Koho budete volit ve 2. kole prezidentské volby?


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 35, 36, 37  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Koho budete volit ve 2. kole prezidentské volby?  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Koho budete volit ve 2. kole prezidentské volby?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Můj hlas dostane:
Miloš Zeman
32%
 32%  [ 48 ]
Karel Schwarzenberg
46%
 46%  [ 70 ]
Nikdo, volit nepůjdu
20%
 20%  [ 31 ]
Celkem hlasů : 149

Autor Zpráva
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 4:47 pm    Předmět: Koho budete volit ve 2. kole prezidentské volby? Odpovědět s citátem

Aby byla anketa výše aktuální a také aby se nám to tu trochu oddělilo, založil jsem pro prezidentskou volbu a její druhé kolo nový topic. Výše je tedy nová anketa (bude ukončena v pátek v den voleb) a níže ještě přidávám odkaz na původní diskusi.

Koho byste volili jako prezidenta?
https://forum.ronnie.cz/koho-byste-volili-jako-prezidenta-t17598.html

A pro lepší diskutování (i rozhodování?) přikládám dvě videa tiskových konferencí po skončení prvního kola voleb.

Miloš Zeman


Karel Schwarzenberg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Grimley


PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 4:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem hodně zklamanej, sice se s tím dalo počítat, ale koho teď volit, samolibýho člověka, kterej udělal na českým národu takovejch zločinů, bohužel už dávno a opatrně tak, že mu to ježdění se Zemákem celý zachránilo a nebo šišlavýho spáče, kterej je mimo úplně všude, kde se objeví
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
laponec1


PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 4:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je nejakej specialni duvod proc je zemanovo video prvni, kdyz prvni mluvil schwarzenberg a jako prvni zacal utocit ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 4:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

laponec1 napsal:
je nejakej specialni duvod proc je zemanovo video prvni, kdyz prvni mluvil schwarzenberg a jako prvni zacal utocit ?


Nezabejval bych se takovejma kravinama
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 4:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

laponec1 napsal:
je nejakej specialni duvod proc je zemanovo video prvni, kdyz prvni mluvil schwarzenberg a jako prvni zacal utocit ?

pokud to bereš jako útočení, tak útočit začal Karel. A oba mají pravdu a oba si nemají co vyčítat. Jediný, co má smysl řešit, je budoucnost... inteligentní prezident (prostě to, co představuje Klaus) nebo prezident, kterej nás pevně zařádí do západní civilizace k USA, Francii, Německu a Beneluxu. Já mám jasno. 99% procent obdoví, kdy vládl Klaus, bylo super, takže to chci i nadále.
nahoru
Frozz.


PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 5:00 pm    Předmět: Re: Koho budete volit ve 2. kole prezidentské volby? Odpovědět s citátem

Karel. Bude to velká bitva a rozdíl hádám pouze v pár procentech.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vidlák


PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
inteligentní prezident (prostě to, co představuje Klaus) nebo prezident, kterej nás pevně zařádí do západní civilizace k USA, Francii, Německu a Beneluxu. Já mám jasno. 99% procent obdoví, kdy vládl Klaus, bylo super, takže to chci i nadále.

Guru my tam dávno patříme a nějaký Zeman to vůbec neovlivní, maximálně si tam pustí hubu na špacír jak mívá ve svém zvyku...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No Zeman nic ovliivnovat nebude, bude to takový, jaký to je teď.

Karel bude naopak mnohem víc otevřenější. Jsem zvědavej, jestli bude i nadále jezdit na Bilderberg training day
nahoru
smetak


PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tybrdo, cim vic sleduju Zemana a jeho projevy tak si pripadam jak v bananovejch rybickach s halinou, ktera ma na vsechno citat nebo nejakej kec
_________________
[img:3613abfd0c]http://media.fukung.net/images/4301/4f10967de9cdmoustaches7xp5db1te.gif[/img:3613abfd0c]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Jsem hodně zklamanej, sice se s tím dalo počítat, ale koho teď volit, samolibýho člověka, kterej udělal na českým národu takovejch zločinů, bohužel už dávno a opatrně tak, že mu to ježdění se Zemákem celý zachránilo a nebo šišlavýho spáče, kterej je mimo úplně všude, kde se objeví
a cos čekal?
Mě překvapilo, že nepostoupil Fišer. Na druhou stranu tímto k volbám zase půjdu. Kdyby postoupil Zema a Fišer, tak bych nešel.

Před tím, než tu budeš něco hodnotit - podívej se co oba pánové mají za sebou, pak si to znova promysli a až pak něco piš. Takové výkřiky do tmy jsou pro nás typické. Taky to pak vypadá, jak to vypadá. Chytří jsou všichni, ale se založenýma rukama...nejlépe nevolící.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 5:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ikdyž bylo jasný, že Vladimír Franz nemá šanci, tak jsem mu dal svůj hlas z důvodů, že nemá s politikou nic společnýho, nebude mít předsudky, bude inteligentní a nebude zas až tak na peníze.
Teď je pro mě jednička Karel Schwarzenberg, protože arogantní člověk jako Miloš Zeman nemá podle mě co dělat ve "službě pro lidi".
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

madball - tak tak, jen bych dodal k Franzovi, on má 3 chyby v očích veřejnosti:
1) mluvený projev
2) vzhled
3) bohužel neznalost politiky, a to je velké -
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Grimley napsal:
Jsem hodně zklamanej, sice se s tím dalo počítat, ale koho teď volit, samolibýho člověka, kterej udělal na českým národu takovejch zločinů, bohužel už dávno a opatrně tak, že mu to ježdění se Zemákem celý zachránilo a nebo šišlavýho spáče, kterej je mimo úplně všude, kde se objeví
a cos čekal?
Mě překvapilo, že nepostoupil Fišer. Na druhou stranu tímto k volbám zase půjdu. Kdyby postoupil Zema a Fišer, tak bych nešel.

Před tím, než tu budeš něco hodnotit - podívej se co oba pánové mají za sebou, pak si to znova promysli a až pak něco piš. Takové výkřiky do tmy jsou pro nás typické. Taky to pak vypadá, jak to vypadá. Chytří jsou všichni, ale se založenýma rukama...nejlépe nevolící.


http://cs.wikipedia.org/wiki/Opozi%C4%8Dn%C3%AD_smlouva


Swarz je takový menší zlo pro mě, i když je to člověk totálně mimo realitu
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymxy


PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 5:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Budu volit zase Karla, Zeman je moc nebezpečná a hlavně nevyzpitelná svině.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohy


PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zemana je to "menší zlo".
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Koho budete volit ve 2. kole prezidentské volby? Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 35, 36, 37  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: