Kulturistika - nebezpečná posedlost


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kulturistika - nebezpečná posedlost  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Kulturistika - nebezpečná posedlost
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Grimley


PříspěvekZaslal: st květen 29, 2013 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci tu vyprovokovat žádnej flame, ale jsi na foru o posilování, tak je trochu zvláštní, že témata, ke kterejm máš co říct se týkaj sexu :)) ... nic proti tobě nemám, jen mě to vždycky přijde trochu k smíchu, jak někdo kdo má 3 příspěvky otevře téma, který tu rok leží ladem Zkus víc přispívat do aktuálních témat, kde se řešej důležitější věci, to bude lepší si myslím :)) Většinou to totiž působí opravdu srandovně, když tu je téma, kam nalezli ty největší místní hampejzníci a bavili se o tom, kdo komu kouří a po roce nečinnosti tohohle tématu se objeví někdo úplně novej a přispěje strašně důležitým a vážným příspěvkem :)) peace... no flame ... vesele komentuj dál
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st květen 29, 2013 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak uz jsme ju myslim dostatecne poucili. Proste je tu na foru trochu vetsi koncentrace testosteronu, tak si tu nesmi vyskakovat jako na jinejch forech no
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: st květen 29, 2013 6:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Tak uz jsme ju myslim dostatecne poucili. Proste je tu na foru trochu vetsi koncentrace testosteronu, tak si tu nesmi vyskakovat jako na jinejch forech no


Mě naštvalo, že mě gohan a octopuss předběhli při veřejným lynči nevinný oběti, která otevřela mrtvý téma Když už jsme tu u toho OT ... jak jde trenal? ... příští tejden tě asi přijdu do BG sejmout dveřma
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: st květen 29, 2013 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Boha jeho, mně je jedno, jak starý téma někdo "otevře", jen mi to přijde mírně vtipný, to je všechno (v 90% případů to ale skutečně jsou čerstvě zaregistrovaní uživatelé, co nekoukají na data, a začnou psát všude možně :P). Zase to tak neprožívej (te).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: st květen 29, 2013 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Octopuss napsal:
Boha jeho, mně je jedno, jak starý téma někdo "otevře", jen mi to přijde mírně vtipný, to je všechno (v 90% případů to ale skutečně jsou čerstvě zaregistrovaní uživatelé, co nekoukají na data, a začnou psát všude možně :P). Zase to tak neprožívej (te).


Však ten můj poslední post byl s nadsázkou :)) psal jsem, že mi to přijde taky srandovní :)) o příspěvek vejš
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: st květen 29, 2013 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Však já to taky psal tomu člověku co se rozčiloval, že jsme na něj ošklivoučký...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martinibaby


PříspěvekZaslal: st květen 29, 2013 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Nechci tu vyprovokovat žádnej flame, ale jsi na foru o posilování, tak je trochu zvláštní, že témata, ke kterejm máš co říct se týkaj sexu :)) ... nic proti tobě nemám, jen mě to vždycky přijde trochu k smíchu, jak někdo kdo má 3 příspěvky otevře téma, který tu rok leží ladem Zkus víc přispívat do aktuálních témat, kde se řešej důležitější věci, to bude lepší si myslím :)) Většinou to totiž působí opravdu srandovně, když tu je téma, kam nalezli ty největší místní hampejzníci a bavili se o tom, kdo komu kouří a po roce nečinnosti tohohle tématu se objeví někdo úplně novej a přispěje strašně důležitým a vážným příspěvkem :)) peace... no flame ... vesele komentuj dál


Jsem na fóru o posilování, tak bych se zas mohla ptát, proč tu tedy vůbec je hromada dalších témat (včetně sexu, kam mimochodem přišly z mých příspěvků dva, zbytek šel jinam)? Promiň, ale tohle je teda nic moc argument, když tu ty témata jsou, proč k nim nepřispívat/proč je nesmazat když to štamgastům očividně vadí =D (Navíc mě opravdu nenapadlo kontrolovat u každé diskuze data, jestli náhodou nekomentuju něco starýho, protože jsem prostě zvyklá odjinud, že se to vůbec neřeší. Tady to očividně chodí jinak, jsem poučena a schopná to akceptovat.)

Taky mi nešlo o flame, jen jsem zvyklá se ohradit, když se mnou někdo jedná jako s idiotem, testosteron netestosteron "s*át na hlavu" si nenechám

Po tomhle jsem ale popravdě ztratila chuť příspívat cokoli kamkoli. Jsem tu, protože mě baví fitness a zajímám se o to, co a jak správně jíst, jak cvičit abych si nehuntovala tělo. Nejsem v tom zatím žádnej přeborník, proto jsem se raději vyhýbala přispívání do "důležitějších, aktuálních témat" (která jsou mimochodem jaká..?), protože jsem úplně nestála o to, aby se na mě někdo sesypal za nějakej newbie koment. Bohužel, nepovedlo se, co už.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: st květen 29, 2013 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak když jsi teda ztratila chuť tak nepřispívej pro mě za mě .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st květen 29, 2013 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Po tomhle jsem ale popravdě ztratila chuť příspívat cokoli kamkoli. Jsem tu, protože mě baví fitness a zajímám se o to, co a jak správně jíst, jak cvičit abych si nehuntovala tělo. Nejsem v tom zatím žádnej přeborník, proto jsem se raději vyhýbala přispívání do "důležitějších, aktuálních témat" (která jsou mimochodem jaká..?), protože jsem úplně nestála o to, aby se na mě někdo sesypal za nějakej newbie koment. Bohužel, nepovedlo se, co už


Nikam neutikej a zaloz si log
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: st květen 29, 2013 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@Martinibaby

Jen si zbytečně zsse nabíháš.
Ale klidně sem už nepiš, ono je to všem myslím docela dost fuk.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martinibaby


PříspěvekZaslal: st květen 29, 2013 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Octopuss napsal:
@Martinibaby

Jen si zbytečně zsse nabíháš.
Ale klidně sem už nepiš, ono je to všem myslím docela dost fuk.


Nápodobně
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lunreal


PříspěvekZaslal: st květen 29, 2013 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak říká draper, založ si tréninkovej log do příslušné sekce, nahaž tam fotky aktuální formy ve spodním prádle a pak můžeme diskutovat .
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: st květen 29, 2013 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Martinibaby napsal:


Po tomhle jsem ale popravdě ztratila chuť příspívat cokoli kamkoli. Jsem tu, protože mě baví fitness a zajímám se o to, co a jak správně jíst, jak cvičit abych si nehuntovala tělo.


To jsi tu ale špatně
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: st květen 29, 2013 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Martinibaby - moc si jich nevšímej, část fora se občas chová jak ****, pokud někam vložíš příspěvek, počítej, že tu hnidopiši budou kritizovat každou část věty .
Jedno ti poradím - ber to všechno s nadhledem a bude se ti tu líbit .
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martinibaby


PříspěvekZaslal: st květen 29, 2013 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
Martinibaby napsal:


Po tomhle jsem ale popravdě ztratila chuť příspívat cokoli kamkoli. Jsem tu, protože mě baví fitness a zajímám se o to, co a jak správně jíst, jak cvičit abych si nehuntovala tělo.


To jsi tu ale špatně


Pochopila jsem

Mám teď pocit, že i kdybych si založila deset logů, tak mě akorát zas někdo za něco zdrbe, takže myslím že bude výhodnější pro obě strany, když si tu budu zas jen potichu číst Nebo ještě líp, když se "vrátím k plotně, k umývání nádobí a k žehlení", co říkáte kluci?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kulturistika - nebezpečná posedlost Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: