
549 Kč
BCAA Instant | Survival
Instantní aminokyseliny s obsahem BCAA, glutaminu a argininu s výbornou rozpustností i chutí.
499 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - AMINOKYSELINY Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 106, 107, 108  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: