Pochopení


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Pochopení  Úvodní stránka -> Videa -> Pochopení
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Přírodní ?
Ano je možné vypadat takhle přírodně
18%
 18%  [ 6 ]
Ne, není to možné
81%
 81%  [ 26 ]
Celkem hlasů : 32

Autor Zpráva
FandaCZ


PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 6:28 pm    Předmět: Pochopení Odpovědět s citátem

Může mi někdo vysvětlit,jak někdo může takhle vypadat v jeho věku ? Jako jak to dělá ? Co dělá jinýho než já ? Mám 2g bilkovin na kg, 6g sacharidů na kg, 1g tuku na kg, spoustu doplnku, vitamíny, minerály, fitko 3-4 týdně (fullbody), dřu se jako kráva a takhle nevypadám,to mi nejde do hlavy,že takhle moc "udělá" genetika, já prostě pořád vypadám jenom jako atlet, ale nechápu jak docílit takového objemu a přitom má tak nízké procentu tuku...

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Začal se sypkou dost brzo a má dobrou genetiku - co jinýho chceš slyšet? + samozřejmě tomu podle všeho dává všechno . . .

Edit: Jasný, že má tak nízký procento tuku, když má za týden soutěž . . .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olafekk


PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
Začal se sypkou dost brzo a má dobrou genetiku - co jinýho chceš slyšet? + samozřejmě tomu podle všeho dává všechno . . .

Edit: Jasný, že má tak nízký procento tuku, když má za týden soutěž . . .


co víc dodat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olafekk napsal:
DiamonD123 napsal:
Začal se sypkou dost brzo a má dobrou genetiku - co jinýho chceš slyšet? + samozřejmě tomu podle všeho dává všechno . . .

Edit: Jasný, že má tak nízký procento tuku, když má za týden soutěž . . .


co víc dodat


ja bych jeste dodal LOCK + DELETE
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FandaCZ


PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A to mi vysvětlete, jak jste se to dozvěděli ? Jaktože nemá žádný následky ? V kolika začal ? Vždyť to není možný... Jak se k tomu někdo vůbec dostane ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Novic


PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

FandaCZ napsal:
A to mi vysvětlete, jak jste se to dozvěděli ? Jaktože nemá žádný následky ? V kolika začal ? Vždyť to není možný... Jak se k tomu někdo vůbec dostane ?

Když počkáš pár let, následky se dostaví .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaký následky? Si myslíš, že si něco vezmeš a za týden umřeš? Nikdo neví co bere ani v jakém množství. Jak se k tomu dostal? Neřeš kraviny, to jsou věci do kterých Ti nic není.

Kež by se každej staral o sebe...
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Hill


PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím :)

nízké procento tělesného tuku? ANO! Mám 6 dní do soutěže a dosáhneš toho jen dietou a tvrdým cardiem!! Obětuji tomu vše a bez genetiky, bych nikdy nebyl tam, kde jsem teď a ještě budu. Myslíš,že by Jay Cutler bez genetiky mohl závodit v profi víc, jak 14let? Asi ne ;) Nehledejte furt věci, co za tím jsou a nejsou... Nejdůležitější je genetika,strava,trénink,spánek a to vše dokola 24 hodin denně. V 18 letech tomu obětuji absolutně vše. Tak makej a nehledej příčiny.. A rádoby ''profiky'' zde na ronnie, kteří o moji osobě ví vše...... Tak zde není ani jeden a jen se musím smát a jsou to jen a jen dohady. Děkuji Milan K.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co za tím je? to si povíme po dopingové kontrole
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FandaCZ


PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Daniel Hill napsal:
Zdravím :)

nízké procento tělesného tuku? ANO! Mám 6 dní do soutěže a dosáhneš toho jen dietou a tvrdým cardiem!! Obětuji tomu vše a bez genetiky, bych nikdy nebyl tam, kde jsem teď a ještě budu. Myslíš,že by Jay Cutler bez genetiky mohl závodit v profi víc, jak 14let? Asi ne ;) Nehledejte furt věci, co za tím jsou a nejsou... Nejdůležitější je genetika,strava,trénink,spánek a to vše dokola 24 hodin denně. V 18 letech tomu obětuji absolutně vše. Tak makej a nehledej příčiny.. A rádoby ''profiky'' zde na ronnie, kteří o moji osobě ví vše...... Tak zde není ani jeden a jen se musím smát a jsou to jen a jen dohady. Děkuji Milan K.


Tady nejde o nic, jen mě to prostě úplně fascinuje, že takhle v 18 vypadáš... Kloubou dolů, jestli je to přírodní, nebo ne... I tak smekám, stejně je tam neskutečná práce a dřina
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel Hill


PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cipinek napsal:
co za tím je? to si povíme po dopingové kontrole
haha tak jsme se zasmali ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

FandaCZ napsal:
Daniel Hill napsal:
Zdravím :)

nízké procento tělesného tuku? ANO! Mám 6 dní do soutěže a dosáhneš toho jen dietou a tvrdým cardiem!! Obětuji tomu vše a bez genetiky, bych nikdy nebyl tam, kde jsem teď a ještě budu. Myslíš,že by Jay Cutler bez genetiky mohl závodit v profi víc, jak 14let? Asi ne ;) Nehledejte furt věci, co za tím jsou a nejsou... Nejdůležitější je genetika,strava,trénink,spánek a to vše dokola 24 hodin denně. V 18 letech tomu obětuji absolutně vše. Tak makej a nehledej příčiny.. A rádoby ''profiky'' zde na ronnie, kteří o moji osobě ví vše...... Tak zde není ani jeden a jen se musím smát a jsou to jen a jen dohady. Děkuji Milan K.


Tady nejde o nic, jen mě to prostě úplně fascinuje, že takhle v 18 vypadáš... Kloubou dolů, jestli je to přírodní, nebo ne... I tak smekám, stejně je tam neskutečná práce a dřina


On vypadal skvěle už ve 14ti letech
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nic nenaděláš... taky mě sere kámoš, co ví hovno o stravě a chlastá a tak a vypadá hodně dobře. Jsou to bohem políbeni šmejdi, které budem proklínat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shooter


PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CZEBLADE napsal:
Nic nenaděláš... taky mě sere kámoš, co ví hovno o stravě a chlastá a tak a vypadá hodně dobře. Jsou to bohem políbeni šmejdi, které budem proklínat


Přesně, taky jednoho znám
_________________
Pokud něco opravdu moc chceš, musíš něco obětovat.

Můj Log > http://forum.ronnie.cz/shooteruv-objem-up-to-90kg-t26856.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Daniel Hill napsal:
cipinek napsal:
co za tím je? to si povíme po dopingové kontrole
haha tak jsme se zasmali ;)


Nejde na žiadnu súťaž s dopingovkou, o to strach nemaj, ono nie každého si vyberie Neil Hill ako zverenca + má za sebou aj slušnú firmu etc., dáva tomu všetko v pravom slova zmysle, osobne sa však ukáže či to fakt nebolo priskoro a telo bude reagovať ďalej, bo okrem nôh vršok pootrebuje ešte veeeľa práce, nie je to len o žilnatosti.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Pochopení Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: