Pochopení


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Pochopení  Úvodní stránka -> Videa -> Pochopení
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Přírodní ?
Ano je možné vypadat takhle přírodně
18%
 18%  [ 6 ]
Ne, není to možné
81%
 81%  [ 26 ]
Celkem hlasů : 32

Autor Zpráva
John Chipsa


PříspěvekZaslal: po září 23, 2013 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
Kocik™ napsal:
Přesně tak, nechápu proč je to takový tabu o tom mluvit. Pak si mladý kluci (jako já sám, ještě když sem byl mladý :D ) myslej, že je taková postava reálná když budou snídat ovesnou kaši...


Aneb když mi bylo 14 let https://forum.ronnie.cz/viewtopic.php?t=24742&highlight=profesion%E1lov%E9


Mladá najivita krásně sjem se pobavil (nic ve zlém samozřejmě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po září 23, 2013 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
Kocik™ napsal:
Přesně tak, nechápu proč je to takový tabu o tom mluvit. Pak si mladý kluci (jako já sám, ještě když sem byl mladý :D ) myslej, že je taková postava reálná když budou snídat ovesnou kaši...


Aneb když mi bylo 14 let https://forum.ronnie.cz/viewtopic.php?t=24742&highlight=profesion%E1lov%E9


a potom si človek smutne uvedomí, že aj na súťažiach "naturálov" je ich polka nastrelených, pekné, že?:)
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: po září 23, 2013 9:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:

a potom si človek smutne uvedomí, že aj na súťažiach "naturálov" je ich polka nastrelených, pekné, že?:)


To je mi jasný
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: po září 23, 2013 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
a ešte by som dodal, že xyz borcov, ktorí su aj populárny na nete etc., napríklad zo silových športov a pod., tak otvorene hovoria, že sú proste ON, to sa mi len tu vidí, že v našich končinách je každý jak partizán a potom aký veľký majster sveta a fakt skvelý príklad mládeži...


a hovori to aj niekto z testovanych federacii?
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po září 23, 2013 10:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
Turakam napsal:
a ešte by som dodal, že xyz borcov, ktorí su aj populárny na nete etc., napríklad zo silových športov a pod., tak otvorene hovoria, že sú proste ON, to sa mi len tu vidí, že v našich končinách je každý jak partizán a potom aký veľký majster sveta a fakt skvelý príklad mládeži...


a hovori to aj niekto z testovanych federacii?


No nehovorí, mlčia, bo svedčia, hádam si nik nemyslí, že Havlo, Čambal, Kočiš a spol. berú/brali tituly načisto len na filéčku a tvarohoch a ryži...smiešne, nehovoriac a lifte a pod.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fotter


PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 6:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

So mnou bol na vojne jeden borec (pred 24 rokmi) z fantastickou genetikou, ktory bol este nabuchanejsi ako ten Kinc,mal 19 rokov.Vyrastal v gazdovskej/"kulackej" rodine,tvrdo pracoval uz od 12 rokov (praca na poli,v hore...),doma len klikoval a robil zhyby na konari stromu co mali pred domom,cinky prvy krat drzal v ruke az na vojne.Nikto z nas (on uz vobec nie) vtedy nemal ani len tusenie co su steroidy a celkovo o strave a bielkovinach sme tiez vedeli hovno.Je pravda ze dnes vacsina mladych radsej siaha po anabolikach,aj napriek tomu ze maju genetiku od boha (nechcem tym povedat ze aj Kinc fici na sypacke),ale je to bohuzial "trend" dnesnej doby.Kazdy chce byt este objemnejsi a co za jajkratsiu dobu (najlepsie na pockanie),bohuzial dnesna kulturistika je postavena na tomto fenomene


Naposledy upravil fotter dne út září 24, 2013 6:41 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 6:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Celý svět dnes požaduje maximální rychlost. Nikdo nechce čekat. Většina lidí potřebuje mnohajádrové procesory v mobilech, aby se jim co nejrychleji překreslovali obrazovky, když jezdí palcem po displeji. I ta reklama na BCAA instant tady nahoře na stránce vlastně říká, že nemusíš čekat, protože je to hrozně rychle rozpuštěný
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lunreal


PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 7:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Závidím každýmu, kdo se chová jinak než psal Daymoon, taky potřebuju všechno superfast :)
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flink


PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 9:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí. Ale zato může blbě kecat a závidět.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FandaCZ


PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Heleďte chlapy ještě mimo mísu, co dělat s tím, když po posilce vypiju protein + palatinozu a maltu a dextrozu a je mi potom tak tři hodiny blbě (jako že jsem přecpanej, že do sebe nic nedostanu a to ani když ten gainer nevypiju, nechápu, máte to taky tak ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 4:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nepij to.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krosař


PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

micus6 napsal:
Nepij to.


lol...to si o takovou odpověď úplně říkalo :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FandaCZ


PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 4:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

micus6 napsal:
Nepij to.


Ale když to nevypiju tak se mi do těla nedostanou rychle živiny, podle mě je potréninkový nápoj důležitější než jídlo po něm...To když si člověk dá až po 2 hodinách, vadí to ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemám to tak, ale pijem len proteín necítim potrebu tam pchať ešte bohviekoľko sachrov... a jem teda oveľa skôr, maximálne tak do hodiny po tréningu.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krosař


PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 4:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Nemám to tak, ale pijem len proteín necítim potrebu tam pchať ešte bohviekoľko sachrov... a jem teda oveľa skôr, maximálne tak do hodiny po tréningu.


Mám to stejně..kvalitní jídlo před tréninkem, po tréninku protein a cirka do hodiny taky další jídlo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Pochopení Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: