PROTEINY II.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 466, 467, 468 ... 558, 559, 560  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II.  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> PROTEINY II.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zajímavé
články
a odkazy
k tématu:
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 3:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím, poptám se českých výrobců.

Máš-li konkrétní tip na zahraniční suplement, pošli mi PM, prosím.

(Btw. nevidím v něm moc přínos nad v současnosti používanými surovinami, ale třeba se pletu.)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Spam


PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 3:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Konkrétní tip nemám, ptám se jen orientačně. Díky
_________________
„Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody“
„Nezáleží na tom čím jsi, ale kdo jsi"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patrikdundych


PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hydro od fa ..co měl mates je hydro ze syrovátky a kaseinu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

patrikdundych napsal:
hydro od fa ..co měl mates je hydro ze syrovátky a kaseinu.

Kouknu na to... nějakej poměr kolik tam toho je od čeho sem nenašel teda.
_________________
„Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody“
„Nezáleží na tom čím jsi, ale kdo jsi"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragu


PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 4:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hydro kaseinu se prodává třeba na myprotein, hledat pod názvem PeptoPro. Cena je trošku z jiné dimenze a poměr výkon:cena je tedy docela diskutabilní. Z té ceny si taky můžeš odvodit, kolik procent hydrolyzovaného kaseinu bude asi v FA Xtreme H.P., když 2kg stojí lehce pod 1500 Kč a kilo hydra kaseinu stojí lehce pod 1000 Kč (£31.19).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vejdy


PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@Bara : Měl jsi Matrix příchuť orange cream,velmi mě zajímu tato příchuť?
díky za info
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Vám ten Smartlabs Hydro Traditional opravdu chutnal? Včera jsem si ho dal poprvé a musím říct, že fakt hrozný, měl jsem, co dělat, abych to do sebe kopnul a nepozvracel se (a to nejsem žádná citlivka). Dal jsem ochutnat kamosovi a ten to rozdejchaval nad umyvadlem... Nemůže to byt tou novou recepturou jak tu někdo psal? Chut bych přirovnal k 80% hořké roztekle cokolade smíchané tak s pul kilem soli.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragu


PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Staré i nové hydro jsou pro mě jedny z nejchutnějších suplementů. Starší bylo o něco víc hořké a tmavší, nové je světlejší a jemnější. Doporučuji ochutnat znovu, až vám skončí menstruace.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ragu napsal:
Staré i nové hydro jsou pro mě jedny z nejchutnějších suplementů. Starší bylo o něco víc hořké a tmavší, nové je světlejší a jemnější. Doporučuji ochutnat znovu, až vám skončí menstruace.


Pán je gurmán . Snad tomu přijdu časem na chuť, tvaroh mi taky ze zacatku nechutnal a ted to jim místo zmrzliny. Stejne uz nevidím jídlo, jen ty nutriční hodnoty , ale stejne jsem doufal, ze si po izolatu z hrachu v reflex whey duo trochu pochutnam .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragu


PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus rozmíchávat v malém množství vody a hodit si do toho 1-2 kostky ledu, pokud můžeš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mannik


PříspěvekZaslal: út srpen 06, 2013 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem zkusil Essential Pure CFM 80 -vanilka. Chut opravdu vynikajici, s mlekem to bude velmi lahodny napoj. Resim ale jednu chybu.

Jelikoz jsem si objednal i Super Gainer 15 take od Prom-in ( mimochodem take lahodna chut-cokolada), tak resim pocet gramu te jejich odmerky.
Na Essential Pure CFM 80 pisou, dve prilozene odmerky je 30g. Na Super Gainer 15 pisou, ze jedna odmerka je 30g. Pritom odmerky jsou uplne stejne.

Ja to teda zkusim zvazit, ale je to docela vyrazna chyba. Pokud vam stejny vyrobce tvrdi gramaz na kazdem produktu jinak, pritom odmerky jsou stejne.

Oproti memu puvodnimu Super-protein 70 od Promilu je chut vyrazne mene do sladka jak u proteinu , tak dokonce u gaineru.
_________________
Ektomorf a jeho pokusy s pomoci ronnie.cz :
12.5 2011- 74Kg , 12.6 2011- 78Kg , 12.7 2011 - 81kg, 12.8 2011 - 82kg, 12.9 2011 - 83kg<> 3.3.2012-76kg, 20.4 2012 79kg, 12.11.2012-67kg, 7.1.2013-73kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út srpen 06, 2013 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemůžu tady konkrétní produkty zkusit převážit, mám tu jen ten Essential, ale že stejný objem gaineru váží něco jiného než stejný objem proteinu je v pořádku. Zvaž to a uvidíš přesně sám, ale obecně platí, co jsem napsal v první větě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
vejdy


PříspěvekZaslal: čt srpen 08, 2013 8:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pročpak nám zdražil Matrix...?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: čt srpen 08, 2013 8:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevšiml jsem si, ani nevím, kolik předtím stál, ale obecně většina zahraničních proteinů jde a půjde nahoru. Někde se to projeví dříve, někde později.

Každopádně ono teď na konec léta a podzim přijde několik dost zajímavých věcí na poli českých produktů ať už ve smyslu inovace některých zavedených proteinů nebo i uvedení na trh proteinů zcela nových (a hodně, hodně povedených, jak to zatím vypadá), takže si z toho netřeba dělat hlavu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
jachym


PříspěvekZaslal: čt srpen 08, 2013 3:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Možná vám přijde, že jsem divnej ale... ráno si většinou dělám sladkou ovesnou kaši a když si pak dopoledne beru protein už jsem takovej "přeslazenej". Uvažoval jsem o nějaké "slané" variantě. Vím že nic takovýho se neprodává (i když jsem si říkal vlastně proč ne, mohlo by to být zajímavý....). Čili jediná možnost je koupit si nějaký bez příchutě. Jenže ty zas chutnají dost hrozně a proto jsem si říkal, jestli třeba někdo nemáte nějaký tipy čim to "ochutit", jestli to třeba napadlo i někoho jinýho nebo jestli mam prostě divný chutě... zatím jsem zkoušel akorát trochu sojovky a granulovanýho česneku a bylo to celkem ok
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ultra Speed 80 Fair Power ® + šejkr ZDARMA! | Survival
Volba pro nejnáročnější. Složení bez kompromisů, skvělá chuť!
1399 Kč
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 466, 467, 468 ... 558, 559, 560  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: