PROTEINY II.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 468, 469, 470 ... 558, 559, 560  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II.  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> PROTEINY II.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zajímavé
články
a odkazy
k tématu:
Kamusatko


PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2013 10:53 am    Předmět: ... Odpovědět s citátem

Dobrý den, chtěla jsem vyzkoušet nějaký hydrolyzovaný protein hlavně po cvičení tedy. Můžete mi nějaký doporučit na zkoušku cenově relativní?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragu


PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2013 11:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Smartlabs HYDRO Traditional.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2013 11:09 am    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

Kamusatko napsal:
Dobrý den, chtěla jsem vyzkoušet nějaký hydrolyzovaný protein hlavně po cvičení tedy. Můžete mi nějaký doporučit na zkoušku cenově relativní?


jasan diamond hydrolyed whey od fitness authority, alebo ich nové hydro extreme h.p., ktoré má skvelé letné chute a konzistenciou je jak malinovka.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2013 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednoznačná volba: https://obchod.ronnie.cz/s-4067-hydro-instant.html

Doplněno:
...vtipný, jak všichni doporučujeme něco jiného:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Spam


PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2013 11:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ragu napsal:
Smartlabs HYDRO Traditional.

Teď ho mám taky. Vše OK, ale pozor, nic pro mlsné...
Ať tu pak není hádka že to chutná jak žrádlo pro psy atd... u Hydra ja primární funkčnost, ne chuť
_________________
„Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody“
„Nezáleží na tom čím jsi, ale kdo jsi"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragu


PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2013 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro mě je to třeba jeden z nejchutnějších suplementů. Dokud někdo u těch hydrolyzátů od FA neuvede DH a u toho HP ještě poměr mezi hydrolyzátem kaseinu a syrovátky, jsou to dle mě nezajímavé produkty. Extrifit v pohodě, oproti SL nižší DH.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2013 11:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ragu napsal:
Pro mě je to třeba jeden z nejchutnějších suplementů. Dokud někdo u těch hydrolyzátů od FA neuvede DH a u toho HP ještě poměr mezi hydrolyzátem kaseinu a syrovátky, jsou to dle mě nezajímavé produkty. Extrifit v pohodě, oproti SL nižší DH.

Ten poměr u toho HP by mě taky zajímal.
_________________
„Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody“
„Nezáleží na tom čím jsi, ale kdo jsi"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragu


PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2013 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten se dá dobře vyvodit z ceny toho produktu - hydrolyzovaným kaseinem to bude jenom poprášeno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2013 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ragu napsal:
Ten se dá dobře vyvodit z ceny toho produktu - hydrolyzovaným kaseinem to bude jenom poprášeno.

Kdoví, ale zkusím napsat Matesovi PM, třeba o tom bude vědět něco víc...
_________________
„Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody“
„Nezáleží na tom čím jsi, ale kdo jsi"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2013 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ragu napsal:
Ten se dá dobře vyvodit z ceny toho produktu - hydrolyzovaným kaseinem to bude jenom poprášeno.


Souhlasím. Ono to dost jasně plyne z ceny, ostatně stejný otazník (spíš tedy vykřičník) je u více produktů téže značky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Spam


PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2013 11:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Ragu napsal:
Ten se dá dobře vyvodit z ceny toho produktu - hydrolyzovaným kaseinem to bude jenom poprášeno.


Souhlasím. Ono to dost jasně plyne z ceny, ostatně stejný otazník (spíš tedy vykřičník) je u více produktů téže značky.

Ten stupeň DH u jejich klasického hydra bude mít asi své opodstatnění proč není uveden. Ale tak třeba ne no...
_________________
„Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody“
„Nezáleží na tom čím jsi, ale kdo jsi"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2013 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono se dle mého blíží doba, kdy veškeré údaje jak o procentech zastoupení jednotlivých složek bílkovin a sacharidů, tak právě třeba údaje o stupních hydrolýzy apod., budou uvedeny přímo na etiketách. U zahraničních/zámořských výrobců si nedělám iluze, to asi neovlivníme, ale české výrobce určitě ano. Ono ten trend dost určí i zákazníci, budete-li preferovat produkty, ve kterých máte u složení jasno, před těmi, kde se jen můžete domnívat, co a kolik čeho je nebo není uvnitř, bude to celé o to snazší a rychlejší.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ragu


PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2013 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemůžu než souhlasit, z mého pohledu nevidím jediný důvod kupovat produkt, u kterého nemám informace, které mít chci. Proto jsou hydra od FA neprosto nezajímavá a mimochodem ta dobrá chuť taky naznačuje, že DH bude pravděpodobně hodně nízké.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2013 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ragu napsal:
Nemůžu než souhlasit, z mého pohledu nevidím jediný důvod kupovat produkt, u kterého nemám informace, které mít chci. Proto jsou hydra od FA neprosto nezajímavá a mimochodem ta dobrá chuť taky naznačuje, že DH bude pravděpodobně hodně nízké.

U konkurece je v komentech hydrolyza uvedena u toho FA,otazka je jak moc ta informace je pravdiva,ale osobne bych tomu veril
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reality


PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2013 2:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ragu napsal:
Nemůžu než souhlasit, z mého pohledu nevidím jediný důvod kupovat produkt, u kterého nemám informace, které mít chci. Proto jsou hydra od FA neprosto nezajímavá a mimochodem ta dobrá chuť taky naznačuje, že DH bude pravděpodobně hodně nízké.


Já to zahlédnul na nějakém polském webu, tamk tomu psali, že to je směs DH5 a DH12. Poměr tam uvedený nebyl, takže může být 1:99 nebo 99:1. A věřit naivně polákům že to je ve prospěch DH12 je pro mě těžký.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ultra Speed 80 Fair Power ® + šejkr ZDARMA! | Survival
Volba pro nejnáročnější. Složení bez kompromisů, skvělá chuť!
1399 Kč
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 468, 469, 470 ... 558, 559, 560  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: