znovu a pomalu


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - znovu a pomalu  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> znovu a pomalu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Culda13


PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nikdo ?
_________________
nevzdávám se
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co chces slyset? Proste se bez do fitka protahnout, dej si par cviku - ty ktere muzes, asi nic narocneho, takze klidne kladky atd a hotovo. Snad uz za ty roky cviceni dokazes jit do posilovny a zacvicit si jen tak bez nejakeho presneho rozpisu.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)


Naposledy upravil Draper dne ne březen 04, 2012 8:16 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
over


PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že většina lidí (včetně mě) Ti prostě jen drží palce, ale poradit Ti může těžko. Prostě se tim nenech dostat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Culda13


PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Co chces slyset? Proste se bez do fitka protahnout, dej si par cviku - ty ktere muzes, asi nic narocneho, takze klidne kladky atd a hotovo. Snad uz za ty roky cviceni dokazes jit do posilovny a zacvicit si jen tak bez nejakeho presneho rozpisu.


to ano , ale hlava je mimo ( nedokážu tu beznaděj popsat) sám se k ničemu nedokopu a tak mi lékař poradil , ať mi někdo udělá plán , kterej prostě budu dodržovat , sám se nedonutím . Bohužel jsem hodně dole .Musím mít i řád na den , jinak bych jen ležel a na vše kašlal
_________________
nevzdávám se
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Culda13


PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

over napsal:
Myslím, že většina lidí (včetně mě) Ti prostě jen drží palce, ale poradit Ti může těžko. Prostě se tim nenech dostat.


bohužel mě to strašně dostalo a stáhlo na zem . Odrazit se zatím nejde
_________________
nevzdávám se
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Culda13 napsal:
Draper napsal:
Co chces slyset? Proste se bez do fitka protahnout, dej si par cviku - ty ktere muzes, asi nic narocneho, takze klidne kladky atd a hotovo. Snad uz za ty roky cviceni dokazes jit do posilovny a zacvicit si jen tak bez nejakeho presneho rozpisu.


to ano , ale hlava je mimo ( nedokážu tu beznaděj popsat) sám se k ničemu nedokopu a tak mi lékař poradil , ať mi někdo udělá plán , kterej prostě budu dodržovat , sám se nedonutím . Bohužel jsem hodně dole .Musím mít i řád na den , jinak bych jen ležel a na vše kašlal


Culdo, ja te chapu, nevim jak jsi na tom psychicky (asi moc dobre ne), nevim presne, co mas za problem (respektive nedavno si mi to rikal, ale nevim, jestli se k tomu pridalo jeste neco nebo je to porad to same), ale tve cviceni ted stejne nema zadny velky smysl, co se nejakych vysledku tyka, bude to spis jen pro zlepseni psychiky, ale i tak protoze jsi dlouho necvicil, na to bude telo reagovat, at cvicis, jak cvicis, takze opravdu si myslim, ze nema smysl, delat nejaky presny plan, kde budes mit, ze mas odcvicit ten a ten cvik v tom a tom poctu serii a opakovani s tou a tou vahou. Ber to proste jako relax, bez do fitka, dej si na kazdou svalovou partii jeden cvik po par seriich je jedno jake cviky to budou, kolik serii a opakovani a jaka vaha, proste jak to budes citit. Promin, ze to mozna rikam trochu arogantne, ale tohle snad musi zvladnout i uplny zacatecnik a ty uz cvicis mnoho let. Ty v tom posilovani porad vidis nejakou tezkou vedu, ale ono je to pritom tak jednoduche a zvlast v tvem pripade bude hlavni to, ze vubec neco delas. Takze ma rada je, bez do posilovny (nevim kolikrat muzes, rekneme 3x tydne) a zkus si odcvicit trenink podle chuti, postupne se do toho treba dostanes a pak si muzes udelat nejaky konkretni plan.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuše


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jdi do toho a nevzdávej to! Mám vzdálenýho známýho, trpí tím samým, nejsi v tom sám!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radess


PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2012 10:13 pm    Předmět: Ahoj Odpovědět s citátem

taky trpím Chronovou nemocí, beru 6 prásku denně. Problémy mám spíše ze stresů než z jidla, ale určitě jidlo do toho také patří napřiklad šupky z ovoce, nebo moc mastné jídla. Každopádně je to jak ti co kdy sedne na žaludek. Cvičím rok a přibral jsem 6 kg, to co každej jinej přibere za 3 měsíce i méně. Bohužel se teď nemohu dostat přes hranici 66kg, a myslím si, že to mám díky jídlu. Nedokážu si sestavit jídelníček, nebo spíš je to tím, že jsem student bydlím u rodičů a pořád slyším od matky, zase ty vajíčka? za chvili budeš kvokat.... zase kuřeci maso?ty bys pořád jen maso to neni normalni, budeš agresivni atd..... tohle mě fakt nebaví. Snažím se jist několikrát denně, tak jak se správně má, ale že bych to měl nějak udělane přesně co na snidani co na oběd večeři atd..to ne. Prostě jim co dům dá. každopádně nemyslet na tu nemoc, nevsugerovávat si zbytečně, že tohle nemohu tohle nemohu atd.... zapomenout na to. Tak to dělám já. Jablko si vezmu ale bez šupky :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Culda13


PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 9:27 pm    Předmět: pozdrav Odpovědět s citátem

ahoj , jen jsem chtěl pozdravit . Daří se tak různě , cvičení nepřipadá v úvahu , váha 76kg . Tak zase někdy ahoj
_________________
nevzdávám se
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 10:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Culda13 napsal:
ahoj, k tomu co jsem ti říkal ,se přidalo dalších pár věcí ,takže zatím chodím po doktorech a zjištuje se ,proč hubnu .Známej doktor mi poradil ,abych zase začal opatrně a lehce cvičit ,aby tělo trošku reagovalo na něco jiného než jen stres . Tak vás chci tímto poprosit o radu jak začít cvičit. Nemohu to hnát nikajk na objem ( problém s jídlem ) a ani ne moc do síly ( to zas nedovoluje tělo ) .Prostě pohyb a trochu z pevnit tělo . Momentálně má 73 kg : ( . Mam jít cestou, že si mam nechat poradit ,abych zaměstnal mozek a soustředil se na to jinak ,než když si něco naplánuju sám . Díky za vaše rady


Asi by som sa hlavne vyhol tym cvikom co som v posilke vzdy cvicil. Jednak ta bude ubijat ze nedavas take vahy ako predtym a zaroven je to sanca skusit nieco nove. Asi by som zacal jeden z tych programov s vlastnou vahou s ktorymi sa teraz pretrhlo vrece. Alebo daky odlahceny krosfit. Dufam ze nemam ten bordel co ty lebo tiez mam haklivy zaludok/ creva na vsetko mozne a obcas je to fakt divne.. A hlavne myslet pozitivne..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Culda13


PříspěvekZaslal: út prosinec 25, 2012 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

přeju krásný vánoce , od nového roku se pokusím trošku cvičit . Tak držte palce
_________________
nevzdávám se
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út prosinec 25, 2012 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Culda13 napsal:
přeju krásný vánoce , od nového roku se pokusím trošku cvičit . Tak držte palce


To by bylo super. A hlavne uz taky prestat nonstop fnukat jak mala holka, i kdyz mas jiste problemy.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Culda13


PříspěvekZaslal: so únor 16, 2013 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak snad první vlaštovka . plán nemám prostě si půjdu 3x týdně zacvičit
_________________
nevzdávám se
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Culda13


PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2013 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak dneska poprvé . dal jsem

bench 4*10
tlaky na ramena 4*10
přítahy činky v předklonu 4*10
biceps ve stoje 4*10
triceps kladka4*10
břicho 4x15

zejtra budu asi mrtvej
_________________
nevzdávám se
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Culda13


PříspěvekZaslal: st únor 20, 2013 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak první den (vážně )
bench 4x8
bench na nakloněné 4x8
rozpažky 4x8
tlaky na šikmé 4x8

pauzy 20vteřin

tlaky za hlavou 4x8
tlaky před hlavou 4x8
rozpažování 4x8
předpažování 4x8

pauzy 15 vteřin

bench ouzkej 4x8
kliky na bradlech 4x8
kladka 4x8
provaz 4x8

pauzy 10 vteřin

dřina jako prase
_________________
nevzdávám se
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - znovu a pomalu Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: