NeuroCore zákaz


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - NeuroCore zákaz  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> NeuroCore zákaz
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No nejsem lehkomyslny v tom smyslu, ze nejsem registrovany sportovec, tak muzu brat cokoliv treba i zakazaneho. Ale tak ono ty sracky jsou vsude kolem nas je to sama chemie dneska, nekteri cvici pro sebe a berou steroidy, ktere jsou urcite horsi. No a nemluve o kuracich, ti si plati za svou smrt (a plati i bohuzel chudakum pasivnim co ty smejny nemohou nakopat do prdele).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr!nc


PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 10:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ty zakázaný látky v těch výrobcích nejsou anabolika, spíš se jedná o stimulanty nebo mají účinek na spalování tuku, ale aby ti po tom rostly svaly to ne. Normálnímu člověku to nic neudělá, spíš by to mohlo být nebezpečné pro lidi se slabým srdcem atd.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 10:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo problemy se srdcem, ta latka pusobi na ty hladke svaly nebo ktere to jsou?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 11:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jan Štěrba měl kvůli Nakopávači z USA problémy před olympiádou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 11:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TheGhost napsal:
CZEBLADE napsal:
Sakra napred Jack3D a ten Neurocore, oba mam ty puvodni silne verze



Už jsi vtom taky :D další co bere zakázané látky :D kam ten svět spěje :D

nejhorsi je, ze dnes uz je zakazany temer vsechno.Dnes jsem si pred treninkem koupil na pumpe energetak Big Shock,cvaknul jsem ho tam a pak koukam zezadu: "neni vhodne pro registrovane sportovce,obsahuje kofein." Dnes kdyz budou chtil tak me vyberou i na podelany kave.Kafe davam rano po probuzeni a pak stopro 1-2 cestou na soutez a dalsi v bufetu na soutezi behem dne a to je sakra kofeinu.Podle me je dnes zakazanej uz kazdej nesmysl,z komaru se delaj velbloudi,zbytecne se to prehani.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 11:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem na ministerstvu zdravotnictvi nasel pdf soubor o DMAA a byly tam takrka zname a fungujici doplnky. Pry v USA 2 umrti. Rekl bych, ze to neni 100% prozkoumane a jiste. Pokud by se melo zakazat vse co skodi zdravy, tak to by meli zakazat alkohol, tabak, umela sladidla a Ecka a jine hnusy co se motaji v tom potravinovem bysnysu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LLLuke


PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2013 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom.K. napsal:
Dnes kdyz budou chtil tak me vyberou i na podelany kave.Kafe davam rano po probuzeni a pak stopro 1-2 cestou na soutez a dalsi v bufetu na soutezi behem dne a to je sakra kofeinu.Podle me je dnes zakazanej uz kazdej nesmysl,z komaru se delaj velbloudi,zbytecne se to prehani.

Na kofeinu tě nevyberou. Je pouze monitorován, nic víc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tiano


PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2013 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://tn.nova.cz/zpravy/tv-archiv/televizni-noviny/televizni-noviny-br-tn-26-1.html 27:10 kdyby se chtěl někdo podívat. Podle mě je to to samé co s tím Jack3D akorát to Nova hrozně nafoukla. Já ten Jack3D měl v původní té silné verzi a bylo to něco super, cítil jsem se po tom jak v eufórii, měl jsem skvělou náladu a cvičil jsem s takovou radostí jako nikdy předtím o energii ani nemluvím. Teď mám Hyper FX a chce se mi z toho akorát zvracet páč je to hnusný a jsem zklamaný, že oproti tomu jackovi je to bídné. Na té nově tam říkali, že ten Neurocore obsahuje nad 1,3 DMAA a jack3d má 1,4 no.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katrink


PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2013 11:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CZEBLADE napsal:
Tak jsem na ministerstvu zdravotnictvi nasel pdf soubor o DMAA a byly tam takrka zname a fungujici doplnky. Pry v USA 2 umrti. Rekl bych, ze to neni 100% prozkoumane a jiste. Pokud by se melo zakazat vse co skodi zdravy, tak to by meli zakazat alkohol, tabak, umela sladidla a Ecka a jine hnusy co se motaji v tom potravinovem bysnysu.


souhlas...potravinarstvi je bussines a nikoho nezajima nase zdravi...hlavni je aby farmacie prosperovala....to ze tady umira tisice lidi na rakovinu nikoho netrapi...vsichni resej jak to vylecit, ale nikdo nepremysli nad pricinou...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr!nc


PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2013 11:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jenže každý má svoji volbu, co bude jíst a co ne. Všude se mluví o éčkách, že to je to nejhorší v potravinách, ale tak to není.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2013 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

NO to je teda pekna reportaz, ukazka syntholu kam se podivas :D Btw lidi jsou posrani z maleho mnozstvi teto latky, ale z toho karcinogenniho rBGH mleka u proteinu ne? Zase se ukazalo, jak se zamerit jen na jednu vec a zbytek plavat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr!nc


PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2013 12:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tahle látka by měla být dávno zakázána ne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tiano


PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2013 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě přijde směšný, že oni tady zakazují takové věci. Jsem astmatik a když jsem se díval na složení sprejů co užívám tak v tom jsou vtom stejně podobný svinstva jako v těch přípravcích co zakazují.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr!nc


PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2013 12:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemůžeš to nazývat svinstvy, když to jsou v podstatě léky. Anabolický steroidy se taky podávaji lidem po autonehodách, když jsou na tom špatně a jsou atrofovaný.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patrikdundych


PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2013 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já nechápu už takovou píč.vinu jako zákaz gerania. Jo umřeli na to nějaky lidi,ale na jednu stranu je to jejich blbost. Pokud měli něco se srdcem nebo nějakej jinej zdravotní problém neměli to používat,pak na to akorát doplácej lidi ,že nebudou moct používat něco co fakt funguje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - NeuroCore zákaz Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: