''Light'' sýry


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - ''Light'' sýry  Úvodní stránka -> Kuchařka -> ''Light'' sýry
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zacatecnik Anthony


PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2013 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dost často kupuji cottage syr z lidlu,chutna mi a cena taky dobra
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2013 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trochu oživím - jaké jsou vaše TOP sýry bez ohledu na % tuku? Myslíte si, že co se týče výživových hodnot a prospěšných látek pro člověka, jsou na tom všechny druhy podobně nebo jsou tam větší rozdíly? Mě chutná hermelín po vytažení z trouby , naopak třeba cottage nedávám .
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2013 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím teď jak se jmenuje, ale takovej tvrdej a slanej. Tuším že Balkánský.
A ještě grilovaný/nakládaný hermelín.
_________________
„Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody“
„Nezáleží na tom čím jsi, ale kdo jsi"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blikk


PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2013 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nejradši mám tvarůžky, navíc ty jsou i docela dobrý výživově, problém je spíš s cenou....A cottage mám taky rád, já naopak moc nemusim ty tvrdý, třeba mozzarela mi taky chutná.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vylefi


PříspěvekZaslal: út srpen 20, 2013 6:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravíčko,
malinko využiji tohle téma, ať zbytečně nezakládám nové.
Momentálně jsem ve fázi "hubnoucího prasete" - 6 měsíců dodržuji stravu a cvičím (opravdu žádné hřešení). Rád mám sýry, které teď prakticky nejím. Pro rodinu dělám nakládané hermelíny (které přimo zbožňuji). Myslíte, že by bylo moc velké zhřešení, dát si jednou týdně nakládaný hermelín (z hermelinu figura (17% tuku))?
Můžu si ho dát s klidným svědomím, nebo bych raději neměl ani sousto?
Momentální rychlost hubnutí mám cca 4Kg/ měsíc, a chtěl bych v téhle rychlosti pokračovat :)
Díky za odpověď :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
addaro


PříspěvekZaslal: út srpen 20, 2013 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vylefi napsal:
Zdravíčko,
malinko využiji tohle téma, ať zbytečně nezakládám nové.
Momentálně jsem ve fázi "hubnoucího prasete" - 6 měsíců dodržuji stravu a cvičím (opravdu žádné hřešení). Rád mám sýry, které teď prakticky nejím. Pro rodinu dělám nakládané hermelíny (které přimo zbožňuji). Myslíte, že by bylo moc velké zhřešení, dát si jednou týdně nakládaný hermelín (z hermelinu figura (17% tuku))?
Můžu si ho dát s klidným svědomím, nebo bych raději neměl ani sousto?
Momentální rychlost hubnutí mám cca 4Kg/ měsíc, a chtěl bych v téhle rychlosti pokračovat :)
Díky za odpověď :)


S jedním hermelínem týdně budeš mít 3,92Kg/měsíc. Jde to nebo už je to tragédie?

Jinak ale 4Kg/měsíc - to nehubneš jen tuky, což?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ALKAPONE


PříspěvekZaslal: út srpen 20, 2013 8:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vylefi napsal:
Zdravíčko,
malinko využiji tohle téma, ať zbytečně nezakládám nové.
Momentálně jsem ve fázi "hubnoucího prasete" - 6 měsíců dodržuji stravu a cvičím (opravdu žádné hřešení). Rád mám sýry, které teď prakticky nejím. Pro rodinu dělám nakládané hermelíny (které přimo zbožňuji). Myslíte, že by bylo moc velké zhřešení, dát si jednou týdně nakládaný hermelín (z hermelinu figura (17% tuku))?
Můžu si ho dát s klidným svědomím, nebo bych raději neměl ani sousto?
Momentální rychlost hubnutí mám cca 4Kg/ měsíc, a chtěl bych v téhle rychlosti pokračovat :)
Díky za odpověď :)


Ja bych v tom zadnej problem nevidel
_________________
`Bolest, kterou cítíš dnes, bude síla, kterou pocítíš zítra…`
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete_GSG


PříspěvekZaslal: út srpen 20, 2013 9:44 am    Předmět: Má LIGHT cenu? Odpovědět s citátem

Chápu, že pokud je někdo v dietě nebo mu jde o redukci tuku, tak je nízkotučný jasná volba.
Dělám streetworkout, posilovnu a doplňkově plavu. Jsem spíš takového atletického zaměření, než že bych měl něco jako objemovou a rýsovací fázi.

Když chci nabírat relativně kvalitní hmotu, měl bych se vyhýbat i tučnějším sýrům? Pokud vím, tělo tuky taky potřebuje a třeba takové paleo je na tomto principu vyloženě postavené, že tuky a bílkoviny vymění za sacharidy. Tak si mylsím, že koupit si občas pořádný sýr není špatné nebo bych měl svůj postoj přehodnotit?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vylefi


PříspěvekZaslal: út srpen 20, 2013 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Paráda díky :)
Popravě jsem nevěděl, jak moc významný vliv by to mělo :).

addaro: "Jinak ale 4Kg/měsíc - to nehubneš jen tuky, což?"

Myslíš tím, že bych spaloval svalstvo? Já před tím žádné neměl :D.
Celý život jsem byl tlustý a nedělal jsem žádný sport. Před 6 měsíci (den 24. narozenin) jsem se rozhodl s tím něco dělat. Ze začátku hlavně kardio (režim: 3dny po hodině, den volna), přidala se zdravá strava (6x denně (před tím jsem jedl 2x (ale rozhodněj jsem se nepřežíral, jedl jsem spíš míň)), poslední měsíc a půl posilování (každý druhý den hodina).
Na začátku jsem měl 123Kg teď, po 6ti měsících mám 99Kg (váženo na dvou různých vahách, ráno).
Nevím jestli je můj režim správný - nemám nikoho, kdo by radil (všechno jsem vyčetl na netu, převážně tady) ale: nic mě nebolí, cítím se super a mám o několik čísel menší hadry. Co víc si přát :P
Cvičením se snažím přibrat svalstvo (růst svalů pozoruji, takže rozhodně neubívají)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 2:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dejme tomu že sníš denně cca 10000kJ. To máš za týden 70 000 a za měsíc víc jak čtvrt milionu. Myslíš, že tě těch ušetřených 200, 300 na hermelínu vytrhne.... klidně si občas dej
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
addaro


PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to kloubouk dolů, pane, za těch shozených 24Kg

Podle mě jeden hermelín týdně nemůže tvůj progress vůbec ohrozit, spíše bych viděl riziko v psychice. Já když dietím a dám si nějakou nezdravou věc, tak mě to akorát rozhodí a mám chuť na další a další a těžko se to pak zastavuje. Když si jedu pořád ten svůj čistý jídelníček bez výkyvů, tak se mi jednodušeji udržuje dlouhodobě. Ale můžeš to mít klidně naopak.

Každopádně držím palce, ať ti to tak jde i nadále.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blikk


PříspěvekZaslal: pá září 06, 2013 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já moc nechápu tu euforii stran cottage. Osobně preferuju tvarůžky, který jsou stejně složením mnohem lepší:
29B, 1S, 1T
Navíc je to stejný typ bílkoviny jako cottage.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: pá září 06, 2013 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

blikk napsal:
Já moc nechápu tu euforii stran cottage. Osobně preferuju tvarůžky, který jsou stejně složením mnohem lepší:
29B, 1S, 1T
Navíc je to stejný typ bílkoviny jako cottage.

Já zase nechápu euforii vyhýbat se každýmu tuku a každýmu gramu rychlýho cukru... A nejlépe všechno ve formě light.

OT:Čekám kdy se někdo zeptá jestli se nedělá Light arašídové máslo protože mu hrozně chutná...
_________________
„Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody“
„Nezáleží na tom čím jsi, ale kdo jsi"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: ne září 08, 2013 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V tom případě bych mu doporučil toto:

http://www.bellplantation.com/nutrition


V US je to už docela populární a dá se to koupit přes eBay
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - ''Light'' sýry Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: