PROTEINY II.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 453, 454, 455 ... 558, 559, 560  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II.  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> PROTEINY II.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zajímavé
články
a odkazy
k tématu:
JrElda


PříspěvekZaslal: čt červenec 11, 2013 3:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

lesley napsal:
Vidíš to by bylo super, nevíš kde se dají ty vzorky koupit? Tady v eshopu jsem je bohužel nenašel.


Na tohle bych uvital vzorky i ja. Whey Core jsem na ronnie kupoval uz davno tu starot prašnou verzi a nechal bych se znova presvedcit,ze je tomu ted jinak. Treba ho vymenim za svou lasku WPC80 Boruvka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: čt červenec 11, 2013 7:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

lesley napsal:
Vidíš to by bylo super, nevíš kde se dají ty vzorky koupit? Tady v eshopu jsem je bohužel nenašel.


Pošli mi PMkem adresu, pošli Ti na vyzkušení.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
mirus


PříspěvekZaslal: čt červenec 11, 2013 7:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mockrát děkuju Martinovi za vzorky proteinů PROM-IN. Jsou opravdu tak dobrý jak se propaguje, sice pro někoho sladší, ale aspoň nenám chuť pak na sladký. Takže si dovedu představit, že bych jejich proteiny používal ve své doplňkové škále.
A extrifit WPC 80 je klasika pro všechny, tam dávám všechny plus, i příchutě jsou chutný a ani u jednoho není problém s trávením.
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petra90


PříspěvekZaslal: čt červenec 11, 2013 8:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera mi prišiel nový Scitec, príchuť čokoláda-malina a môžem povedať že zatial zo všetkých chutí je to TOP vôňa a chuť ako domáci puding s čerstvými malinami. proste mňam
_________________
www.chudnite-zdravo.eu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jnerez


PříspěvekZaslal: čt červenec 11, 2013 10:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Petra90 napsal:
Včera mi prišiel nový Scitec, príchuť čokoláda-malina a môžem povedať že zatial zo všetkých chutí je to TOP vôňa a chuť ako domáci puding s čerstvými malinami. proste mňam


Jo jo Scitec proteiny
sou dobrá volba a chuťově bezkonkurenční...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: čt červenec 11, 2013 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

https://obchod.ronnie.cz/s-3768-whey-core-100.html

Když jsem rozdělal vzorky od ronnieho, strašnou radost mi udělalo to, že tam byla pistaciová příchuť , za dobu co cvičím, jsem měl pouze jedno balení pistácie (v dietě na chuť), popravdě jsem toho moc neočekával, protože jsem měl tenkrát od Nutrendu boruvku a zklamalo mě, že jsem jí musel míchat v 100ml jinak byla strašně vodová. Pistacii jsem hodil asi do 150ml, pokud si dobře pamatuji, tak ten Nutrend dříve více pěnil, teď byla pěna minimální, chuť výborná, možná o něm i pouvažuji, stejně budu dávat protein max na svačinu s něčím nebo pro tréninku.

Další příchuť byla Chocolate - Cherry . Rozpustnost stejně bezproblémová jako u pistácie, škoda, že ta čokoláda je o dost výraznější jak ta Cherry, nebylo to špatné, ale na Go Pro od Extrifitu to nemělo (ano vím, že Go Pro je gainer). Ale chuť zajímavá, kdyby se přidalo trochu více na Cherry tak by to bylo fajn, takhle to chutná spíše čokoládově a na konci trochu cítíte Cherry.

https://obchod.ronnie.cz/s-5016-essential-pure-cfm-80.html
Zatím jsem ochutnal jen brusinku , těšil jsem se na ní, protože mám rád netradiční příchutě, přeci jen klasiku: čoko, vanilka, banán, jahoda koupíte u všechn poteinů (tím neříkám, že nemůžou být dobrý nebo naopka špatný, měl jsem už několikrát banán co byl jak umělá hmota). Po namíchání to vonělo hezky, jediné co mě mrzelo, že to mělo takový nahořklý konec, kdyby to nebylo nahořklé bylo by to mnohem lepší, ale 100 lidí má 100 chutí.


Jinak u všeho - pěnivost minimální (nestojí za řeč), pokud mi to nenapění do půlky šejkru nevidím problém. Trávicí problémy jsem žádné nezaznamenal. Dneska po tréninku zkusím od Nutrendu biscuit. Ještě mám pár Extrifitů a Essential Pure CFM 80, takže pak napíšu další hodnocení.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kuchis


PříspěvekZaslal: čt červenec 11, 2013 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera jsem ochutnal Whey core 100 čokoládový a hodnotím velmi kladně - chuť super , trávící problémy jsem neměl žádné , rozpustnost taky dobrá.
Naopak nikomu nedoporučuju Maxi pro 90.Měl jsem jahodu a celé balení šlo po pár dávkách hned kámošovi protože je to chuťově nepopsatelně hnusný , práší to a dělají se hrudky.


Ronnie tobě jsem zaslal před pár dny druhou adresu kam bych chtěl poslat ty vzorky pokud by to bylo možné , rád bych vyzkoušel a ohodnotil , potom to hodím sem,díky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragu


PříspěvekZaslal: čt červenec 11, 2013 12:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera jsem taky dostal vzorky Whey Core 100 v příchutích: pistácie, čokoláda-třešeň, biscuit. Díky za ně, produkty Nutrendu běžně nevyhledávám, ale zajímaly mě nové příchutě, protože například pistácii zatím moc firem nedělá. Že po mně za vzorky zdarma nikdo nepožadoval koupi hrnců za 20 000 beru jako příjemný bonus.

Pistácie mě příjemně překvapila, chutná dobře a věrohodně, hezky voní a celkově si dokážu představit, že bych to běžně pil.

Čokoláda-třešeň je chuťově horší než pistácie, ale není špatná. Chuť čokolády i třešně je tam identifikovatelná a může to být zajímavé zpestření k normální čokoládě. Jenom nevím, jestli se to rychle nepřepije.

Biscuit je z nových příchutí nejslabší, je to taková sladká chuť, nic specifického jsem tam neidentifikoval. Nicméně vypití mi nedělalo problém, na rozdíl od sušenkového Combatu MP, který mi vyloženě neseděl.

Kdysi jsem měl pár vzorků staršího Whey Core, bylo to vodové, pěnivé a prašné (nicméně proteinovému holocaustu starého Promilu se to nevyrovnalo), tohle bylo opravdu někde jinde.
Prášek je pořád dost jemný, takže u velké dózy asi trochu nakrmíte linku. Díky nově přidanému odpěňovači to ani nepění - je už věc každého, jestli mu ty přidané složky vadí nebo ne. Kvalitu proteinu můžu těžko hodnotit, stejně jako 99% běžných konzumentů, nemám šanci to poznat (vtipní jsou ti, co tvrdí že to poznají a vůbec nejvtipnější jsou ti, kteří kvalitu výrobku jedné firmy zpochybní, kvalitu výrobku jiné firmy vychválí, ale že oba výrobky pochází z jedné továrny, to netuší). Běžný člověk může poznat, jestli je mu po proteinu zle nebo ne, což ale často nevypovídá o kvalitě výrobku, jako spíš o nesnášenlivosti na nějakou složku (nejčastěji asi laktóza). Běžný člověk by s tímto koncentrátem neměl mít problémy.


Naposledy upravil Ragu dne čt červenec 11, 2013 3:13 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Insano41


PříspěvekZaslal: čt červenec 11, 2013 12:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a já dnes ráno vyzkoušel Whey Core 100 Chocolate+Cherry v 250ml vody (každý proteinak, ktery zkousim musi dobře obstát v 250ml vody ! to je mé pravidlo ) a jakože zklamání... chuť nevýrazná, čokoládově moc nechutnala. Teď ale čtu, že 30g je jen na 140ml vody mám tu jeste dva vzorky této chuti, takže odzkouším podle návodu a pak do mléka a uvidíme.
_________________
Fuaaark
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JrElda


PříspěvekZaslal: čt červenec 11, 2013 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dotaz...jsem v diete a dari se. Za prvni 2mesice 7kilo dolu a svalova hmota zustala a jeste neco pribylo,asi diky velkemu mnozstvi bcaa instant :-D

..a ted k dotazu. po treninku uzivam odmerku hydro instant a chci se zeptat ,co jeste muzu prisypat do shakeru. Gluka,maltodextroza ci co? Mam dietu a jsem typ,ktery rychle nabere tuk,tak se musim hlidat. chci po treninku vyuzit hladove svaly a nacpat je aby rostly. diky predem za odpovedi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragu


PříspěvekZaslal: čt červenec 11, 2013 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, množství vody jsem zapomněl uvést. Jeden sáček (30g) jsem míchal v cca 100ml vody, jeden a půl sáčku (45g) v cca 180 ml. Do mléka nic nemíchám a míchat nebudu, nevidím v tom smysl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: pá červenec 12, 2013 1:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Omlouvám se za naprosto off-topic dotaz, ale vždycky když do tohoto vlákna jdu tak si na to vzpomenu :D Proč se jmenuje "Proteiny II"? Proč u ničeho jiného "II" neni, proč neni prostě "Proteiny"? :D Proteiny I jsem nenašel :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá červenec 12, 2013 5:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To mas to same jako treba aktualni formy I, II, III.... Kdyz uz ma topik radove nekolik set stranek, zacne to zpusobovat drovne problemy pri odesilani postu, takze se uzamkne a zalozi novej. Puvodni topik bys zrejme smazan v ramci udrzby fora.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá červenec 12, 2013 7:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Navrhuju pak jako první post naházet nějaký odkazy na MW, kde třeba Esko vysvětloval rozdíl mezi koncentrátem, izolátem a hydro. V dnešní době asi i o hovězím proteinu apod
nahoru
MAST3R


PříspěvekZaslal: pá červenec 12, 2013 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Whey Core 100 - biscuit
https://obchod.ronnie.cz/s-3768-whey-core-100.html?r=rf2
Krásná sušenková vůně, chutově to nebylo špatné, nejspíše můj první sušenkovej protein (měl jsem jenom gainer - tak 2-3 zpět), chuť jak sušenky Disko, ale kdybych si měl vybrat příchuť u Whey Core - tak jednoznačně pistácie

https://obchod.ronnie.cz/s-3693-professional-wpc-80.html
První příchuť - BANÁN - nepřišel mi nějak chuťově výraznej (já snad nikdy neměl banán, který by byl fakt super), chyběla mi tam jakákoliv sladká chuť. Pak na řadu přišla - VANILKA - chuť taková nahořklá, ale výraznější a lepší jak banán, poslední byla - JAHODA - ta mě překvapila, byla chuťově nejlepší.

Jinak jahodu a vanilku jsem dělal s ledem, protože mi proteiny přijdou "teplé" i když tam dám studenou vodu. U všeho pěnivost minimální (nic co by stálo za zmíňku - trochu se zvedne hladina, ale pro mě plus, alespoň je toho více).

Ještě mám https://obchod.ronnie.cz/s-5016-essential-pure-cfm-80.html - čoko, vanilka, jahoda a bánán - brusinku už jsem "hodnotil".
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ultra Speed 80 Fair Power ® + šejkr ZDARMA! | Survival
Volba pro nejnáročnější. Složení bez kompromisů, skvělá chuť!
1399 Kč
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 453, 454, 455 ... 558, 559, 560  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: