Rýže - nejjednodušší úprava


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Rýže - nejjednodušší úprava  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Rýže - nejjednodušší úprava
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 12:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak do anabolik Ti mluvit nebudu - tam sis s nimi snad poradil lépe než s tématem, který jsme tu diskutovali.

P.S. ty máš očividně problém s chápáním - nikde jsem nepsal, že se kombinací něčeho s něčím stane komplexní uhlohydrát. Mimochodem - uhlohydrát nerovná se automaticky sacharid.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Thinkmuscle


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Tak do anabolik Ti mluvit nebudu - tam sis s nimi snad poradil lépe než s tématem, který jsme tu diskutovali.


nalistoval jsem si nějaký tvůj tréninkový deníček a už je mi to jasné. žereš hovna, vypadáš po psa a všemu rozumíš. sorry, ale když mi člověk 30 kg nadváhou řekne, že je vlastně jedno, jakou rýži jím, akorát se zasměju.
ano, u postavy tvého typu je to fakt jedno
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to je ten banan naozaj tak daleko?
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Thinkmuscle napsal:
Deadlift napsal:
Tak do anabolik Ti mluvit nebudu - tam sis s nimi snad poradil lépe než s tématem, který jsme tu diskutovali.


nalistoval jsem si nějaký tvůj tréninkový deníček a už je mi to jasné. žereš hovna, vypadáš po psa a všemu rozumíš. sorry, ale když mi člověk 30 kg nadváhou řekne, že je vlastně jedno, jakou rýži jím, akorát se zasměju.
ano, u postavy tvého typu je to fakt jedno


Já mám někde fotky? Poslední foto co jsem sem před roky dával bylo z mých asi 16 let (?)
Jak tak z logu poznáš 30 kg nadváhu?...a poznáš typ postavy.

Už nevíš kudy kam, tak se tu prosím neztrapňuj. Nikdo tu v tématu ani nepodpořil ani jinak nesouhlasil s tím co tu píšeš, ale ty máš pravdu. To musí být těžký život.

P.S. jo vlastně - kdysi jsem tu dával z mobilu fotku - kdy jsem po x měsících necvičení začal a shodil x kilo...asi docela dost, už si to nepamatuju. Zato by mě zajímalo jak vypadáš ty po tom co jsi vysadil AS a všechny ty prachy co jsi do nich nacpal skončili v kanálu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Thinkmuscle ty jsi strašně natvrdlý. Deadlift se ti jen snaží vysvětlit, že u škrobovitých sacharidů jako je rýže není ten GI tak významný a kor u cvičících lidí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

on nie je natvrdly,on proste prisiel urazat a hadat sa tak to nekrmte...
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Thinkmuscle napsal:
Tvrdit někomu, že glykemický index je v podstatě úplně jedno a že na něm nezáleží, to je ignorance. A že stačí k cukru přikusovat tuk a stane se z něho komplexní uhlohydrát. Když vyškvaříš sádlo, to co zůstane jsou škvarky a ne kuřecí prsa. V kulturistice se prostě používají jednoduché cukry jenom po tréninku. A stejně běžná populace by se měla orientovat na komplexní sacharidy, ne na jednoduché. Cpát se na kila něčím co má glykemický index okolo stovky je prostě blbost. A ten co píše, že to není pravda, má kolem pasu pneumatiku.
Pořád bude platit jednoduché rovnice:
glykemický index minus faktory snižující ho rovná se skutečný glykemický index
a pokud na začátku této rovnice je číslo 109 nebo 50 tak je to sakra rozdíl a jenom ignorant
může tvrdit, že je to vlastně úplně jedno.
To je jako tvrdit, že když k naposimu sežeru tamoxifen, udělám z něho oxandrolon


Dle Tvého jednání odhaduji, že na něčem svištíš, co? Zkus to bez té agresivity aspoň. Mimochodem, ty se tu snažíš tvářit jak šalamounovo hovno, ale používáš tu nesmyslný pojem "uhlohydrát" ve vztahu k sacharidům. A nechápu pořád Tvé "cukr + tuk = komplexní sacharid", co to sem pořád pleteš? Nikdo nic takového neřekl, přebíráš si příspěvky ostatních po svém. Deadlifte, raději to zamkni, tohle je ztracený případ.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey-a zatím se mu to docela daří.
Máš recht...kašlu na to.

OK - roky jsem to neudělal
Zamykám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Rýže - nejjednodušší úprava Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: