Koupím činky či jiné věci - Domácí fitko



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Koupím činky či jiné věci - Domácí fitko  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Koupím činky či jiné věci - Domácí fitko
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Study


PříspěvekZaslal: po srpen 26, 2013 7:22 pm    Předmět: Koupím činky či jiné věci - Domácí fitko Odpovědět s citátem

Ahoj,

jelikož mám zájem si koupit domů nějaké činky, kettlebely apod., tak píši sem, zda tu není někdo, kdo něco z toho má a rád by to treba prodal, nebo ví o někom takovém.

Rád bych si koupil:

- Kettlebely rozmezí 10-30kg

- Velkou činku s kotouči nebo bez (120kg v kotoučích stačí)

- a případně i polohovací lavici

Jde mi hlavně o to, aby se s tím dalo cvičit a případně k té ose dokoupit kotouče, vzhled/stav není podstatný pokud se s nimi dá cvičit

Ještě bych potřeboval poradit, zda někdo neví, kde sehnat nějakou hrazdu, která je jednoduchá na namontovaní (té do dveří moc nevěřím) a není ani drahá.

Cena dohodou


PS Uvítám případné rady nebo návrhy k zařízení "domácího fitka"
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pitkin


PříspěvekZaslal: so srpen 31, 2013 12:44 pm    Předmět: Re: Koupím činky či jiné věci - Domácí fitko Odpovědět s citátem

Zdar mám doma na prodej kotouče 30mm (asi 100kg) a osu 30mm 180cm
Dle tvých fotek ale předpokládám že spíš más na mysli asi olympijskou .
Asi teď budu sám proti sobě ale na těhlech stránkách mají kotouče velmi levné a vrtání si můžes objednat za stejnou cenu i olympijské myslim
***
Na domácí fitko doporučuju koupit buď power rack (nejlepší volba) nebo koupit vzpěračské stojany a pořádnou bench lavici ,hrazdu ,bradla do zdi ,osu a mraky kotoucu a vic nepotrebujes. Jinak hrazdu sem koupil tenkrat v insportline za litra do stropu ,mam ji v garazi .

--
edit, viz pravidla fóra
_________________
Já tělo šokuju tím, že nechám trénink nezměněný třeba rok. Tělo užuž očekává změnu a ono nic. Tím ho úplně vyšokuju :-) (daymoon)
"Klíčem ke štěstí je zvedat těžké věci nad hlavu!" - Jon Engum


A vo tom to je !
-Milan Pitkin
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
superfosfat


PříspěvekZaslal: čt září 12, 2013 5:39 pm    Předmět: .. Odpovědět s citátem

Pitkine, měl bych zajem o kotouče, jaký mají velký průměr (abych při mrtvole nemusel použivat 5 cm podložky) ? Máš 20 kg kotouče?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pepa


PříspěvekZaslal: ne září 15, 2013 8:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No jako já mam hrazdu na strop v nabídce za 600,-. Když nebudeš chtít (400,-) nátěr a nebo počkáš li až budu lakovat za chvíli něco většího tak klidne za 450,-. Ono u těhle menších věcí je to lakování to nejhorší...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Pitkin


PříspěvekZaslal: ne září 15, 2013 12:55 pm    Předmět: Re: .. Odpovědět s citátem

superfosfat napsal:
Pitkine, měl bych zajem o kotouče, jaký mají velký průměr (abych při mrtvole nemusel použivat 5 cm podložky) ? Máš 20 kg kotouče?


Mám 20kg kotouče 4x ...dva vnitřní průměr 25mm a dva 30 mm ,ale pokud nejsi z Prahy tak to ani nemá smysl při dnešní ceně dopravy ...
_________________
Já tělo šokuju tím, že nechám trénink nezměněný třeba rok. Tělo užuž očekává změnu a ono nic. Tím ho úplně vyšokuju :-) (daymoon)
"Klíčem ke štěstí je zvedat těžké věci nad hlavu!" - Jon Engum


A vo tom to je !
-Milan Pitkin
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Koupím činky či jiné věci - Domácí fitko
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: