Posilovna v Praze...


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Posilovna v Praze...  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Posilovna v Praze...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so prosinec 28, 2013 11:19 am    Předmět: Posilovna v Praze... Odpovědět s citátem

Potřeboval bych tip na posilovnu v Praze (nebo blízkém okolí), která by nám posloužila jako zázemí pro cca tříhodinové focení pro novou knížku. Moje plus mínus představy jsou následující:

- žádná ultrahypermoderní posilovna,

- tzn. ideálně normální pěkná, ale klidně i starší "klasická činkárna",

- prostorná, tzn. nic extra malého,

- ideálně aspoň trochu světlá (tzn. ne sklepní bez oken) - ale tohle není podmínkou,

- fajn majitel, se kterým se dá v pohodě domluvit.

Za URL odkazy na stránky případných tipů předem děkuji!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Moocha


PříspěvekZaslal: so prosinec 28, 2013 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Potřebuješ tam mít stroje?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so prosinec 28, 2013 11:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, stroje i činky. Ale ideálně nic extra nového, potřebuji, aby to působilo dojmem normální všem dostupné posilovny a ne fitka high society.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
jnerez


PříspěvekZaslal: so prosinec 28, 2013 11:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie proč to nenafotíte u vás v posilovně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so prosinec 28, 2013 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Protože jsme tam fotili už pro tu minulou, tak bych chtěl jinou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Novic


PříspěvekZaslal: so prosinec 28, 2013 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.wellness.domyno.cz/fitness/fitness/
Prostorná posilovna (mnoho místností s činkami/stroji), příjemný prostředí, vstřícný personál, ceny dostupné všem. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pitkin


PříspěvekZaslal: so prosinec 28, 2013 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tahle je taky moc pěkná http://hardcorepraha.cz/
_________________
Já tělo šokuju tím, že nechám trénink nezměněný třeba rok. Tělo užuž očekává změnu a ono nic. Tím ho úplně vyšokuju :-) (daymoon)
"Klíčem ke štěstí je zvedat těžké věci nad hlavu!" - Jon Engum


A vo tom to je !
-Milan Pitkin
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kocik™


PříspěvekZaslal: so prosinec 28, 2013 2:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co Olympia?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: so prosinec 28, 2013 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1) Vizuálně mi přijde http://www.fitness-millennium.cz/ jako ideál ... je to čisté, v prefekt stavu, ale běžný kvalitní standard, nic high-class/tech . Jak se ale dá domluvit by ses musel zeptat.

2) http://www.fitnessvetrnik.cz/ ... pokud je dokopeš k tomu, aby před focením uklidili, myslím, že by svůj účel splnilo v poho také.

3) Docela fajn mi přišla kdysi i Kentoya, ale tam už jsem pár let nebyl a je to "ve sklepě".
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MK1


PříspěvekZaslal: so prosinec 28, 2013 10:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, pokud by jsi chtěl spíše klasickou činkárnu, tak třeba Jofi Fitness na Ládví - majitel celkem v pohodě a personál úplně nejvíc v pohodě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mnemo


PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 2:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chci se zeptat, jestli má někdo z vás zkušenosti s PURE v Praze v nák.centru Harfa. Teď jsem na internetu narazil na pár lidí co prodávají roční členství za 750,-/měsíc. PURE samozřejmě na stránkách své ceny zvěřejněny nemá a já je neznám. Zdá se mi to levné a rád bych zkusil, ale nevím jestli to není podvod. Nebo se dá za tuhle cenu oficiálně sehnat členství? Máte někdo zkušenosti s tím fitkem a s jejich cenami? Díky

EDIT: teď se dívám, že jsem to dal do špatnyho vlákna, za to se omlouvám
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 6:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mnemo napsal:
Chci se zeptat, jestli má někdo z vás zkušenosti s PURE v Praze v nák.centru Harfa. Teď jsem na internetu narazil na pár lidí co prodávají roční členství za 750,-/měsíc. PURE samozřejmě na stránkách své ceny zvěřejněny nemá a já je neznám. Zdá se mi to levné a rád bych zkusil, ale nevím jestli to není podvod. Nebo se dá za tuhle cenu oficiálně sehnat členství? Máte někdo zkušenosti s tím fitkem a s jejich cenami? Díky

EDIT: teď se dívám, že jsem to dal do špatnyho vlákna, za to se omlouvám


Bara si to fitko jenom vychvaloval
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 7:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mnemo napsal:
Chci se zeptat, jestli má někdo z vás zkušenosti s PURE v Praze v nák.centru Harfa. Teď jsem na internetu narazil na pár lidí co prodávají roční členství za 750,-/měsíc. PURE samozřejmě na stránkách své ceny zvěřejněny nemá a já je neznám. Zdá se mi to levné a rád bych zkusil, ale nevím jestli to není podvod. Nebo se dá za tuhle cenu oficiálně sehnat členství? Máte někdo zkušenosti s tím fitkem a s jejich cenami? Díky

EDIT: teď se dívám, že jsem to dal do špatnyho vlákna, za to se omlouvám


Jestli máš rád moderní buzna-fitko, kde přes 3/4 plochy jsou rotopedy
a běhací pásy a na 1/4 namačkaný všechny stroje, lavice a činky dohromady tak se ti tam bude líbit. Lidi tam při benči skoro mlátěj osama o toho na lavičce vedle.. fakt šílený. Pak je tam ještě malinkej kousek s TRX (zase všechno namačkaný na sobě), míče apod. a ještě hned za vchodem jsou všelijaký stroje. Já tam byl 1x a už nikdy více. Navíc naprosto nechutnej a vydejchanej vzduch. Ale pěkných bab je tam opravdu dost
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 8:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Riku napsal:
mnemo napsal:
Chci se zeptat, jestli má někdo z vás zkušenosti s PURE v Praze v nák.centru Harfa. Teď jsem na internetu narazil na pár lidí co prodávají roční členství za 750,-/měsíc. PURE samozřejmě na stránkách své ceny zvěřejněny nemá a já je neznám. Zdá se mi to levné a rád bych zkusil, ale nevím jestli to není podvod. Nebo se dá za tuhle cenu oficiálně sehnat členství? Máte někdo zkušenosti s tím fitkem a s jejich cenami? Díky

EDIT: teď se dívám, že jsem to dal do špatnyho vlákna, za to se omlouvám


Jestli máš rád moderní buzna-fitko, kde přes 3/4 plochy jsou rotopedy
a běhací pásy a na 1/4 namačkaný všechny stroje, lavice a činky dohromady tak se ti tam bude líbit. Lidi tam při benči skoro mlátěj osama o toho na lavičce vedle.. fakt šílený. Pak je tam ještě malinkej kousek s TRX (zase všechno namačkaný na sobě), míče apod. a ještě hned za vchodem jsou všelijaký stroje. Já tam byl 1x a už nikdy více. Navíc naprosto nechutnej a vydejchanej vzduch. Ale pěkných bab je tam opravdu dost

Bohužel po tom co jsem tam prožil 8 měsíců ti musím dát za pravdu.Stroje nacpali na sebe a nedá se ani projít,když něco drhne a řekneš jim to,nic to neřeší,protože je to vedený naprostým vohryzkem a jeho obézním zástupcem,kteří jen lezou do zadku polským majitelům a nikdy necvičili.Polský přístup začal být znát i v ostatním (večně docházel sprcháč,tyčky atd).My jsme platili 1450 měsíčně a už mě to fakt štvalo.Jen ty holky tam fakt chodí super.Přešli jsme do BBC Hostivař a členství v akci za 399 měsíčně i se saunou a vířivkou minutu od bydliště a parkováním před vchodem mi přijde super.Sice je znát,že majitel je delší dobu švorc a prodává to (slovy již nechce investovat do údržby),ale i tak dobrý.je tam takovej mrak mašin,že se to snad nedá obsadit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
mnemo


PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 1:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to jste mě nepotěšili :-\. Hostivař je pro mě daleko, bydlím na černém mostě. Tak hledám něco v okolí a tohle (za těch 750)mi přišlo zajímavy ale po tom co říkáte se radši podívám jinde. Máte nějaký typ na podobny fitko poblíž? Nechce se mi dojíždět hodinu přes celou Prahu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Posilovna v Praze... Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: