místo tvarohu hollandia?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - místo tvarohu hollandia?  Úvodní stránka -> Kuchařka -> místo tvarohu hollandia?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michalllll


PříspěvekZaslal: so červenec 06, 2013 9:28 pm    Předmět: místo tvarohu hollandia? Odpovědět s citátem

Zdravím. JE tvaroh srovnatelný s jogurtem Hollandia? Že bych to střídal a na večer někdy dával Hollandia a někdy tvaroh? Zajímají mě bílkoviny, tuky, sachry porovnání :) A celkově jestli s tím někdo máte zkušenost, nebo tak :) Díky moc za odpověď
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: so červenec 06, 2013 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

srovnatelny.. jak se to veme obyc tvaroh ma na prvni pohled lepsi slozeni, co se tyka B, S, T na druhou stranu pro Hollandii hrajou probioticky kultury.. takze si budes muset sam zvazit, co bude pro tvy telo ve vysledku vyuzitelnjesi a kvalitnejsi zdroj zivin
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michalllll


PříspěvekZaslal: so červenec 06, 2013 11:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono ještě Hollandii je 500ml pokud se nemýlím a tvarohu 250g, takže to tak bude hrát svou roli :) Ale na kelímku Hollandie nejsou výživové hodnoty :X : (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: ne červenec 07, 2013 12:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Google znáš? :D http://www.hollandia.cz/Nase-produkty/Selske-jogurty/Bily/3-9-d.product.aspx

A navíc si myslim že to na tom kelímku je, ještě nikdy jsem neviděl, že by to na hollandii nebylo, ti to zrovna maji velmi dobře značený
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michalllll


PříspěvekZaslal: ne červenec 07, 2013 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky moc. Jo znám, ale psal jsem to večer, než jsem šel spát otrávený z celého dne, tak se mi to hledat nechtělo, ikdyž je pravda, že kdybych to hodil do googlu, tak to je možná rychlejší. Moje demence D:
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: ne červenec 07, 2013 9:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dle mě hollandia místo tvarohu ne...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JrElda


PříspěvekZaslal: ne červenec 07, 2013 10:17 am    Předmět: Re: místo tvarohu hollandia? Odpovědět s citátem

Michalllll napsal:
Zdravím. JE tvaroh srovnatelný s jogurtem Hollandia? Že bych to střídal a na večer někdy dával Hollandia a někdy tvaroh? Zajímají mě bílkoviny, tuky, sachry porovnání :) A celkově jestli s tím někdo máte zkušenost, nebo tak :) Díky moc za odpověď


Hollandia na večer? Ten jogurt obsahuje micelární kasein?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Foresten


PříspěvekZaslal: ne červenec 07, 2013 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Proc ne Hollandia, stravi se rychleji, takze by si mela i travici soustava odpocinout ne ? Navic bude mit lepsi vyuzitelnost, nez jen kaseinat vapena coz je tvaroh IMHO.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mick994


PříspěvekZaslal: ne červenec 07, 2013 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za mě Holandii na večer rozhodně ne, ideální je ráno.
Holandia je více nutričně náročnější než obyč. vanička tvarohu, takže bych jí na večer nejedl. Můj názor, ať si jí kdo chce co chce.
_________________
Nechci být Největší, ani nejrychlejší a už vůbec nejsilnější.
Můj ideál je zlatý střed, kde má mít tělo funkci, výkon i vhled zároveň.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ego


PříspěvekZaslal: ne červenec 07, 2013 2:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Foresten napsal:
Proc ne Hollandia, stravi se rychleji, takze by si mela i travici soustava odpocinout ne ? Navic bude mit lepsi vyuzitelnost, nez jen kaseinat vapena coz je tvaroh IMHO.


já myslel že důvod toho jezení tvahoru na noc je ten, že se kasein tráví pomalu a tím tělo celou noc nehladoví. to že se Hollandia stráví rychleji by teda mělo být naopak mínusem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - místo tvarohu hollandia?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: