JrElda log - aneb první zkušební objemovka


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - JrElda log - aneb první zkušební objemovka  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> JrElda log - aneb první zkušební objemovka
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JrElda


PříspěvekZaslal: so listopad 09, 2013 2:28 pm    Předmět: JrElda log - aneb první zkušební objemovka Odpovědět s citátem

Pokud budu mít čas, tak zde budu pro svou potřebu vkládat záznamy o jídle či trénincích, protože doteď jsem si to psal na papír a už v tom mám bordel.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JrElda


PříspěvekZaslal: so listopad 09, 2013 2:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

9.listopadu

1. 150g ovesných vloček, 40g WPC80+voda, 2vejce na teflonce.
2. Tuňákové karbanátky (135g tuňáka+100g vloček+2vejce), příloha 150g celozrnné těstoviny
3. WPC80
30min před tréninkem nápoj z 5g BCAA Instant,5g glutamín,7,5g creatin creapure+ zapít V52, Vit C 1000mg, B Komplex, Coffe tableta, Mg+B6
Během tréninku BCAA Instant 10g do 1,4litru vody
Po tréninku WPC80 40g+80g maltodextrinu, 10g glutamínu,7,5g creatin creapure
4. Cca hodinu po tréninku 200g kuřecího prsa v parním hrnci a 125g rýže+ kečup kand bez cukru
5. 4x vejce + 125g rýže + 30g arašídové máslo
6. 250g tvarohu před spaním rozmixovaný s šejkru s cca 2dcl vody
Před úplným spánkem trošku BCAA Instant smíchat s 10g glutamínu, Mg+B6 a hajíí haj :O)

Trénink- split (těžký den)
Nohy,prsa,triceps,lýtka

Dřep- 6x 10,8,6,4,3,3
Benchpress- 6x 10,8,6,4,3,2
Francouzský tlak s JČ za hlavou 4x8
Výpony na lýtka ve stoje 4x8


Naposledy upravil JrElda dne so listopad 09, 2013 6:48 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: so listopad 09, 2013 3:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Měl bych pár dotazů:
1) proč C před tréninkem a ne po ránu a po tréninku?
2)proč kreatin před tréninkem?
3)Proč glutamin před tréninkem?
4)Proč tolik bílkovin po tréninku? Když už navíc před a během tréninku dáváš bcaa.
5)Proč tolik malty po tréninku, když zahodinu tam pošleš kuře a rýži?
6)Proč k těm vejcí to ar. máslo, nebylo by lepší k tomu tvarohu na noc?

Ber to jako jen dotazy, nerejpu, ale přijde mi, že máš dost peněz a zbytečně doplňkům přikládáš moc velkou váhu. :)
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Korny


PříspěvekZaslal: so listopad 09, 2013 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jak píše MAST3R: log se jmenuje první zkušební objemovka a doplňků tam máš víc než závodníci před soutěží...

proč?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JrElda


PříspěvekZaslal: so listopad 09, 2013 5:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Určitě jsem rád, když padnou nějaké dotazy neironicky a rád se poučím, proč tohle jo nebo proč tohle ne. Učím se a budu rád za připomínky.

1) Většinou mám tréninky ráno, takže ze zvyku dávám Vit C vždy před tréninkem i odpo. Ráno si dodávám Vit C většinou z pomeranče a vitaminového komplexu od wakmarku. Vit C 1000mg je s postupným uvolnováním, takže ho beru před a mám za to že mi působí i po tréninku.

2) Kreatin před tréninkem, protože je to v doporučeném dávkování a pomáhá mi s výbušností při těžkých seriích

3) Glutamín před tréninkem není vůbec třeba , ale tak dávám ho z recese, ať si to svaly vezmou pokud chcou. Není to špatně pokud si ho dopřeju. Mám ho dost, tak proč ne.

4) Měl jsem za to , že 40g WPC je tak akorát..31g má myslím přes 20g proteinu, takže si ,,myslím" že tak akorát. BCAA nepočítám do bílkovin..beru to jen jako ochucovadlo , protože čistá voda mi moc nejede při tréninku, když ji chlastám denně 5litrů. BCAA bych jinak nebral, pokud nejsem v dietě.

5) V tomhle máš jistě pravdu, jedu takhle 2týdny a zjištuju ,že je to dost, zkusím snížit na 50g.

6) Vím že lepší bude tuky s posledním jídlem..ale hold mě moc nejede tvaroh a můžu ho jak chci ochucovat..a trvá to než to sežeru, protože usedá v krku..radši to naředím vodou a spláchnu to na dva loky. Pokud se mi chce, tak si ten tvaroh smíchám s arašidovým máslem a prcnu tam i trochu oříšků a lněné semínko..ale to se mi fakt musí chtít.

Budu rád za každou zkušenost, kterou mi dáte, vezmu si ji k srdci a popřemýšlím nad tím.. Někdo si myslí, že vyhazuju peníze za mnoho doplňků ale peníze mám a chci je hlavně investovat do sebe a toho co miluju a to je tenhle sport..

Vážil jsem přes 110kg ještě na začátku roku a byl jsem pěkně vypapané prasátky s pivním pupanem..ale za to pod tím tukem je pěkná hromádka svalů, protože vždy jsem dělal vše co bylo těžké na zmordování..tím i práce kterou vykonávám je pro mě hardcore na svaly...začal jsem zdravě v květnu nějak..zhubnul jsem na cca 85kg a ted chci zase nabrat tu hmotu zpět ale kvalitně a né tukem..zatím se daří a jsem za to rád. Miluju to, tu bolest a zničující tréninky a proto i ty doplňky..chci si najít nějaký klub během příštího roku a začít během dvou let soutěžit..bere mě to..takže proto ty investice.. Neříkám, že doplňky ze mě udělají prase svalnaté..furt jsou to jen doplnky ,ale říkám, pokud chcou svaly, tak at si to vezmou, nic tím nezkazím. Jestli jsem zapoměl na něco odpovědět, tak sorry.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: so listopad 09, 2013 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2) A myslíš, že kdybys ten kreoš nedal, tak nemáš tu výbušnost? Já si myslim, že tenhle efekt je placebo, něco jako když si lidi myslí, že když si daj 2h před tréninkem nějaké jídlo, tak budou mít energii, přitom tělo si bere energii z toho snědl během cca 24hodin před ním. Napsal jsem to sice na prd, ale snad rozumíš co jsem tím chtěl říct. :)

3)Glutamín bych dával po tréninku a na noc, tak 5-10g na porci, ale je to samozřejmě tvoje volba.

4)Já dávám po tréninku 15g B a 20-25g S ( http://kulturistika.ronnie.cz/c-11755-petr-weinlich-vsichni-cvici-jako-profici-ale-nikdo-tak-neji-ii.html - zhruba uprostřed - vedle té sépiové (?) fotky - doporučuji přečíst)

5) viz předchozí bod.

6)A to máslo nejde rozmixovat k tomu bebo vypít koktejl a pak sníst to máslo? Stejně ho určitě nejíš zároveň s těmi vejci.

Jinak samozřejmě je to tvoje volba a tvoje peníze, můžeš mě klidně poslat do hajzlu at se starám o sebe, ale pokud bych chtěl do sebe co nejvíce investovat, tak nakoupím spíš pár kg hovězího místo hromady doplňku.

Ať se daří...
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JrElda


PříspěvekZaslal: so listopad 09, 2013 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MAST3R napsal:
2) A myslíš, že kdybys ten kreoš nedal, tak nemáš tu výbušnost? Já si myslim, že tenhle efekt je placebo, něco jako když si lidi myslí, že když si daj 2h před tréninkem nějaké jídlo, tak budou mít energii, přitom tělo si bere energii z toho snědl během cca 24hodin před ním. Napsal jsem to sice na prd, ale snad rozumíš co jsem tím chtěl říct. :)

3)Glutamín bych dával po tréninku a na noc, tak 5-10g na porci, ale je to samozřejmě tvoje volba.

4)Já dávám po tréninku 15g B a 20-25g S ( http://kulturistika.ronnie.cz/c-11755-petr-weinlich-vsichni-cvici-jako-profici-ale-nikdo-tak-neji-ii.html - zhruba uprostřed - vedle té sépiové (?) fotky - doporučuji přečíst)

5) viz předchozí bod.

6)A to máslo nejde rozmixovat k tomu bebo vypít koktejl a pak sníst to máslo? Stejně ho určitě nejíš zároveň s těmi vejci.

Jinak samozřejmě je to tvoje volba a tvoje peníze, můžeš mě klidně poslat do hajzlu at se starám o sebe, ale pokud bych chtěl do sebe co nejvíce investovat, tak nakoupím spíš pár kg hovězího místo hromady doplňku.

Ať se daří...


Nikoho do hajzlu posílat nebudu..rád se přiučím, prostuduju odkaz a zaměřím se na chyby a dle toho to pak upravím. Díky za tvůj čas.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Korny


PříspěvekZaslal: so listopad 09, 2013 11:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady v tom ti rozumím, když máš peníze a chceš závodit, tak to je samozřejmě potřeba se bavit v úplně jiné rovině. Ale přesto - hrnout do sebe hromady glutaminu, BCAAček atd. v objemu hned od začátku mi přijde takový dost zbytečný (nejen z pohledu financí). Já mít prachy, spíš bych se tam snažil dát kvalitní jídlo, jak už padlo - kuře nahradit hovězím, nějakou kvalitní rybou nebo něčím co jíš. Na kvalitním jídle a proteinu bys určitě rostl prvních několik měsíců slušně a pak třeba přidat kreatin, kterej ti zase může pomoct o kousek dál. Protože takhle může přijít stagnace a co uděláš pak, když už teď dáváš prakticky všechno co k růstu dávat jde? Pokud se teda bavíme o naturální cestě. BCAA a glutamin bych nechal až do nějakýho období zkvalitňování před tu nejtvrdší dietu - tím netvrdím, že jsou do objemu špatně, ale jestli s ním začínáš, tak mi tam prostě přijdou jako něco, co není vůbec podstatný. Já vidím hlavní přínos BCAA a glutaminu hlavně v tom, že tělu pomůžou ve chvíli, kdy začne mít nedostatek jídla nebo mu snížíš příjem (při přechodu do diety), ale v objemu tělo nestrádá.

Jak už jsem jednou psal - můj názor je ten, že by bylo dobrý doplňky zařazovat postupně, protože pokud si vyčerpáš jejich potenciál hned na začátku, bude pak o to těžší někam se hnout. Já když jsem třeba v zimě, kdy jsem měl 95kg (teď necelých 75kg) přešel z objemu do diety a začal dávat BCAA, kvalitnější protein atd., tak mi šla síla i hmota ještě o něco nahoru a zároveň dolů tuk a to přisuzuju i tomu, že do té doby bylo tělo zvyklý na obyč. protein s vyšším podílem sacharidů a BCAA pro něj byly španělská vesnice. Ale říkám, je to jen můj názor, to, jak to budeš dělat je tvoje věc. Každopádně tě budu sledovat a přeju hodně štěstí a ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JrElda


PříspěvekZaslal: ne listopad 10, 2013 8:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

10.Listopadu

Dnes jsem se dobře vyspal na trénink,tak uvidíme,co bude

5g BCAA Instant zapít s V52,Vit C 1000mg, Mg+B6, B komplex, Coffe 200mg
1. 150g vloček+ odměrka WPC80+hrstka rozinek (nemám ve zvyku se cpát jednoduchýma cukrama ale po ráno mě to probere :-D

Trénink- split (těžký den):
Záda,hamstringy,ramena,biceps,břicho

Mrtvý tah 6x 10,8,6,3,22
Přítahy VČ k bradě 6x 12,10,8,6,6,6
Střídavé zdvihy JČ ve stoje 4x8
Břicho ( by mě mohl někdo poradit jaké jsou v objemu nejefektivnější cviky na břicho. Jestli stačí 1 cvik, nebo jestli ho mám pořádně protáhnout,až mě z toho sraní chytne
2. Kuře na paprice + 150g celozrnných těstovin
3. 150g vloček+3dcl mléka polot + 3vejce na teflonce
4. 200g kuřecího + 125g rýže + 20g tvrdého sýru 30%+4x celozrnný toust v toustovači
5. Opět celozrnný toust 2x namazaným trochou arašídového másla + oříšky mix
6. Tvaroh 250g + arašídové máslo 30g
před spaním 5g BCAA Instant, 10g glutamín, Mg+B6
..a hajíí haj :O)





MAST3R:
2. Zatím jsem kreatin vysadil a nechám si ho na moment, kdy se nebudu zlepšovat. Jinak musím říct,že stravu mám vcelku v pořádku, ale vždy se je co učit. Na začátku roku jsem žral úplné hovadiny, protože jsem teprve pochopil co je dobré pro tělo a co ne a jsem rád,že i tělo mi samo ukázalo, co potřebuje. Hlavně kritériem bylo to, že už nepociťuji například ranní únavu v práci, než při špatné stravě, kdy jsem zýval a usínal jsem za chodu práce :-D
3. Glutamín jsem dal tedy jen 10g po tréninku a před spaním. Doberu pikslu a ponechám si jej taky až na horší časy.
4. Zde zkusím těch odměrku WPC 80..22g bílkovin a do 30g maltodextrinu. Nechápu že všude se píše jak do sebe klopí 40g bílkovin a tím musíš ředit jednou tolik malty atd..díky za ten odkaz, zase jsem o trochu chytřejší. Na ronnie se mi blbě hledají ty články. Zadám název do vyledavače a vždycky mi to vě většině případů najde ho*vno, nevím proč :-D
6. Pozměnil jsem to včera..místo araš.másla k večeři jsem si tam dal trochu sýru tvrdého 30% a poslední jídlo jsem smíchal 30g arašídového do 250g másla..mrtě mi to zasedalo v krku a musel jsem to zapíjet jak sviňa..příště tvaroh vypiju mixnutý s vodou a arašidové samotné.

Korny
Díky za každou větu a tvůj čas a to dík i MAST3R. Cením si toho. Kreatin mám dobraný,tak už ho brát zatím nebudu a nechám si to viz výše, na horší časy,to samé glutamín až doberu. Ty BCAA Instanty jsem bral v dietě, ted to používám jen jako ochucení pitího při tréninku a na zapití glutamínu,apd. Když chlasču bcaa, tak se mi líp cvičí,energie či co..ta voda mě už nebere, protože ji piju od rána do noci a díky mé práci mám zvýšený pitný režim, takže tam za směnu vypiju i ty 4litry,takže za den se to vyšplhá i na 6-7litrů vody. Zde jsem našel nějaký odkaz na svou práci

Zkusím objem nyní do konce ledna a uvidím jak na tom budu. Zajdu na inbody a od února zkusím dietu pár měsíců a vysekat to pořádně a pak zas na inbody,at zjistím, jestli jsem to dělal celou dobu kvalitně či ne a dle toho se dále zařídím…akorát bude problém opět s tím co jsem zažíval ted x měsíců..čím víc jsem shodil tuku,vím víc jsem měl nezadržitelné výkyvy žravky :-D Jinak ted se potřebuju zaměřit na to hovězí maso,ale budu muset prostudovat někde, která část masa je nejlepší na jednodušší přípravu a přitom aby to nebyla ta nejtučnější část a nestálo to jak svíčková z irského býka :-D


Naposledy upravil JrElda dne ne listopad 10, 2013 9:09 pm, celkově upraveno 4 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smik


PříspěvekZaslal: ne listopad 10, 2013 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

JrElda napsal:
Jinak ted se potřebuju zaměřit na to hovězí maso,ale budu muset prostudovat někde, která část masa je nejlepší na jednodušší přípravu a přitom aby to nebyla ta nejtučnější část a nestálo to jak svíčková z irského býka :-D


Nevymýšlej. Prostě dávej hovězí zadní. Dá se sehnat v akci i kolem 180,- za kg.
V tlakáči je hotové za 25minut.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vejdy


PříspěvekZaslal: ne listopad 10, 2013 3:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže je volovina dávkovat kreatin před tréninkem?
Jinak ty bcaa zařazuji velmi často před každou tréninkovou jednotkou ať už je to běh či posilovna.
Stravu si moc bohužel nehlídám,jelikož jsem prase které sežere všechno na co přijde... :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JrElda


PříspěvekZaslal: pá listopad 15, 2013 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

15.Listopadu

Příchod k ránu z noční..sežrané arašídové máslo a spáát..
Po probuzení: 5g BCAA Instant , V52
1. 150g ovesných vloček + WPC80 odměrka
2. 180g hovězí zadní kýta+ 125g rýže
3. WPC80 hodinu před tréninkem, tableta coffe.
Při tréninku 1,5L vody+ 10g BCAA Instant
- Dnes pouze protahování celého těla, všech partíí před víkendem, kdy budou po sobě dva dny tvrdé tréninky.
Po tréninku vzorek Palatinose Gain 20 Fair Power+ 10g glutamínu. Vit C 1000mg.
4. 200g pečené kuřecí prso+ 125g rýže + salát ( okurek,rajče zakápnutý řeckým oliv virg. olejem)
5. 4x celozrnný toust a 2 vejce na pánvi+ cca50g krutího prsa
6. Před spaním 250g tvarohu+30g arašídového másla neb oříšky mix.
5g BCCA Instant+10g glutamínu

Dnes jsem přišel do fitnessu a kolem mě samí senioři, které jsem tam viděl poprvé..všude se plantali a při každém zdvihu činek mě to bralo do kolen Dále přišla silnější dívka trošku s nadváhou a snažila se něco ze sebou dělat a tak dřela cviky na břicho a pak šla na pás..za to její 40kilový přítel udělal 2sklapovačky a sednul si k oknu a čumák strkal pod paže, jestli už se zapotil..pak si sednul na rotoped, kde byl cca 2min a zbytek času, co přítelkyně cvičila seděl u okna zýval Zakázat takovým chodit do fitka

Jinak ve čtvrtek přišla další zásoba z ronnie

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JrElda


PříspěvekZaslal: so listopad 16, 2013 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem



Naposledy upravil JrElda dne so listopad 16, 2013 11:47 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JrElda


PříspěvekZaslal: so listopad 16, 2013 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

16.Listopadu

5g BCAA Instant, V52
1. 150g ovesných vloček, odměrka WPC80
2. 2x vejce na teflonu
3. 200g krutích prs+ 125g rýže
4. Odměrka WPC80
Hodina před tréninkem 5g BCAA Instant,tableta coffe
Při tréninku 1,5l vody+ 10g BCAA instant
Po tréninku vzorek Palatinose Gain 20 Fair Power+ 10g glutamínu. Vit C 1000mg.
5. 180g hovězí roštěná + 125g rýže
6. 3x vejce na teflonu, 100g kuřecího masa, 4x celozrnný toast.
7. 250g tvarohu+ 30g arašídového másla
Před spaním 5g BCAA Instant+10g glutamínu


Trénink: Těžký split
Mrtvý tah 6x10,8,6,3,2,2
Přítahy VČ k bradě 6x12,10,8,6,6,6
Střídavé zdvihy JČ ve stoje 4x8
Břicho
Dnes jsem měl čas, tak jsem si přidal Zdvihy VČ na biceps, krčení ramen a na záda přítahy horní kladky -adapteru.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JrElda


PříspěvekZaslal: so listopad 16, 2013 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

17.Listopadu
5g BCAA Instant, V52, Coffe tableta
1. 150g ovesných vloček, Odměrka WPC80, sušené jablka.
Trénink - split (těžký den)
Nohy,prsa,triceps,lýtka

Dřep 6x10,8,6,4,3,3
Benchpress 6x10,8,6,4,3,2
Francouzský tlak s JČ za hlavou 4x8
Výpony na lýtka vestoje 4x8
Navíc jsem zařadil Tlaky na prsa s JČ hlavou nahoru a triceps v leže s EZ činkou.

2. 180g hovězí roštěná, 125g rýže
3. 4x celozrnný toast + 100g hovězí šunka
4. 5x racio chlebík + 100g uzený losos
5. 200g krutí prsa, 125g rýže, salát (rajče,okurek+oliv.olej) + brokolice.
6. 250g tvarohu+ oříšky mix
Před spaním 5g BCAA, 10g glutamínu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - JrElda log - aneb první zkušební objemovka Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: