Posilovna v Praze...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Posilovna v Praze...  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Posilovna v Praze...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PetkaB


PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bara napsal:
mnemo napsal:
Tak to jste mě nepotěšili :-\. Hostivař je pro mě daleko, bydlím na černém mostě. Tak hledám něco v okolí a tohle (za těch 750)mi přišlo zajímavy ale po tom co říkáte se radši podívám jinde. Máte nějaký typ na podobny fitko poblíž? Nechce se mi dojíždět hodinu přes celou Prahu.

Na čerňáku je to prdel světa a bohužel tomu odpovídá i vše kolem včetně fitek.Nejblíž z dobrých je asi Eagle fitness za cca litr měsíčně a potom ta Harfa je na metru.
Imfit stojí cca jako Pure a tedy 1500 na měsíc.tam je ale malá vybavenost a je to spíš pro lidi jako Ronnie,který převážně běhá a max dá lehčí kondiční,okoukne holky a saunu


myslím, že je to otázka toho, jak chceš cvičit....mohla bych si v Praze vybírat ze spousty fitek (z těch co taky padly asi kromě Pure a BBC, tam mi moje karta neplatí), ale do těch navoněných stejně nechodím.
Do Im fit maximálně do sauny, to fitko je hrůza...Eagle - taky chodím skoro každý víkend, ale jen proto, že tam mají prázdný sál a kettlebells. Dobrý je tam vybavení na silovej trénink, ale ostatní stroje jsou teda na můj vkus dost namačkaný na sebe. Asi vědí, proč mají v galerii na netu panoramatický fotky :-)
ale uznávám, že nejsem úplně typickej vzorek cvičence...
_________________
Petra Bričová, KB5/ Funkční trénink Praha
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Xixao napsal:
Imfit je takova holcici posilka , jsou tam samy stroje a malo cinek. Neni tam snad ani poradna lavice na benc a zadna kloudna hrazda. NEbo aspon nebyla, kdyz jsem tam byl..
Super je hummer fitnes v hostavicich je mala, ale nechodilo tam moc lidi a je levna - 450 / mesic..


Jednoruček tam je dle mého dostatek, lavice na bench mi tam sedí velmi dobře, stejně jako klec na dřepy, a shyby širokým úchopem tam dělám běžné také. Ale typově "činkárna" to určitě není, to tedy ne. (...a proto mi právě vyhovuje:).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
PetkaB


PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Xixao napsal:
Imfit je takova holcici posilka , jsou tam samy stroje a malo cinek. Neni tam snad ani poradna lavice na benc a zadna kloudna hrazda. NEbo aspon nebyla, kdyz jsem tam byl..
Super je hummer fitnes v hostavicich je mala, ale nechodilo tam moc lidi a je levna - 450 / mesic..


Jednoruček tam je dle mého dostatek, lavice na bench mi tam sedí velmi dobře, stejně jako klec na dřepy, a shyby širokým úchopem tam dělám běžné také. Ale typově "činkárna" to určitě není, to tedy ne. (...a proto mi právě vyhovuje:).


můj dojem - jednoruček sice dost, ale cvičit s nimi můžou tak max dva lidi najednou, jinak se tam umlátí :-)Lavice na benč je strašně nízká a má jen dvě polohy pro odložení činky - já tam třeba mohla odjet jen benč na úzko, to bylo ve výšce tak akorát. A klec na dřepy jsem tam tedy neviděla, jen nějaký hi-tech multipress...ale už jsem tam dlouho nebyla, třeba je všechno jinak :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 9:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem teď chtěl ještě k tomu svému doplnit podobné, jako tam máš Ty, jak jsi psala, že nejsi typický vzorek cvičence. To právě asi ani já. Každopádně s tím pomlácením se tam máš určitě pravdu, extra moc prostoru tam není - naštěstí lidí tam chodí hodně málo, alespoň v časy, kdy tam bývám já.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
PetkaB


PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud někdo chodí cvičit v exponovanou dobu, tedy ve všední dny mezi 16 a 20 hod, tak bude plno asi ve většině fitek.
Osobně bych fakt vybrala čistě podle toho, jak vypadá můj typický trénink a co k tomu potřebuju. Bazén, sauna, vířivka...to je sice fajn, ale kdo z vás to dává po každém tréninku. Někdy možná líp vyjde kombinace fitko, které mi vyhovuje a není úplně drahé a plavání atd. chodit provozovat jinam.
_________________
Petra Bričová, KB5/ Funkční trénink Praha
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PetkaB:ono ty bazénky v klubech jsou tak na čumendu než na plavání.To mám větší na zahradě a stejně neplavu.

Kluby nejsou udělané pro bušení svalů,vyjma asi BBC,které má vše,ale zase min v hostíku je v dost v neudržovaném stavu.Údajně se již neinvestuje do provozu,protože plonk majitel už zakázal investice.Ale ta cena za to vše je teď fakt směšná.Haragym je klasická tvrďárna pro ty co to chtějí po staru,takže to by šlo.Imfit má určitě jinou cílovku než většinu zde se zapojivších debatujících,protože tam je to spíš o relaxu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
mnemo


PříspěvekZaslal: po leden 06, 2014 10:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Líbí se mi http://www.hara-gym.cz/ , ještě tento týden vyzkouším. Jen doufám, že to tam nebude tak přeplněny jak Fantom, dnešek byl další extrém. Díky za tipy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út leden 07, 2014 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Imfit (civicil jsem tam 2011, 2012)

+ velmi ciste fitko, temer rodinne prostredi
+ prijemny personal a kvalitni treneri, byt drazi (500/hod)
+ InBody za 300 (casto se da domluvit s trenerem gratis)
+ nechodi tam vylizanci (mimo obcasnych navstev z hotelu)
+ muzes pouzivat vlastni vodu, supplementaci (pripadne na baru se da koupit, vetsinou AllStar)
- cena, je to klubove fitko, plati se vstupni poplatek + mes. clenstvi
- vyuzivaji ho dost hoste z hotelu (do 17:00 ho maji zdarma)
- malinke, kdyz jednou za cas udelaji slevomat, je to v prdeli a neda se tam cvicit
- neustale zabrane kardio od pipinek (2 kola, 5 pasu, 2 orbitreky, 1 "slapadlo")

Vybaveni: zadna hrazda, pritahy se daji delat jen na ramu multipressu ale tyc je prilis uzka, neni tam klec na drepy, da se drepovat macgiver stylem v multipressu, ale celkove na pytel, jednorucky do 40kg, dve polohovatelne lavice, jeden bench (dost nizky), par stroju, trx se da povesit v aerobnim sale (kde je porad plno), nebo na multipress klec.

Verdikt: Klasicke hotelove fitko. Na udrzovani idealni, na nejake vetsi cviceni moc ne.

Harfa (cvicim 2013, 2014)
+ Spousta jednorucek, lavic, hrazdy
+ muzes pouzivat vlastni vodu, supplementaci (pripadne na baru se da koupit, vetsinou AllStar)
- nesedi mi holky na recepci
- prelidneno a je uplne jedno v kolik tam kdo jde
- po sedme hodine vecer ve sprse studena casto pak uplne ledova voda
- casto bez mydla, uchostouru, ubrosku, nefunkcni feny
- chodi tam dost kretenu (neukliz po sobe, hazi cinkama, rvou jak opice, nepouzivaji rucniky, kdyz se clovek zepta na stridani, citi se urazene, nejhorsi je pak se zeptat nejake posh slecny, kolik toho jeste ma, to skoro jako bych si rekl o anal)
- casto poskozene stroje
- drazi treneri, nekteri ne moc prijemny, kdyz je clovek odmitne (1.000/hod)
- drahe InBody (1.000/mereni)

Vybaveni: Naprosto dostacujici, jednorucky do 50kg, spousta hrazd, dostatek lavicek, volnych os apod.

Verdikt: Nemit to zadarmo, jdu okamzite jinam, ta prelidnenost to fitko zabiji. Oni se sice snazi, casto je tam videt jak nekdo uklizi, doplnuje mydla, sampony, ale neda se to. Nechapu manazera tehle pobocky, protoze to musi byt echt myslitel. Od ledna zvedly stavajicim clenum nektera clenstvi, coz ackoliv se me netyka, povazuji za svinarnu.

Docela dobre vypadalo BBC, Na Strazi, dve zastavky tramvaji od Palmovky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: út leden 07, 2014 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Některý holky na tý recepci v Harfě jsou fakt protivný. Ale jedna tam má parádní kozy a velký výstřihy a ta na mě byla milá
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arek


PříspěvekZaslal: st leden 15, 2014 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, nezná někdo nějaké fitko např. mezi stanicí Luka a Anděl? Nějaké, ve kterém je například hrazda, klec, kruhy nebo trx a kettbell? A kde je možné použít třeba magnesium když na to dojde... Zkouším hledat na netu ale nic moc
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nuniska


PříspěvekZaslal: čt únor 27, 2014 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, nabízím permanentku do fitka na Praze 8...platí do října, přenechám za 3150. Příjemný personál, relativně málo lidí, dobře vybavená. Pokud budete mít zájem, pište prosím do zpráv. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Číča


PříspěvekZaslal: čt únor 27, 2014 10:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsem byl teď na skoleni v Praze,koukal jsem různé na netu po posilovně. Zalíbil se mi hardcore Praha na vysocanske,kvůli ceně 45Kč na vstup,při koupi měsíční permice (12vstupu/540),navíc je prenosma mezi více lidma. Nakonec se z toho vyklubala jedna z nej posilek,kde jsem kdy byl. Jo,sice jsem v moc posilkach nebyl,ale mam.rad tu sklepní atmosféru a lehký underground. Přesto mají stroje čisté a dá se tam odcvicit téměř všechno. Cvičí tam i pár trojbojaru,takže pod drepama i mrtvolama je guma a může se s tím trochu mlátit. Magnézium k dispozici,pásek obsluha ochotně půjčí...zkrátka je to.tam fajn a mohu to jen doporučit fandům komornejsich (ne však zavsivenych) posilek.
_________________
Jsem zvíře,které pustili ze ZOO za dobré chování.
Log:
http://forum.ronnie.cz/post1122639.html#1122639
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reprotek


PříspěvekZaslal: pá únor 28, 2014 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim
Chodi nekdo do posilovny Maximus http://www.fitness-maximus.com/?
Zajimalo by me do kolika kg tam maji jednorucky a jestli je tam casto narvano a jestli tam jsou bradla? Na fotkach jsem si jich nevsiml
_________________
No Pain, No Gain
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Novic


PříspěvekZaslal: pá únor 28, 2014 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Reprotek napsal:
Zdravim
Chodi nekdo do posilovny Maximus http://www.fitness-maximus.com/?
Zajimalo by me do kolika kg tam maji jednorucky a jestli je tam casto narvano a jestli tam jsou bradla? Na fotkach jsem si jich nevsiml

Dle fotek tam bradla očividně jsou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: pá únor 28, 2014 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Docela dobre vypadalo BBC, Na Strazi, dve zastavky tramvaji od Palmovky.


Když jsem v Praze, tak chodím právě sem, je to na tram zastávce Bulovka, mám to kousek od bytu a paráda. Vybavení panata stroje, celkem 3 patra (dolni aerobni zona, pak činkárna a nahoře box pytle a prostor pro naky lekce). Jednoručky do 50 kg, silová klec, docela dost strojů, dostatek behacich pasu, proste vse, co potrebuji. Za tu roční studentskou cenu (5k) je to bomba, navíc mam v ceně saunu, občas po treninku chodim pro lepsi rege .

Další výhodou je, že silová klec je skoro vždy volná, můžu jí zabrat klidně na hodinu a nikdo se nepřijde zeptat, kolik toho mám . Navstevnost..klasika, nejvic lidi kolem sesty vecer, ale i tak se to dá.
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Posilovna v Praze... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: