PROTEINY II.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 469, 470, 471 ... 558, 559, 560  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II.  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> PROTEINY II.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zajímavé
články
a odkazy
k tématu:
Ragu


PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2013 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Humanic145 napsal:

U konkurece je v komentech hydrolyza uvedena u toho FA,otazka je jak moc ta informace je pravdiva,ale osobne bych tomu veril


Osobně bych nevěřil ničemu, co není na obalu. A když navíc můžu mít za lepší cenu kvalitnější produkt, který má uvedeno vše co chci vědět, nemusí mě ani nějaké hydro od FA zajímat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kamusatko


PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2013 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Ragu napsal:
Ten se dá dobře vyvodit z ceny toho produktu - hydrolyzovaným kaseinem to bude jenom poprášeno.


Souhlasím. Ono to dost jasně plyne z ceny, ostatně stejný otazník (spíš tedy vykřičník) je u více produktů téže značky.


Děkuji všem za doporučené proteiny
..ačkoliv chci si objednávat z ronnie eshopu, tak mám jedinou možnost a to Hydro Instant. Akorát jsem čekala že to bude stát tak cca 1000kč ,ale tohle už je vcelku pálka. Chci brát ještě bcaa a mám rozvržené na tento měsíc těch 1000kč na protein :-/ Ale za kvalitu se platí co?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2013 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukni do PM.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Kamusatko


PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2013 3:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Koukni do PM.


Like
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2013 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ragu napsal:
Humanic145 napsal:

U konkurece je v komentech hydrolyza uvedena u toho FA,otazka je jak moc ta informace je pravdiva,ale osobne bych tomu veril


Osobně bych nevěřil ničemu, co není na obalu. A když navíc můžu mít za lepší cenu kvalitnější produkt, který má uvedeno vše co chci vědět, nemusí mě ani nějaké hydro od FA zajímat.


Zase to mas ale hydrolizat izolatu vs hydrolizat koncentratu, pomer tuku a sacharidu,zkratka tady podle me hraje vic faktoru nez jen stupen hydrolyzy. Ale at si kazdy vybere co uzna za vhodne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vejdy


PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Combat příchuť pomeranč - čekal jsem vynikající pomerančovou chuť,ale bohužel i tak se to dá pít a jsem spokojen.Příště klasika vanilka...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oblivionrpg


PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 10:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahojte, prosím o radu. Jakožto úspěšně nabírající ektomorf (díky správné dietě a tréninkovému programu, kdo by to čekal?;-)) bych rád do jídelníčku přidal i proteiňák.
Rád bych se řídil podle tohoto článku bonytobeastly . com/ectomorph-muscle-building-supplement-protocol tzn potréninkový mix proteinu a maltodextrinu (do kreatinu se mi nějak nechce..). Maltodextrin je jasnej, v tom se moc zmýlit nemůžu, ale jaký protein? Podle článku to vypadá na něco co v sobě kombinuje kvalitní syrovátkový protein, hydrolizát a glutamin a nemá moc nechtěných složek navíc. Stal jsem se tak trochu blázen do kvalitní výživy, tak do sebe nechci cpát nic špatnýho. V podstatě mi jde o jednoduchý a nadprůměrný přísun kalorií..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: st srpen 14, 2013 7:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já sice vím o jednom povedeném proteinu, co obsahuje CFM WPC, WPI a hydrolyzát, ale zatím není na trhu... :)

Asi nejčastěji používaným rychlým proteinem po tréninku je hydrolyzát tento: https://obchod.ronnie.cz/s-4067-hydro-instant.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
oblivionrpg


PříspěvekZaslal: st srpen 14, 2013 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle té krabice to vypadá, jako kdyby to v sobě mělo steroidy, žraločí hormony a bůhvíco ještě :-) Ale složení vypadá celkem čistě...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mike scania


PříspěvekZaslal: st srpen 14, 2013 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nematé v plánu slevu na WPC 80 (e-shop), už mi dochází.Tak jak byla minule, tak byla super.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: st srpen 14, 2013 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

oblivionrpg: IsoGrow od PHP by to mohl vyhovovat

_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: st srpen 14, 2013 10:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mike scania napsal:
Nematé v plánu slevu na WPC 80 (e-shop), už mi dochází.Tak jak byla minule, tak byla super.


A neni snad ? https://obchod.ronnie.cz/s-4366-whey-protein-80.html

WPC jako WPC...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: st srpen 14, 2013 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mike scania napsal:
Nematé v plánu slevu na WPC 80 (e-shop), už mi dochází.Tak jak byla minule, tak byla super.


Ta zase nějakou dobu, myslím, nebude. Tuším, že bývá tak jednou za tři čtyři měsíce...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
JrElda


PříspěvekZaslal: st srpen 14, 2013 12:04 pm    Předmět: Long80 Odpovědět s citátem

Longáááč v akcííí.jupííí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JrElda


PříspěvekZaslal: st srpen 14, 2013 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Potřebuju poradit k vysoce proteinovému výrobku (kaše) Oat ´N´ Whey v sekci zdravá výživa.
Podle nutriční tabulky má jeden sáček mrtě cholesterolu..chyba či ne????

https://obchod.ronnie.cz/s-4731-oat-n-whey.html

92 g
energetická hodnota 1487 kJ/354 kcal
bílkoviny 35 g
sacharidy 40 g
cukry 3 g
vláknina 6 g
tuky 6 g
nasycené tuky 3 g
cholesterol 34 g
sodík 50 mg
draslík 365 g
taurin 920 mg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ultra Speed 80 Fair Power ® + šejkr ZDARMA! | Survival
Volba pro nejnáročnější. Složení bez kompromisů, skvělá chuť!
1399 Kč
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 469, 470, 471 ... 558, 559, 560  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: