Vaření v páře- Tipy a recepty



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Vaření v páře- Tipy a recepty  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Vaření v páře- Tipy a recepty
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JrElda


PříspěvekZaslal: so červen 15, 2013 10:15 am    Předmět: Vaření v páře- Tipy a recepty Odpovědět s citátem

Nevim jestli tady uz takovy topic neni,pokud je,tak prosim lock a smazat!

Mam new parni hrnec od philipsu a hledam inspiraci na vareni v pare nejakych zdravych a dietnich jidel ,ktere chutnaji.
Nevim jestli se tam da pouzit jen cerstve bylinky nebo i susene z obchodu a nevim jestli to ma cenu davat na zvyraznovac chuti v te zakladne toho parniho hrnce,nebo primo k masu. Diky predem za tipy a odzkousene recepty.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mates-daoc


PříspěvekZaslal: so červen 15, 2013 10:59 am    Předmět: Re: Vaření v páře- Tipy a recepty Odpovědět s citátem

JrElda napsal:
Nevim jestli tady uz takovy topic neni,pokud je,tak prosim lock a smazat!

Mam new parni hrnec od philipsu a hledam inspiraci na vareni v pare nejakych zdravych a dietnich jidel ,ktere chutnaji.
Nevim jestli se tam da pouzit jen cerstve bylinky nebo i susene z obchodu a nevim jestli to ma cenu davat na zvyraznovac chuti v te zakladne toho parniho hrnce,nebo primo k masu. Diky predem za tipy a odzkousene recepty.


parni hrnce mame už třetím rokem a nemužu si je vynachválit, koupil jsem drahší ale taky
kvalitnější s košy atd ... takže pokud maš klasicky komin je to jednoduche vaření .
Proč davat nejake ochucovadla zvyraznovač chuti ??? chceš snad jíst jídlo ke kterému nepotřebuješ chemicke srač.y .
Stahni si z tefalu ( z webu ) komplet příručku na vaření + recepty , a myslím že budeš spokojen .
dale bylinky davej jen čerstve ,
Pokud maš komin tak seš trošku okraden o chute pokud maš komoraky tak to je jina pisnička ,
klidně mi napiš do pm , pomužu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetkaB


PříspěvekZaslal: so červen 15, 2013 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mám úplně levný typ hrnec a dělám v něm často v podstatě cokoliv - rýže, zelenina, brambory, maso, vajíčka..receptů na netu najdeš spoustu. Podle mě je to jak dělaný na jednoduchý a zdravý jídla, "plnidla" jako omáčky a knedlíky se dle receptů dají dělat taky, ale to mi přijde jako drbat se pravou rukou na levým uchu :-)
zvýrazní to chuť jídla, úplně luxusní jsou v tom uvařený brambory ve slupce nebo třeba kuřecí se žampiony.
_________________
Petra Bričová, KB5/ Funkční trénink Praha
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Vaření v páře- Tipy a recepty
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: