Alternativy gaineru?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Alternativy gaineru?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Alternativy gaineru?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MaRweN


PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2013 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne neni to jako bys mluvil do vzduchu, akorád máme každej jinej názor, já si ho uměl obhájit, ale ty poněkud zaostáváš, proto jsi to vzdal...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Spam


PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2013 2:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MaRweN napsal:
Ne neni to jako bys mluvil do vzduchu, akorád máme každej jinej názor, já si ho uměl obhájit, ale ty poněkud zaostáváš, proto jsi to vzdal...

Ty seš vážně totálně vedle... nevím kolikrát jsem to tu psal proč dávat to a to po tréninku. Ale je vidět že prostě to co ti tu radíme ti jde jedním uchem tam a druhým ven.

Tady je pár postů, podle kterých si to neumím obhájit a tím pádem nad tebou značně zaostávám

Můj názor je ten, že rychlé cukry po tréninku klidně když budu vytrvalostní nebo vytrvalostně - silový sportovec, který má zátěž 2,3x delší než normální cvičící jedinec (60 min cca).

Takže po 60min silovém tréninku postačí podle mě rychlý protein, nejlépe Hydro a do 60min pevná kvalitní strava.
Vytrvalostní nebo vytrvalostně - silový sportovec (bojové sporty atd...) - vše zůstane stejné + nějaké rychlé cukry.

A jestli se tu ozve nějaký rádoby "ektomorf" že prostě ten gainer po tréninku musí mít, protože to bez něj proste nejde keci keci keci, máte jíst jak se má. Gainerem po tréninku se nic nedožene.
To je můj názor...

A co takhle se zaměřit na celkovou výživu během dne, co sníš a kolik toho jíš. Pokud budeš jíst správně, pochybuju že glykogenový zásoby během tréninku vyčerpáš, natož abys je musel něčím doplňovat. Nevíš vůbec nic, studuj výživu...
Dávat cukry abys nespaloval svalovou hmotu, panebože.


Seš prostě natvrdlej blbec... komu není rady tomu není pomoci.
Ale neboj nejseš sám, takových tady bylo a bude ještě hodně, je divný že vždycky během 14dnů - měsíce po nich není ani stopa, možná díkybohu.
_________________
„Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody“
„Nezáleží na tom čím jsi, ale kdo jsi"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MaRweN


PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2013 2:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1. post neni nic víc než výcuc z prstu...samotné bílkoviny po fyzické zátěži...
2. post - Jídlo po tréninku je podle 90% lidí nejdůležitějším jídlem dne, ačkoliv strava během dne je také velmi důležitá
3. post nebyla žádna obhajoba, jen chabá urážka a námět k dalším sporům, a proto jsem reagoval...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Spam


PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2013 2:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele tys vůbec nic nepochopil, tohle vážně nemá cenu. Třeba někdo bude mít víc trpělivosti.
Hodně štěstí s jednoručkama a utrženýma ušima u batohu...
_________________
„Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody“
„Nezáleží na tom čím jsi, ale kdo jsi"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ego


PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2013 2:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2013 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je stejně zbytečný, až to nějak přelouská, tak nás stejně setře že cukry jsou potřeba a přes to nejede vlak...
_________________
„Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody“
„Nezáleží na tom čím jsi, ale kdo jsi"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2013 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hele cely sem to neprocital tak jestli to nebude davat smysl tak sorry ale z toho co sem pochopil, cvicit doma mit jakoz takoz vysledky, ono to i jde, ale zalezi, jak vidis, je tu plno kluku co drou ve fitku, resi jidlo, suplementy, a hovno hovno nic.. zalezi na genetice, pristupu, na vsem.. a z druhy strany sou pak kluci co cvici doma kazdej patek se nekde vylijou a na prvni pohled sou proste dobri.. a s tema bilkovinama po treninku kluci maji pravdu, jestli tezko pribiras tak si dej i ten gainer, ale ten bych spis daval v prubehu dne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragu


PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2013 3:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hezké veselé království tady máte.

Zajímavý článek k tématu.
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3577439/
Vždycky mi vykouzlí úsměv na rtech, když vidím jak se někdo přímo po tréninku láduje pevnou stravou (ať už je to ovoce, nebo tvarohy, rýže atd.). Odkrvená trávící soustava je z toho vyloženě nadšená. A fruktóza je taky vyloženě super, no.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MaRweN


PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2013 3:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasné, můžeš si všimnout a i ostatní, že tu jsou rozdílné názory...Podle mě slušných 50 na 50...

- Stojím si za názorem, že takové ty kecy o vstřebatelnosti jsou marketingový tah výrobců, kteří si mastěj neuvěřitelným způsobem kapsy a vychází jim to dokonale jak je vidno...nepopírám, že něco z toho je pravda, ale úplně to bije do očí, jak je to přetažené za vlasy, něco jako když vyjde do kin thák ''podle skutečné události'' a přitom je z toho pravdy 10%...

- podle mě je to 50% ve stravě, 30% v tréninku, 10% v regeneraci a spánku a 10% genetice...

- Stravu jsem vyladil takřka dokonale, takže 50% mam zasebou, trénink mam s jednoručkama, ale výsledky mám přesto dobrý, díky genetice a kvalitnímu spánku.

- Týpek už tu zavrhl i potréninkovou rýži, což je smutné...Navíc je značný rozdíl v tom, jak dlouho se tráví takové ovoce, naproti tomu tvarohu, který jsi uvedl...Není to jen můj názor, určitě se tu najde hodně lidí, kteří upřednostňují pevnou stravu.


Naposledy upravil MaRweN dne čt srpen 01, 2013 12:08 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
MaRweN


PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2013 3:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ego: Ještě k tomu když v tom článku dávají jasně najevo, že je to reklama...týpek tam dává přesný název...a ty mi to tu strčíš, abych tomu věřil, si přečti něco od nestranných odborníků, ne od nějakých zaplacenejch novinářů od výrobců určitých výrobků, kteří udělají článek přímo na daný produkt...směšné
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Ragu


PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2013 4:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bavíme se o stravě BEZPROSTŘEDNĚ po tréninku a platí to co jsem napsal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ego


PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2013 4:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

proboha tam ale vůbec nejde o to že propaguje svojí vlastní značku proteinu.

pointa toho článku, která ti zjevně unikla, je v tom že první post-workout jídlo by mělo být minimálně 30min po tréninku a mělo by se z velké části skládat z proteinů. předpokládám že jestli to bude přímo nějaký proteinový prášek a nebo pevné jídlo už na výsledku zase tolik nezmění (pro amatéra)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MaRweN


PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2013 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ego: pevné jídlo s vhodným zastoupením bílkovin mám hodinu až hodinu a půl po tréninku, takže potenciálně to sedí na to cos napsal (minimálně půl hodiny po tréninku), ale stojím za názorem, že tělo potřebuje hned po tréninku aspoň malé zastoupení rychlých cukrů...je úplně zbytečné se upínat na nějaký článek, z fleku ti můžu poslat několik co říkají pravý opak a shodou okolností to nejsou podplacení novinářské žvásty, ale odborné texty nestranných lidí, co žádné suplementy neprodávají...i tady na ronniem je obchod, takže bych pochopil, kdyby články byly přetažené za vlasy, já bych dělal to samé, o peníze mi jde taky hodně...


Naposledy upravil MaRweN dne po červenec 29, 2013 4:31 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
neis


PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2013 4:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Genetika minimalně 50%. Byvaly spoluzak za dva roky udelal ze 70kg kluciny 95kg svalovce s max 2x130 na benc. A to jedl z velke casti jen chleba s majkou, protein byl pro nej steroid, takze ho radeji nikdy nezkusil, misto toho valil semtam syrovatku a sunar. O treninku vedel naproste prd a za ty dva roky vypadal tak jako drtiva vetsina nas normalnich nebude ani za 5 s vedeckou stravou a treninkem...Kulturistika je hodne " nespravedliva";-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2013 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dalsi evangelista,co prisiel kazat o zlej chemii? ale fuj to...
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Alternativy gaineru? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: