Zlobr - "Charvatek" _ Promena meho tela



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Zlobr - "Charvatek" _ Promena meho tela  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Zlobr - "Charvatek" _ Promena meho tela
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Grissom


PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 2:55 pm    Předmět: Zlobr - "Charvatek" _ Promena meho tela Odpovědět s citátem

Ahoj pratele zeleza,
Uz je to nejakej patek , kdy jsem stoupnul na vahu a rucicka se zastavila na 130kg. Musim rict , ze to bylo hrozne a nechutne! Stotriceti kilove prase.
Psal se prosinec roku 2008 a ja jsem s tim zacal neco delat. Tenkrat jsem projel ronnie od zacatku do konce. A sestavil trenink a upravil jidlo.
O kulturistiku a posilovani jsem se zajimal uz driv , ale mel jsem jine starosti :)
A tak jsem zacal, ovsem ne na delsi dobu. Vzdy muj program trval 2-3 mesice a pak zas treba 9 mesicu jsem nesahl na cinku.
I presto se me podarilo zhubnout na 110.
Od června tohoto roku , jsem zacal znova. Prestal jsem i po deseti letech kourit. Dal jsem se dohromady s kamaradem trenenerem a jedu pravidelne. Posledni dva tydny chodim do posilky - pred tim doma.

Vice na FB - stačí vyhledat "Charvátek" nebo stačí kliknout dole na WWW
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Zlobr - "Charvatek" _ Promena meho tela
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: