Koho budete volit ve 2. kole prezidentské volby?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 35, 36, 37  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Koho budete volit ve 2. kole prezidentské volby?  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Koho budete volit ve 2. kole prezidentské volby?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Můj hlas dostane:
Miloš Zeman
32%
 32%  [ 48 ]
Karel Schwarzenberg
46%
 46%  [ 70 ]
Nikdo, volit nepůjdu
20%
 20%  [ 31 ]
Celkem hlasů : 149

Autor Zpráva
rudosh


PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Teď se jen bojím aby další volby nevyhráli česani, protože už teď Zeman tlačí,že jedinou cestou z krize je přeinvestovat ji. Proti tomu bych asi nebyl, jen by to nesmělo být v českém pojetí, kdy se většina z proinvestovaných peněz rozkrade. S tím už tady byli v 98...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A já se bojim, aby to zase nevyhrála tahle povedená pravice ale to se s největší pravděpodobností nestane
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 1:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Humanic145 napsal:
A já se bojim, aby to zase nevyhrála tahle povedená pravice ale to se s největší pravděpodobností nestane

Já se bojím až začnou evropské státy krachovat kvůli dluhům. To nás pak nějaká pravice či levice nezachrání. Nicméně, vyplní se jeden levičácký sen. Holou prdel budeme mít všichni ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já vím, že ses pravičák až za hrob ale zkus se někdy podívat mimo Prahu... Nebo třeba na to jak se volilo podle krajů.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
duke.dukem


PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 2:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Omlouvam se za ten vyraz, ale jen totalni ignorant, nebo totalne ideologicky zpracovana ovce porad vsechno deli na pravici nebo levici. Kdo alespon obcas pouziva tu hmotu, co ma v lebce, musi videt, ze v CR je tohle deleni jen divadylko pro tupe masy, aby se mely cim zabavit a nes+aly se do toho, co by se skutecne melo resit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

duke.dukem napsal:
Omlouvam se za ten vyraz, ale jen totalni ignorant, nebo totalne ideologicky zpracovana ovce porad vsechno deli na pravici nebo levici. Kdo alespon obcas pouziva tu hmotu, co ma v lebce, musi videt, ze v CR je tohle deleni jen divadylko pro tupe masy, aby se mely cim zabavit a nes+aly se do toho, co by se skutecne melo resit.

Takže tupé ovce jsou všichni kdo nesdílí tvůj náhled na svět.
Když občas udělám podobné prohlášení a pak si to za čas po sobě přečtu, je to pro mě výborné varování abych až tak kategorický nebyl. Člověk ze sebe dokáže nepříjemně udělat velkého hlupáka.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
duke.dukem


PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 3:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
...
Takže tupé ovce jsou všichni kdo nesdílí tvůj náhled na svět.
Když občas udělám podobné prohlášení a pak si to za čas po sobě přečtu, je to pro mě výborné varování abych až tak kategorický nebyl. Člověk ze sebe dokáže nepříjemně udělat velkého hlupáka.


Vidim, ze jsi vytoceny do bela, i kdyz nechapu proc. Chces mi snad rict, ze v CR existuje nejaka pravice? Skutecne? Jaka? Nemyslim tim nejaka uskupeni, ktera se ani nemaji sanci dostat do PS.

A ovce neni ten, kdo nesdili muj nahled na svet, ale ten, kdo se jako ovce chova.

EDIT 1:Ale samozrejme bude lepsi, kdyz se cesky plebs zabavi hrou na "levice vs. pravice" a ti, kteri skutecne vladnou, si rozdeli koryta, prihraji kamaradickum umele navysene verejne zakazky atd. atd.

EDIT 2: Btw samozrejme nikoho z vas tady na foru ovci nenazyvam, to bych si nedovolil.


Naposledy upravil duke.dukem dne út leden 29, 2013 3:40 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 3:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ona tu nekdy nejaka pravice vladla? jako opravdu, ne ze si to o sobe mysleli
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
duke.dukem


PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mysH napsal:
ona tu nekdy nejaka pravice vladla? jako opravdu, ne ze si to o sobe mysleli


prave ze ne a v tom je ten vtip. i kdyz vtipne to tedy moc neni bohuzel.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 3:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mysH napsal:
ona tu nekdy nejaka pravice vladla? jako opravdu, ne ze si to o sobe mysleli

to by mě taky zajímalo
nahoru
Mablung


PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

duke.dukem napsal:
Mablung napsal:
...
Takže tupé ovce jsou všichni kdo nesdílí tvůj náhled na svět.
Když občas udělám podobné prohlášení a pak si to za čas po sobě přečtu, je to pro mě výborné varování abych až tak kategorický nebyl. Člověk ze sebe dokáže nepříjemně udělat velkého hlupáka.


Vidim, ze jsi vytoceny do bela, i kdyz nechapu proc. Chces mi snad rict, ze v CR existuje nejaka pravice? Skutecne? Jaka? Nemyslim tim nejaka uskupeni, ktera se ani nemaji sanci dostat do PS.

A ovce neni ten, kdo nesdili muj nahled na svet, ale ten, kdo se jako ovce chova.

EDIT 1:Ale samozrejme bude lepsi, kdyz se cesky plebs zabavi hrou na "levice vs. pravice" a ti, kteri skutecne vladnou, si rozdeli koryta, prihraji kamaradickum umele navysene verejne zakazky atd. atd.

EDIT 2: Btw samozrejme nikoho z vas tady na foru ovci nenazyvam, to bych si nedovolil.

Do běla? Ne. Jen nemám rád podobné odsuzování (i když ho sám občas dělám)
Poslední pravice v parlamentu byla asi ODA. Teď je největší pravicová strana SSO, ale protože to jsou lunatici, tak se naštěstí nemají moc šancí do parlamentu dostat.
O pravici a levici má cenu mluvit, protože mezi nimi je střed, kam se cpou všechny strany současné vládní koalice. A o rozdílu mezi středem a levicí si povíme až nastoupí příští vláda ČSSD+KSČM
Edit. Mimochodem, to co se má v ČR cenu řešit jsou dvě věci. Korupce a míra přerozdělování. S korupcí nepohneme. Jedou v tom všechny vládní strany a tady není síla která by s tím pohla. Co se míry přerozdělování týče, to je problém celého současného světa. Což ČR, která je tradičně levicová, určitě nevyřeší.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kujin


PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 4:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co by bylo podle tebe špatný na čssd a ksčm ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kujin napsal:
co by bylo podle tebe špatný na čssd a ksčm ?

CSSD je spatna sama o sobe, a komunisty snad nemusim ani komentovat, co je tohle za dementni otazku?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hlavicze


PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mockrát děkuji ronnie.cz za smazání účtu, čekal jsem od vás, že budete rychlejší, ale nevadí...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: po únor 11, 2013 5:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že je to povedený portrét. Je to sice retuš jako prase, ale dnes se masivně retušuje všechno a skoro 70 letý chlap si myslím retuš zaslouží víc, než 18 letý holky, u kterých se běžně například i zeštihlují prsty...

_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Koho budete volit ve 2. kole prezidentské volby? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 35, 36, 37  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: