PROTEINY II.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 522, 523, 524 ... 558, 559, 560  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II.  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> PROTEINY II.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zajímavé
články
a odkazy
k tématu:
ILikeBike


PříspěvekZaslal: ne leden 12, 2014 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vejdy napsal:
je to vše jen vyhozené peníze,není nad kvalitní stravu a spánek.

Nevím, na jaké výkonnostní úrovni jsi, ale jestli tohle myslíš vážně, tak je to dost smutný.
Tenhle princip funguje u začátečníků, ne ale u někoho, kdo má v plánu tvrdší dietu, kvalitní a efektivní objem nebo celoroční udržování skvělé formy a k tomu všemu trvdý tréninky, minimálně proteiňák je obrovskej bonus.
_________________
When your mind will change, your body will be changed.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cored


PříspěvekZaslal: ne leden 12, 2014 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vejdy ted promin, jestli si te pletu, ale nebyl jsi to zrovna ty, který tu měl každý druhý suplement. Ještě draper tu psal, že by chtěl skrz ty suple vidět tvou formu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Psycho


PříspěvekZaslal: po leden 13, 2014 2:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

marzochi napsal:
MAST3R napsal:
Člověk: Díky moc, kterej bys ty osobně vybral?



Já velmi kladně hodnotím Smartlabs Hydro Traditional. Naprosto jsem si zamiloval jeho chuť, ikdyž uznávám že není pro každého. Poprvé se mi sice slušně zkroutila huba, ale ted nechci pít nic jinýho. Narozdíl od jiných proteinů kde se mi vždycky chuť přepila, tady ji mám rád víc a víc. Působí naprosto věrně, hořko kakaově, né jak ty šílené přeslazené plastové vanilky atd.

Pokud ti nejde o cenu tak u extrifitu by ta chuť měla být normálnější, pokud nechceš riskovat že ti smartlabs nebude chutnat.

Nebál bych se tím v dietě kompletně nahradit BCAA, aminokyseliny apod, přecejen nejsme milionáři ani závodníci, a ten rozdíl v ceně je obrovský, jak tady někde počítal Moocha.

To je sice super ale EXTRIFIT je taky pofidérní. Stačí se podívat na rozbory.
http://www.szpi.gov.cz/docDetail.aspx?docid=1027942&docType=ART&nid=11810
_________________
Měníme rok,měníme sny,měníme touhy,měníme názory,měníme požadavky na výkupné.Měníme auta,měníme zásobníky,náboje i zbraně.Ale nikdy neměníme svoje kamarády,kteří stojí při nás! (AL CAPONE 1936)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Turakam


PříspěvekZaslal: po leden 13, 2014 3:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

na súťaži som vyhral weidera 80+, príchuť vanilka, je to klasická komplexná viacsložka, trocha pení, ale inak rozpustnosť bezproblémová a príchuť vanilka je asi najlepšia z vaniliek, čo som pil, príjemné prekvapenie
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c87


PříspěvekZaslal: po leden 13, 2014 8:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Kvalitní CFM koncentrát se tráví sám o sobě také velmi rychle, v tom máš dost pravdu (pro kvalitní CFM isolát to platí o to víc). Každopádně kde je potřeba dělat velký rozdíl, je pokud to není CFM, ale pokud se jedná o koncentrát získaný jinou metodou (ultrafiltrací, popř. prostě pokud to výrobce neuvádí), tam už to je znatelně horší (jak se stravitelností, tak (s tím částečně souvisejícím) podílem laktózy). Btw. když mluvím o laktóze, dostal se ke mě rozbor Ultra Speed 80 a dopadl velmi dobře.


Len doplním že niektoré spoločnosti sa snažia používať slová "cross-flow mikrofiltrácia" v ich zozname zložiek, i keď v skutočnosti žiadny CFM neobsahujú. Cross-flow mikrofiltrovaný srvátkový izolát je patentovaný Avonmore / Waterford. Etiketa musí obsahovať ochrannú známku - symbol CFM.

Ochranna znamka:
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po leden 13, 2014 8:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

c87 napsal:
Len doplním že niektoré spoločnosti sa snažia používať slová "cross-flow mikrofiltrácia" v ich zozname zložiek, i keď v skutočnosti žiadny CFM neobsahujú.


Tady jen doplním, že aby si tohle lajznul český výrobce, musel by být s ohledem na snadnost kontroly takové věci totální sebevrah. Osobně jsem se s něčím podobným ještě nesetkal a nemyslím, že je tohle tvrzení pravdivé.

c87 napsal:
Etiketa musí obsahovať ochrannú známku - symbol CFM.


A tohle URČITĚ (na 101 %) není pravda.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
c87


PříspěvekZaslal: po leden 13, 2014 8:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ak to nieje pravda ale patent na vyrobu ma Avonmore / Waterford, tak firmy ktore nemaju logo CFM musia pouzivat inu technologiu na vyrobu "CFM" ... dobre hovorim ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c87


PříspěvekZaslal: po leden 13, 2014 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dobry clanok ohladom vyroby jednotlivych druhov proteinov a ich rozdieli

http://www.secretsofmuscle.com/whey-protein-information.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vaclav.p


PříspěvekZaslal: po leden 13, 2014 12:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Tady jen doplním, že aby si tohle lajznul český výrobce, musel by být s ohledem na snadnost kontroly takové věci totální sebevrah. Osobně jsem se s něčím podobným ještě nesetkal a nemyslím, že je tohle tvrzení pravdivé.


SPZI metodu zpracování syrovátky tedy nepozná


Já nevím, jistota může bejt asi u velkejch firem jako Muscletech BSN atd., který maj obrovský obraty po celym světe.

Navíc stejně to dělaj už v Evropě. Třeba u toho BSN můžeš z google zjistit, že v roce 2011 proběhla akvizice (za 114 mil. USD) a teď to patří Irské společnosti, to samý v roce 2008 u Optimum nutrition. Vzhledem k tomu ze to je irskej koncern v oblasti mlékárenství, tak bych řekl, že výroba už bude dávno probíhat na Ostrovech, to se dá taky zjistit.


EDIT: no pokud jde to CFM, tak nejmenovaný český výrobce si dokonce lajsnul napsat na pixlu a do nazvu ze je to CFM a ze složení šlo vyčíst, že CFM byla až druhá či snad třetí složka, to znamená že tam toho v lepším případě nebyla ani polovina.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po leden 13, 2014 2:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vaclav.p napsal:
SPZI metodu zpracování syrovátky tedy nepozná


SZPI u řady výrobců zjistí, zda-li je surovina CFM, absolutně jednoduše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
vaclav.p


PříspěvekZaslal: po leden 13, 2014 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ale rozlišit mezi WPI a WPC neumí. A jak by mohli jednoduše mohli poznat CFM metodu, to teda nevím. Biochemicky nejspíš ne, to max. dle odebíraných surovin, kontrola tohoto ale podléhá jiným správním orgánům
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: po leden 13, 2014 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
měl bych takový obecnější dotaz....

Zajímalo by mě, proč v podstatě všichni výrobci nabízí proteiny s vesměs stejnými příchutěmi a v nabídce nemají i variantu "přírodní", prostě bez příchuti. Takových totiž existuje na trhu minimum, tady v eshopu jsem našel tuším jeden, ale celkově člověk absolutně nemá na výběr. Proč třeba nejsou WPC i přírodní, Whey Core 100.... napadá mě hned několik výhod:
- samozřejmě první je, že "příchutě" nejsou co do složení nic co by člověk zrovna vyhledával, většinou hodně chemie a nějaký to umělý sladidlo
- možnost ochutit si to sám jak chci - další obrovská výhoda, já třeba teď mám doma domácí sirupy co jsme dělali a klidně bych si trochu dal toho místo nějaké umělé jahody apod. Navíc, já třeba osobně nejsem moc na sladký a klidně bych to pil jen tak, nebo třeba kamarád dokonce v USA kupoval natural a dával si do toho trochu sojové omáčky a měl to na slano (těch variant na slano se nabízí stovky)
- i cena by teoreticky mohla být příznivější, i když asi ne o moc, ale i kdyby ne, aspoň výrobce by mírně vydělal pokud by to prodával za stejně.

Tak či onak mě naopak nenapadá, proč to prostě nedělat, jaká je nevýhoda... určitě by se to prodávalo, protože si dokážu představit, že ildí co by si to radši ochutili sami, nechtěli třeba chemii je určitě víc. Takhle v podstatě je to dycky čokoláda, vanilka, jahoda a pak většinou některý další klasický, ale prostě jen obyčejný protein většina značek vůbec nenabízí.

Uniká mi nějaký důvod proč tomu tak je? Je tam nějaký problém třeba technologický (ptám se proto, že třeba sem se tu nedávno ptal na to proč nedávaji na proteinové tyčinky pravou čokoládu ale místo toho tu sra*ku tmavou polevu, ale tehdy mi Ronnie psal, že je to kvůli trvanlivosti, což sem nevěděl a dává smysl, tady mi ale smysl opravdu uniká). Případně nevíte zda třeba nějaký výrobce nepřipravuje i tyto varianty? Když třeba půjdete na návštěvu do Nutrendu, tak se zeptat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vejdy


PříspěvekZaslal: po leden 13, 2014 5:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Promiň te,omlouvám se všem kterým se dotkl můj poslední příspěvek.Spíše jsem to napsal,že pro mě jako amatéra postačí základ.Vy zkušenější určitě jste někde výše atak ještě jednou sorry!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: po leden 13, 2014 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To jachym: Já si myslím, že bez příchutě by to chtěl tak 1 z 10 možná dokonce i 1 z 20 . . .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: po leden 13, 2014 5:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

https://obchod.ronnie.cz/suroviny/bilkoviny

Tak neco tu je, ale jak rikal diamond...
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ultra Speed 80 Fair Power ® + šejkr ZDARMA! | Survival
Volba pro nejnáročnější. Složení bez kompromisů, skvělá chuť!
1399 Kč
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 522, 523, 524 ... 558, 559, 560  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: