Restart



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Restart  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Restart
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pepan6


PříspěvekZaslal: čt leden 09, 2014 10:25 am    Předmět: Restart Odpovědět s citátem

Zdravim všechny,

rozhodl jsem se, ze si také zalozim log, at jiz pro mou kontrolu, tak kvůli pripadnym radam od vas.

Je mi 29, cvicim uz radu let, ale vzhledem k nejruznejsim okolnostem – škola, zdravi, práce jsem z toho vždy na delší dobu vypadl (nemluve o ne moc kvalitni strave), takze to na me zas tak videt není.

181 cm, 100kg, pas 104cm

Nyní jsem se dostal do stavu, kdy uz je ma vaha neunosna o sportovni kondici ani nemluve. Proto je hlavnim cilem, zhubnout a přitom se zase zacit posilovanim bavit. Jiz několikrát se mi podarilo během 2-4 mesicu shodit vetsi vahu (cca 12kg), tentokrát mam ale jiz konecne motivaci, abych se na te vaze jiz udrzel.

Horsi je to s tim, ze kvůli praci, casu a cvicebnim podminkam jsem celkem omezen, coz znamena, ze to asi bohužel nepujde tak rychle jako se mi to dařilo drive.

Když to shrnu, tak v praci často nestiham svacit (ale s tim musim něco jednoznacne udelat, protein i ryzove suchary tady mam), na obed mam na vyber ze tri jidel (a cca jednou za tyden je i to nejvhodnejsi jidlo ne zrovna dietni – smazeny syr, sekana). Obedy jinde resit nechci, takze holt budu muset pocitat s tim, ze to bude tezsi nez při mych předchozích dietách.

Cvicim vyhradne doma, kde nemam moc prostoru a silove vykony nikdy nebyli moc pro me, tak jsem zvolil v minulosti jiz osvedceny systém GVT. Po treninku pravidelne jezdim alespoň hodinku na recumbentu (vim, ze je to méně energeticky narocne vzhledem k opreni i rychlosti nez rotoped, ale ja u toho pracuji na notebooku, takze je to alespoň něco co casove vždy zvladnu). Často jezdím v saunaobleku, ale to spise kvůli tomu, ze se pak citim po nasledne koupeli ještě svezejsi, když clovek ze sebe vypoti vice. Cca jednou za 14 dni si jdu zahrat i futsal, tenis ci badminton. O vikendu jsem zvykly sportovat hned rano nalačno, většinou si jdu na hodniku zajezdit na kole ven.

Minimalne ob den zarazuji tabatu (8 serie po 20s, 10s odpocinek) na nejaky komplexnejsi cvik – drepy s vytlaky, anglicaky, cviceni s kettlebellem.

Vahy při treninku jsou bohužel jake jsou – dlouha pauza (byt ta sila tam stejne nikdy poradne nebyla) a byt treba maxima by byla vetsi nez ty pomery jak by to v GVT mělo vypadat (drepovala jsem třeba i serie při 100kg, ale proste 10x10 hodne pomalu zatím s vysi vahou nezvladam – při treninku s emi často a zvlast při treninku nohou mota hlava), tak pro pomale cvicena, abych zachoval spravnou techniku je to zatím na rozjezd akorát.



GVT start:

Prsa, záda
Tlaky jč. 10x10 s 13,5 kg jednoručkami
Přítahy jč v předklonu 10x10 10x10 s 13,5 kg jednoručkami
Rozpažování s jč 3x10 10x10 s 13,5 kg jednoručkami
Pullover s jč 3x10 s 13,5 kg
Mrtvý tah 3x 10 65kg

Nohy, břicho
Dřepy s jč 10x10 s 13,5 kg jednoručkami
Zakopávání ve stoje 3x15 s 5kg
Výpony 3x 15 45kg

Biceps, triceps, ramena
Bicepsový zdvih 10x10 25kg
Tricepsový tlak se stoje 10x10 s 13,5kg
Tlaky s jč 3x 10 s 11,5kg
Upažování v předklonu s jč 3x 10 s 5kg jednoručkami

Vlny jedu 200-300-50-150-250-50-100

Strava de facto nasledujici – ve dny s vice sacharidy pridavam bud ryzi ci ryzove suchary.
8:00 Snidane: Ryzove chleby, protein, ořechy, jablecny ocet
10:00 Svacina: Protein (ne vždy stiham)
12:00 Obed: Vyber ze tri moznych jidel (většinou maso, omacka, ryze, zeleninovy salat)
14:30Svacina: Protein, ryzove chleby (ne vždy stiham)
17:30 Vecere: Maso (kureci, kruti, hovezi, veprove) ci tunak, zelenina
22:00 Poslední jidlo dne: Sunka, syr, ci tunak ci jina konzerva, zelenina

Posiluju v podstate od 19:00 do 20:00 (5x tydne), pak většinou hodinu max dve jezdim na recumbentu. Když mam volny den, tak alespoň tu hodinu také jezdim.

Uvítám jakoukoliv radu na vylepšení.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pepan6


PříspěvekZaslal: čt leden 16, 2014 1:57 pm    Předmět: 1 Odpovědět s citátem

Log jsem zakládal již před týdnem, ale rozjezd byl ještě bohužel vlažnější (nedostatek času), tak jsem ani nestíhal zapisovat. Ale stravu jsem si v podstatě držel, jen nepočítal úplně přesně sacharidy.

Váha: 99kg (100)
Pas: 103 cm (104)

Včera tedy první trénink GVT

Prsa, záda (50min)
Tlaky jč. 10x10 s 15,5 kg jednoručkami
Přítahy jč v předklonu 10x10 s 15,5 kg jednoručkami
Rozpažování s jč 3x10 10x10 s 15,5 kg jednoručkami
Mrtvý tah 3x 10 55kg


Tabata (standardní 4 min) Rotana


Sacharidové vlny: 200-300-50-150-250-50-100

Strava: 50g sacharidů
8:00 Hrst ořechů, protein, zelenina
11:30 Mexický guláš, rýže, zeleninový salát
14:30 Protein
17:30 Vejce (5x bílek, 3 žloutek), zelenina, 400g 90% šunky, 80g sýra
22:00 Třetina z předchozího a 100g pršutu

Strava bohužel nic moc, hlavně tradičně velké prodlevy (ta večerní je již kvůli cvičení).

Denně vypiju cca 3litry převážně čisté vody či s jablečným octem (nevěřím nějakému zázračnému hubnoucímu účinku, ale na zdraví to snad dobré bude a chutná mi to a osvěží).

Suplementace: VemoHerb Guggulsterone, Cutting edge, Synefrin, Kofein VemoHerb Ecdysterone, VemoHerb Rhodiola Rosea (něco z toho již dobírám, získal jsem toho více levněji) V podstatě mimo to co píšu níže budu brát ten Guggulsterone a Synefrin s Kofeinem.

Objednal jsem: Hellnox a Actinox

Za první týden 1kg a 1cm z břicha dolů, teď se to doufam i díky treba vasim doporučením rozjede rychleji.

Dnes jsou na planu nohy, pote minimalne hodina na recumbentu + na zaver tabata na neco komplexnejsiho.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pepan6


PříspěvekZaslal: út leden 21, 2014 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

12.den

Váha: 97,5kg (100)
Pas: 102 cm (104)

Stravu i trénink zatím držím dle výše uvedeného. V neděli jsem otevřel Actinox a Hellnox a při tréninku (Biceps, Triceps, Ramena) jsem se cítil vážně super - energie, síla, menší únava.

Včera jsem se ale probudil a takovou bolest svalů jsem už dlouho necítil. Ruce jsem nemohl ani propnout. Dnes už je to lepší, ale pořád nic moc. Včera tedy vzal za své jakýkoliv trénink a dnes to vidím tak, že si přeházím program GVT a zařadím tedy nohy.

Snad už se konečně dostanu k pravidelnějšímu přispívání.

To, že často nestíhám svačiny a mám větší prodlevy snídaně v 8, oběd 12 a pak jídlo až kolem 17h jsem vyřešil tím, že jsem nakoupil proteinové koláčky Probake 50 - chut výborna a zasyti, vyzivove take nejsou uplne spatne (urcite lepsi nez hladoveni) a je to prijemna zmena oproti jinym priapdnym svacinam, ktere si davam v praci (protein, ryzove chleby).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pepan6


PříspěvekZaslal: st leden 22, 2014 10:12 am    Předmět: 4 Odpovědět s citátem

13.den

Váha: 97,3kg (100)
Pas: 102 cm (104)

Tak jak jsem psal, kvuli totalne pretizenym rukoum jsem nezvladal trenink dle planu (Prsa, zada) a musel zaradit nohy a břicho a stejne spis jen takovy slabsi trenink se zatezovou vestou. Takze drepy bud velmi pomale a nasiroko a stridave s dynamickymi drepy. Spise jsem se ale dnes zameril na bricho. Poté jsem 105 min jezdil na recumbentu.

Strava:
8:00 Actinox 20g, protein 20g, rýžové chleby, ořechy
10:00 Rýžové chleby, část Probake 50
12:00 Špagety s kuřecím masem, zeleninový salát
15:00 Proteinový koláček Probake 50
18:00 Šunka, vejce, zelenina, rýžové chleby
18:30 Hellnox
22:00 Protein


Dnes mám den s 50g sacharidů

Výhled zatím následující:

8:00 Protein, ořechy
10:00 Protein
12:00 Hovězí s rýží, zeleninový salát

Dnes mam jen aerobni trenink, tak si mozna pujdu po praci na chvili zabehat + predpokladam minimalne hodinove jezdeni na recumbentu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Restart
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: