Trenérský kurz - Praha


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Trenérský kurz - Praha  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Trenérský kurz - Praha
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kubicvak


PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 8:21 pm    Předmět: Trenérský kurz - Praha Odpovědět s citátem

Ahoj
Už nějakou dobu uvažuji o tom, že bych absolvoval trenérský kurz. Nemám ambice se trénováním živit, ale rád bych se jen něco přiučil.

Na slevomatu jsou teď last minute nabídky ve škole FitPraha nebo Oasis City za cca 5000Kč. To je cena kterou bych asi byl ochoten zaplatit. Máte s těmito kurzy nějakou zkušenost?
Doporučili byste je?

Vím, že vlastní školu má i ronnie.cz a kamarád mi doporučoval školu Petra Stacha, ale u těchto škol jsou kurzy dražší. Máte někdo nějaké srovnání, považujete to za dobře investované peníze, i když se nechci jako trenér živit?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 8:35 pm    Předmět: Re: Trenérský kurz - Praha Odpovědět s citátem

kubicvak napsal:
Ahoj
Už nějakou dobu uvažuji o tom, že bych absolvoval trenérský kurz. Nemám ambice se trénováním živit, ale rád bych se jen něco přiučil.

Na slevomatu jsou teď last minute nabídky ve škole FitPraha nebo Oasis City za cca 5000Kč. To je cena kterou bych asi byl ochoten zaplatit. Máte s těmito kurzy nějakou zkušenost?
Doporučili byste je?

Vím, že vlastní školu má i ronnie.cz a kamarád mi doporučoval školu Petra Stacha, ale u těchto škol jsou kurzy dražší. Máte někdo nějaké srovnání, považujete to za dobře investované peníze, i když se nechci jako trenér živit?


Když se trénováním nechceš živit, ale pouze tě zajímá obsah trenérských škol, tak možná by stačilo koupit jen knihy, které se používají v těch trenérských školách k výuce a pořádně je pročíst
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
raw


PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

spravny trener musi mit praxi (byvali zavodnik v kulturistice,trojboji apod)

a neni to tak, ze si udelas trenersky kurz a hned mas milion klientu, musis mit JMENO

kde jaky jouda se v dnesni dobe povazuje za trenera a pritom ani nevi jak se drepuje
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pepa


PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A takové knihy se dají sehnat? To by mě docela i zajímalo...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pepa napsal:
A takové knihy se dají sehnat? To by mě docela i zajímalo...


Prodávaj se v e-shopu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 9:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trenérská škola je fajn věc. Jenom jsem byl přímým svědkem toho, jak trenérskou licenci dostal kluk, co mi tvrdil, že jsou tuky nezdravé, že je nejí, že občas si dá tuk králičí, ale to že je něco jiného. A místo toho jí 5g bílkovin na kg tělesné váhy, protože má hlad. Nebo kluk, co tvrdil, že doktorům nevěří a že nejlepší doktor je doktor láska, doktor klid, doktor štěstí a doktor sport (to si necucám z palce, to je prosím citace ) Byli tam i další exoti, ale asi už chápete.

Kurz je fajn, ale jenom pro lidi, co nejsou úplně debilní a zabednění
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud uvažuješ nad trenérským kurzem, určitě v první řadě hleď na reference, jména vyučujících, pestrost lektorského sboru (několik škol jsou prakticky one man show - což dobře rozhodně není) a podobně. Pokud koukáš v první řadě na cenu, kup si knížky, jak doporučují kluci výše. Btw. nabírat studenty na slevomatech je určitý akt zoufalství a trochu si myslím, že to něco odráží. Ale jinak tu školu neznám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
kubicvak


PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Pokud uvažuješ nad trenérským kurzem, určitě v první řadě hleď na reference, jména vyučujících, pestrost lektorského sboru a podobně. Pokud koukáš v první řadě na cenu, kup si knížky, jak doporučují kluci výše. Btw. nabírat studenty na slevomatech je určitý akt zoufalství a trochu si myslím, že to něco odráží. Ale jinak tu školu neznám.


Tohle vlákno jsem založil právě kvůli tomu abych získal reference. Doufal jsem, že se sem ozvou lidé, kteří některý z výše uvedených kurzů absolvovali a podělí se o své zkušenosti a hlavně o to, jestli byli spokojeni. Cena je samozřejmě jedním z kritérií, ale ne jediným, ani nejdůležitějším.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peet
peetthemaster


PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Btw. nabírat studenty na slevomatech je určitý akt zoufalství a trochu si myslím, že to něco odráží.


Pod tohle bych se podepsal a platí to pro každý obor služeb - hospody, restaurace, fitka i trenérský školy. Je vidět, že si tam ti klienti normálně cestu nenajdou, takže je asi něco špatně.
_________________
Můžeš jít k zemi, ale musíš se zvednout!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tarzos


PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

peetthemaster napsal:
Pod tohle bych se podepsal a platí to pro každý obor služeb - hospody, restaurace, fitka i trenérský školy. Je vidět, že si tam ti klienti normálně cestu nenajdou, takže je asi něco špatně.


Vždycky to taky neplatí. Třeba v ČB měli na slevomatu nějakou akci 2 hospody (restaurace) kam s klukama chodíme a přes obědy a večeře musíš mít sakra štěstí, abys chytil místo. Ale zrovna s těma trenérama to asi nebude tento případ.
_________________
Dokud matka funí, zůstaneme u ní!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pitkin


PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 10:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moocha napsal:
Trenérská škola je fajn věc. Jenom jsem byl přímým svědkem toho, jak trenérskou licenci dostal kluk, co mi tvrdil, že jsou tuky nezdravé, že je nejí, že občas si dá tuk králičí, ale to že je něco jiného. A místo toho jí 5g bílkovin na kg tělesné váhy, protože má hlad. Nebo kluk, co tvrdil, že doktorům nevěří a že nejlepší doktor je doktor láska, doktor klid, doktor štěstí a doktor sport (to si necucám z palce, to je prosím citace ) Byli tam i další exoti, ale asi už chápete.

Kurz je fajn, ale jenom pro lidi, co nejsou úplně debilní a zabednění


Tak pokud dostali licenci takový debilové a zabedněnci za tohle co si popsal ,tak si ani nechci představovat ty idioty který je to učili
_________________
Já tělo šokuju tím, že nechám trénink nezměněný třeba rok. Tělo užuž očekává změnu a ono nic. Tím ho úplně vyšokuju :-) (daymoon)
"Klíčem ke štěstí je zvedat těžké věci nad hlavu!" - Jon Engum


A vo tom to je !
-Milan Pitkin
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 10:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pitkin napsal:
Moocha napsal:
Trenérská škola je fajn věc. Jenom jsem byl přímým svědkem toho, jak trenérskou licenci dostal kluk, co mi tvrdil, že jsou tuky nezdravé, že je nejí, že občas si dá tuk králičí, ale to že je něco jiného. A místo toho jí 5g bílkovin na kg tělesné váhy, protože má hlad. Nebo kluk, co tvrdil, že doktorům nevěří a že nejlepší doktor je doktor láska, doktor klid, doktor štěstí a doktor sport (to si necucám z palce, to je prosím citace ) Byli tam i další exoti, ale asi už chápete.

Kurz je fajn, ale jenom pro lidi, co nejsou úplně debilní a zabednění


Tak pokud dostali licenci takový debilové a zabedněnci za tohle co si popsal ,tak si ani nechci představovat ty idioty který je to učili


Tak to tedy určitě ne. Vyučující byli profíci v oboru. Jenom holt sítem proklouzlo pár zkažených ryb :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eraZ


PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 10:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

keď už tu téma na túto otázku, tak až zbytočne nezakladám ďalšiu... Celkom by ma zaujímalo, že do akej miery sa dá slovo živiť sa trénovaním brať vážne... respektíve či sa to dá považovať za stály príjem, ako hociktorá iná práca ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pitkin


PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 11:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moocha napsal:
Pitkin napsal:
Moocha napsal:
Trenérská škola je fajn věc. Jenom jsem byl přímým svědkem toho, jak trenérskou licenci dostal kluk, co mi tvrdil, že jsou tuky nezdravé, že je nejí, že občas si dá tuk králičí, ale to že je něco jiného. A místo toho jí 5g bílkovin na kg tělesné váhy, protože má hlad. Nebo kluk, co tvrdil, že doktorům nevěří a že nejlepší doktor je doktor láska, doktor klid, doktor štěstí a doktor sport (to si necucám z palce, to je prosím citace ) Byli tam i další exoti, ale asi už chápete.

Kurz je fajn, ale jenom pro lidi, co nejsou úplně debilní a zabednění


Tak pokud dostali licenci takový debilové a zabedněnci za tohle co si popsal ,tak si ani nechci představovat ty idioty který je to učili


Tak to tedy určitě ne. Vyučující byli profíci v oboru. Jenom holt sítem proklouzlo pár zkažených ryb :)


No to by mě zajímalo kde teda soudruzi udělali chybu ,tohle by se stávat nemělo ... neříkej že to u závěreček instruktoři nepoznali ...
_________________
Já tělo šokuju tím, že nechám trénink nezměněný třeba rok. Tělo užuž očekává změnu a ono nic. Tím ho úplně vyšokuju :-) (daymoon)
"Klíčem ke štěstí je zvedat těžké věci nad hlavu!" - Jon Engum


A vo tom to je !
-Milan Pitkin
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 11:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkouška začínala testem všeobecných znalostí - anatomie, výživa, trénink, suple a ještě něco. Po zvládnutí se jde dál. Stoupneš si ke kostře, dostaneš svalovou skupinu, v latině popíšeš z jakých svalů se skládá, kde tyto začínají, kde se upínají a jakou mají funkci. Pak praktická zkouška, kde předvedeš, jak danou svalovou skupinu odcvičit se začátečníkem a pokročilým. Pak se tě zkoušející zeptá na něco z výživy. Následuje obhajoba seminární práce. Ta teda nějak neprobíhala, všichni dostali pouze známky pak ti potřepou packou, dají ti licenci do lamina a babáj.

Učení a materiálů je moc a moc. Všechny svaly v latině, všechny funkce, začátky a úpony. Opravdu to nebyla žádná sranda. To ale nic nemění na tom, že člověk s trochou štěstí mohl proplout a když ne napoprvé, tak napodruhé, když ne napodruhé..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Trenérský kurz - Praha Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: