PROTEINY II.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 454, 455, 456 ... 558, 559, 560  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II.  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> PROTEINY II.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zajímavé
články
a odkazy
k tématu:
patrikdundych


PříspěvekZaslal: pá červenec 12, 2013 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vanilka essential ti narodzíl od extrifitu bude fakt chutnat ...je krásně sladká a smetanová
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shooter


PříspěvekZaslal: pá červenec 12, 2013 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chci si koupit noční protein, který je chuťově nejlepší?
_________________
Pokud něco opravdu moc chceš, musíš něco obětovat.

Můj Log > http://forum.ronnie.cz/shooteruv-objem-up-to-90kg-t26856.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: pá červenec 12, 2013 10:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebylo by lepší vybírat dle složení?
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shooter


PříspěvekZaslal: pá červenec 12, 2013 10:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejsem zkušenej s nočním proteinem, protože jsem ho nikdy neměl. Někde psal frozz, že je dobrej jak kvalitou tak chutí od Smartlabs nebo od FA.
_________________
Pokud něco opravdu moc chceš, musíš něco obětovat.

Můj Log > http://forum.ronnie.cz/shooteruv-objem-up-to-90kg-t26856.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: so červenec 13, 2013 5:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

shooter napsal:
Nejsem zkušenej s nočním proteinem, protože jsem ho nikdy neměl. Někde psal frozz, že je dobrej jak kvalitou tak chutí od Smartlabs nebo od FA.


já teď dávám Micellar od reflexu a spokojenost ;). Chuť teda žádnej zázrak, ale humus to taky není, spíš je nezvyk ta hustá konzistence :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so červenec 13, 2013 7:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě by spíš zajímal názor někoho, kdo by se v tom měl vyznat - esko, deadlift,... jestli je micelarni kasein vůbec k něčemu na noc. Respektive jestli není lepší dát třeba 25g syrovátkového koncentrátu a 15g mickaseinu, než dávku miceláru.
nahoru
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: so červenec 13, 2013 8:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro >100 kg chlapa asi smysl má, když potřebuje sníst oproti <80 kg chlapovi o jednu až dvě porce bílkovin více, ale pro většinu lidí to asi smysl mít nebude. Dřív jsem si nedokázal představit situaci, že bych nedával jídlo (tvaroh/noční protein) před spaním. Dnes dávám 2-3 hodiny před spaním pouze večeři, která je o to bohatší a má v sobě ideálně maso (hovězí) či vejce. Už žádný tvarohy na noc. Zaprvé to byla příčina, proč jsem se každou noc musel převlíkat ze zpocených věcí a zadruhé to trávení stálo docela za prd (doslova). Po těch letech tvarohu/nočního proteinu na noc a nyní po dalších letech bez těchto věci můžu konstatovat, že to trávení v noci také potřebuje odpočívat, takže pokud bych se rozhodl pro nějakou tu bílkovinu na noc, tak bych nakombinoval 1:1 mic. kasein a něco rychlého (Hydro bude v tomhle případě až moc rychlý). Určitě bych se k tomu již nestavěl tak, že celých 24 hodin musí jet trávení a do jater musí neustále proudit AK, abych náhodou nepřišel o kouska svalové hmoty. Takový postoj možná bude spíše kontraproduktivní, když neodpočatý GIT pak netráví a nevstřebává efektivně. Neříkám, že tvaroh či noční protein jsou něco zlého a špatného, jenom si myslím, že ne každému tyto předspánkové svačinky můžou sednout a jsou nutně potřeba.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so červenec 13, 2013 9:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro mě ráno po posledním jídle v podobě tvarohu taky nebylo nic moc. To jsem prostě viděl, že to asi to nejvhodnější nebude. Takže tedy klasika - poslouchat svoje tělo a rozhodnout se podle toho.
nahoru
Korny


PříspěvekZaslal: so červenec 13, 2013 9:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi budu za debila, ale on tvaroh nějak podporuje pocení? Já se teda potím pořád docela dost, ale právě mi nejde do hlavy jak je možný, že se budím v noci totálně mokrej (mokrý sny nemám )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so červenec 13, 2013 9:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Korny napsal:
Asi budu za debila, ale on tvaroh nějak podporuje pocení? Já se teda potím pořád docela dost, ale právě mi nejde do hlavy jak je možný, že se budím v noci totálně mokrej (mokrý sny nemám )

jak krátce před spaním sníš poslední jídlo ... podporuje pocení
nahoru
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: so červenec 13, 2013 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Protože trávíš a játra přijímají živiny, se kterými musí nějak založit, zvýší se na nějakou dobu teplota organismu (termický efekt potravy). Organismus prostě musí pracovat, nemůže tam to jídlo v žaludku nechat ležet až do rána. Efekt je ještě umocněnej tím, čím déle se dané jídlo tráví, takže takový tvaroh je pro tělo slušné přiložení do kotle (navíc bílkoviny mají největší termický efekt). Pocení má mnoho příčin, ale noční pocení může způsobovat právě jídlo zkonzumované cca hodinu a méně před spaním. Třeba u Drapera to asi tvarohem nebude.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fexory


PříspěvekZaslal: so červenec 13, 2013 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PHP PRO T FUSION- příchuť jahoda , chutný a kvalitní protein, podle mě jeden z nejlepších v dané cenové relaci teď se chystám ještě na jejich Isogrow.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: so červenec 13, 2013 1:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fexory napsal:
PHP PRO T FUSION- příchuť jahoda , chutný a kvalitní protein, podle mě jeden z nejlepších v dané cenové relaci teď se chystám ještě na jejich Isogrow.


Momentálně ho mám a šíleně pění Jinak chuť docela ok
_________________
RANDO, já na drogy moc nejsem, ale ten model co jsi měl, CHCI ZKUSIT TAKY! :D CIZOPASNIK
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: ne červenec 14, 2013 1:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci zakládat nový topic, tak to dám sem. Včera jsem narazil na YouTube na tohle video. Je to docela zajímavý, hlavně ten borec žije už dlouho v USA a je zajímavý vidět jak se stravujou tam, ale obecně, co si myslíte o tom jeho jídelníčku který ve videu popisuje?
Mně totiž už to přijde jako dost extrém. V podstatě naprosto nula tuky, a i když pořád zdůraznuje že má před soutěží, těch bílkovin co do sebe cpe, navíc ta jednotvárnost... ale nevim, možná je to tak správně a zajímal by mě názor někoho kdo se v tom vyzná líp než já.

http://youtu.be/Vssfkt17kOg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nocomply


PříspěvekZaslal: po červenec 15, 2013 4:07 pm    Předmět: fs Odpovědět s citátem

Ahoj mate zkusenosti s timto proteinem?

100 g:
energetická hodnota 1594 kJ/387 kcal
bílkoviny 83,3 g
sacharidy 3,3 g
tuky 3,3 g
složení:Whey Protein Isolate, Whey Protein Concentrate and Whey Peptides.
a nebo jsem ještě nikdy neměl od Syntraxu Matrix 5.0 tak ktery z nich?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ultra Speed 80 Fair Power ® + šejkr ZDARMA! | Survival
Volba pro nejnáročnější. Složení bez kompromisů, skvělá chuť!
1399 Kč
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 454, 455, 456 ... 558, 559, 560  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: