Log Lift


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Log Lift  Úvodní stránka -> Strongman -> Log Lift
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Moocha


PříspěvekZaslal: čt srpen 08, 2013 11:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Smile04 napsal:
tyvole mu tady raděj strongmani a von si nedá a nedá říct :D


co ještě chceš omg?

radši se nažer a cvič a strict pressy si strč do řiti jezdi military a vyrazy... a jestli je jedeš s činkou nbo s logem je celkem v prdeli to ti tu řekne každej...

log lift jako takovej potřebuješ "POUZE" na nacvik techniky přemístění


Strict press je military ne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: pá srpen 09, 2013 7:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

NSV napsal:
(Kača)....No vy jste teda pánové pěkný chytráci...všichni do jednoho....
Smile04 - vážně, menší logy se dělaj .....a proč? protože ženský chtěj taky zvedat
CIZOPASNIK - můj log je 1,5 metrů dlouhej, průměr 22cm, váha 35kg

No a mimochodem......dlabala sem si tu kládu sama (vyrábíme i na zakázku)......všechno jde, když se chce

Katko, jasně že to jde. Ty jsi holka, chceš zvedat, vyrobila sis 35kg kládu, budiž. Ale pokud ji potřebuje chlap, tak je někde chyba :) Průměr 22 pro tebe jako pro holku je fajn, ale jinak kládá mívá 30 - 35 cm v průměru, takže je docela fajn trénovat s něčím podobným (pokud mluvíme o zakladateli topicu).
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NSV


PříspěvekZaslal: pá srpen 09, 2013 11:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:

Katko, jasně že to jde. Ty jsi holka, chceš zvedat, vyrobila sis 35kg kládu, budiž. Ale pokud ji potřebuje chlap, tak je někde chyba :) Průměr 22 pro tebe jako pro holku je fajn, ale jinak kládá mívá 30 - 35 cm v průměru, takže je docela fajn trénovat s něčím podobným (pokud mluvíme o zakladateli topicu).


Vím kolik kláda mívá. Já v tom teda problém nevidim. U nás se s mojí chlapi rozehřejvaj, rozcvičujou....což myslím že je to co Fly000 hledá. Já jen že tu do něj šijete.....něco v tom smyslu že je to směšná váha a že se to vyrobit nedá. Navíc mám takovou, že se na ní dají nakládat libovolně kotouče z olymp osy. Tak z ní rázem mám třeba 150kilovou.....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
LittleStrongman


PříspěvekZaslal: st únor 19, 2014 9:53 am    Předmět: 25 Kg Log Odpovědět s citátem

Já mám 25 kg log od Stronglifts - je trochu kratší, ale vypadá a slouží dobře.

Nemůžu ještě házet odkazy, ale adresa je Stronglifts (tečka)cz - pak si tam najeď na eshop

Mají tam i farmářské kufry
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Log Lift Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: