šunka


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - šunka  Úvodní stránka -> Kuchařka -> šunka
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: pá září 28, 2012 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to dík za zprávu, to já si tam půjdu pokecat s dotyčným, co mi věšel bulíky na nos, jak to tam teda mají až to bude hotový. Každopádně pak nechápu, k čemu to tam staví. Snad když už pekárnu, tak sakra s pekařema a ne jen místnost, aby mohla být větší nabídka rozmražených hnusů... No každopádně lidi, co tohle neřeší, určitě potěší, že nebudou v nabídce 2 koblihy, ale konečně 4 a tisíc crossiantů k tomu...
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohy


PříspěvekZaslal: pá září 28, 2012 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V pohodě. On to je hlavně marketing udělaný pro lidi. Řeknou si jé oni tam mají pekárnu ... Jestli jsi se tam zeptal prodavačky, tak ty ve vetšině připadech ani neví co tam bude nebo ti právě řeknou pekárna co jim řekl vedoucí, ale už jim neřekl, že to bude "rozpékárna".
Ještě ti tady dám článek sice z novy, ale také to tam mají vysvětlené:
http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/obchodnici-s-pecivem-uz-maji-finty-jak-zakazniky-oklamat.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JohnyBravo


PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2012 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kaufland Zimbo šunka 200g 95% masa cca 45kč, občas je ve slevě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Foresten


PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2012 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V Ostrave jsem narazil na reznictvi (asi Chodura) a tam maji kruti sunku 95% za 17kc. Snad mi nekecaj, protoze tam zacinam nakupovat ve velkym
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2012 4:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsem bydlel nějakou dobu v UK, tak sem si velmi oblíbil hovězí šunku, prostě plátky uvařenýho hovězího, bylo to super, prodávali to navíc i v tescu apod. takže se to cenově dalo.

Viz třeba tady:
http://www.tesco.com/groceries/Product/Details/?id=265086601

dá se něco sehnat i u nás neviděl to někde někdo? V tescu třeba to nemaji, ani ve sparu sem nic takovýho neviděl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2012 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jachym napsal:
Když jsem bydlel nějakou dobu v UK, tak sem si velmi oblíbil hovězí šunku, prostě plátky uvařenýho hovězího, bylo to super, prodávali to navíc i v tescu apod. takže se to cenově dalo.

Viz třeba tady:
http://www.tesco.com/groceries/Product/Details/?id=265086601

dá se něco sehnat i u nás neviděl to někde někdo? V tescu třeba to nemaji, ani ve sparu sem nic takovýho neviděl.


v globusu mají hovězí šunkua a taky rosbeef, 100 gr. do 25 kč.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2012 9:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
A prosím Tě, ty jsi z Varů a byl si v tom Lidlu, nebo proč mě tu přesvědčuješ? Byl jsem tam kdysi pečenej vařenej, takže vím, že to takhle funguje (přivezou polotovary a tam je jen rozpejkají), ale nyní prodejnu rozšiřují o pekárnu (místnost o velikosti malé kavárny), která nebude jen rozmrazovat polotovary, jak to tam dělají doteď, ale budou si dělat svoje pečivo. Tak mi to bylo řečeno, když jsem se tam ptal, protože mě jako nutričního zajímá, kde klientům můžu doporučit kupovat pečivo apod ... Pokud se tu ale bavíme o Lídlu, tak to potom jo, o něm nic nevím.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jir.ka


PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2012 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlkisekk napsal:
eSko napsal:
A prosím Tě, ty jsi z Varů a byl si v tom Lidlu, nebo proč mě tu přesvědčuješ? Byl jsem tam kdysi pečenej vařenej, takže vím, že to takhle funguje (přivezou polotovary a tam je jen rozpejkají), ale nyní prodejnu rozšiřují o pekárnu (místnost o velikosti malé kavárny), která nebude jen rozmrazovat polotovary, jak to tam dělají doteď, ale budou si dělat svoje pečivo. Tak mi to bylo řečeno, když jsem se tam ptal, protože mě jako nutričního zajímá, kde klientům můžu doporučit kupovat pečivo apod ... Pokud se tu ale bavíme o Lídlu, tak to potom jo, o něm nic nevím.



co je na tom k smichu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2012 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nech trolla žít. :-)
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuše


PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2012 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

chtěl bych se prosím zeptat, jsou nějáká negativa u uzený šunky? má dobrý nutriční hodnoty a na přípravu 100g bylo použitu kolem 130-140g masa, tak mě zajímá váš názor, díky...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2012 3:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kuše napsal:
chtěl bych se prosím zeptat, jsou nějáká negativa u uzený šunky? má dobrý nutriční hodnoty a na přípravu 100g bylo použitu kolem 130-140g masa, tak mě zajímá váš názor, díky...


Je uzená . . .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 2:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem dneska byl s kamarádem ve Vaňkovce. Potřeboval si nakoupit, tak jsme šli do tesca. Když jsme tam byli, kupoval si mj. u pultu roastbeef. Docela mě to zaujalo, nikdy jsem si to nekupoval. Stálo to tušim 27Kč/100g. Venku sem to ochutnal a byl jsem celkem příjemně překvapený, chutnalo to docela dobře, fajn struktura... neřikám samozřejmě, že to bylo jako hovězí steak, ale určitě dobrá alternativa k nějakým těm pultovým šunkám atd.
Protože ale Honza nesehnal všechno, šli jsme ještě naproti do Intersparu. Tam mě zaujala cedule, že maji právě roastbeef v akci. Tak jsme si řekli, že to vyzkoušíme. Tenhle stál původně uplně stejně, teď v akci 17Kč/100g, což už jsem si řikal, je celkem únosný a někdy bych si to i sám koupil. Před obchodem jsme to zase rozbalili a teda musim říct byl to docela šok... z dálky člověk přesně nevidí co mu u toho pultu dávaji, protože tohle je zabalený v celku a přímo vám to nakrájí na místě. Tenhle ale chutnal naprosto otřesně, vůbec nepřipomínal hovězí, spíš chuť šunkovýho salámu, vlastně to tak i vypadalo, jen tmavší, plno skvrn, navlhlý... brrr.... Tak nám to nedalo a ještě jsme se podivali na ty cenovky... no a bylo jasno.... roastbeef z tesca opět velmi příjemně překvapil. Obsah masa 92%, no a k tomu samozřejmě další ingredience voda a nějaký ten stabilizátor, ale vesměs se to dalo. Za to intersparový podíl masa 60%, voda, mouka, nějaký zahušťovadlo, cosi ze sóji,...... škoda mluvit....

Nepíšu to, že bych snad chtěl dělat reklamu tescu, naopak mockrát se mi stalo že jsem tam koupil něco, co už bych tam v životě nekoupil, ale ono to obecně platí pro všechny.... je to prašť jak uhoď, něco maji lepší tam, něco tam. Ve svém okolí mám ještě billu, alberta a kaufland, tak jsem si řikal, že se musím podivat i tam a případně porovnat. Ale taky mě zajímalo jestli třeba někdo si to kupujete pravidelně a taky s tim máte nějaký zkušenosti. Já si to asi moc kupovat nebudu, je to přeci jen dost drahý a když už ty peníze dám, radši si koupim maso normální, ale chápu, že pro někoho kdo nemá zrovna možnost a je někde venku, chce si koupit nějakou šunku, je to velmi dobrá alternativa a vzhledem k podílu masa je ten z tesca i výhodný.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: út říjen 01, 2013 3:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.stream.cz/adost/837688-a-dost-sunky-malo-masa-hodne-soli

pak jestli má smysl řešit obsah bílkovin a masa... nevěřit ničemu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord_Ivory


PříspěvekZaslal: út říjen 01, 2013 8:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Priste se zeptej a oni ti i vytisknou ten listecek se slozenim.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: út říjen 01, 2013 2:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jachym napsal:
http://www.stream.cz/adost/837688-a-dost-sunky-malo-masa-hodne-soli

pak jestli má smysl řešit obsah bílkovin a masa... nevěřit ničemu...


Viděl jsem tam i šunku z lidlu - moravia - fantasická chuť a výborné složení a cena teď byla ve slevě 149/kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - šunka Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: