PROTEINY II.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 524, 525, 526 ... 558, 559, 560  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II.  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> PROTEINY II.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zajímavé
články
a odkazy
k tématu:
Bara


PříspěvekZaslal: pá leden 17, 2014 10:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlkisekk napsal:
Tak jsem zkusil vyměnit scitec za smarlabs, protože na fórech je hodně vychvalovaný. Takže jsem vyzkoušel proteinový koncentrát chow jejich vícesložkový protein. Oba proteiny jsou plně instantní, žádné hrudky, žádný zbytky v šejkru, nepění, stravitelnost dobrá (a to jen tak něco nestrávím). Takže vše kladné, až na jednu věc a to je chu´t. Oboje mám čokoládu a je to jak obarvená voda, ta chuť je nijaká. Proti scitecu, kdy ten bylo radost pít, je toto opravdu slabota.

Taky jsem měl ten Chow a příchuť ovoce či co.Přesně jak píšeš,chuť je taková prázdná a slabá.Já ho dostal a proto jsem ho vypil,ale trvalo mi to děsně dlouho,protože rozhodně nepatří k těm,na které by člověk dostal chuť a šel to pít denně x krát.A to jsem dával fakt míň vody a tři vrchovaté odměrky.kvalitu nesoudím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
duke.dukem


PříspěvekZaslal: so leden 18, 2014 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi uz se to tu nekde probiralo, ale pres "hledat" mi to nejde najit a proto se ptam:

Kdyz si vezmu napr. 30g Hydra (se stup.hydrolyzy 32) nalacno, jak dlouho se bude priblizne to hydro travit? Cca 15-20 minut? A po tom straveni Hydra bude zaludek opet jakoby nalacno?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so leden 18, 2014 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

duke.dukem napsal:
Asi uz se to tu nekde probiralo, ale pres "hledat" mi to nejde najit a proto se ptam:

Kdyz si vezmu napr. 30g Hydra (se stup.hydrolyzy 32) nalacno, jak dlouho se bude priblizne to hydro travit? Cca 15-20 minut? A po tom straveni Hydra bude zaludek opet jakoby nalacno?


Hydro DH32 je natolik naštěpené, že bych ten čas neviděl tak, jak píšeš, tzn. 15 - 20 minut, ale začátek uvolňování bude ve vteřinách a pryč (=v oběhu, ve svalech) to bude po pár jednotkách minut. A ano, pak se žaludek "bude tvářit", jako bys mu předtím nic nedal, protože to hydro je prostě natolik naštěpené, že on prostě nemá co trávit a čím se zatěžovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
duke.dukem


PříspěvekZaslal: so leden 18, 2014 1:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie: Vyborne, dekuji za informaci!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: so leden 18, 2014 1:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bara napsal:
vlkisekk napsal:
Tak jsem zkusil vyměnit scitec za smarlabs, protože na fórech je hodně vychvalovaný. Takže jsem vyzkoušel proteinový koncentrát chow jejich vícesložkový protein. Oba proteiny jsou plně instantní, žádné hrudky, žádný zbytky v šejkru, nepění, stravitelnost dobrá (a to jen tak něco nestrávím). Takže vše kladné, až na jednu věc a to je chu´t. Oboje mám čokoládu a je to jak obarvená voda, ta chuť je nijaká. Proti scitecu, kdy ten bylo radost pít, je toto opravdu slabota.

Taky jsem měl ten Chow a příchuť ovoce či co.Přesně jak píšeš,chuť je taková prázdná a slabá.Já ho dostal a proto jsem ho vypil,ale trvalo mi to děsně dlouho,protože rozhodně nepatří k těm,na které by člověk dostal chuť a šel to pít denně x krát.A to jsem dával fakt míň vody a tři vrchovaté odměrky.kvalitu nesoudím.


Přesně tak, chuť je taková nijaká, ale stejně patří mezi moje Top proteiny
.
_________________
RANDO, já na drogy moc nejsem, ale ten model co jsi měl, CHCI ZKUSIT TAKY! :D CIZOPASNIK
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: so leden 18, 2014 2:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie , proč je Super Hydro 80 DH32 (80505mg AMK, 72,5g P) zařazený mezi proteinama 76-85% bílkovin a Whey Protein Professional Scitec (77100mg AMK, 73,5g P) mezi proteinama 66-75% bílkovin?
Údaje jsou z tvých stránek. Dík.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: so leden 18, 2014 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

01Smajdalf napsal:
Bara napsal:
vlkisekk napsal:
Tak jsem zkusil vyměnit scitec za smarlabs, protože na fórech je hodně vychvalovaný. Takže jsem vyzkoušel proteinový koncentrát chow jejich vícesložkový protein. Oba proteiny jsou plně instantní, žádné hrudky, žádný zbytky v šejkru, nepění, stravitelnost dobrá (a to jen tak něco nestrávím). Takže vše kladné, až na jednu věc a to je chu´t. Oboje mám čokoládu a je to jak obarvená voda, ta chuť je nijaká. Proti scitecu, kdy ten bylo radost pít, je toto opravdu slabota.

Taky jsem měl ten Chow a příchuť ovoce či co.Přesně jak píšeš,chuť je taková prázdná a slabá.Já ho dostal a proto jsem ho vypil,ale trvalo mi to děsně dlouho,protože rozhodně nepatří k těm,na které by člověk dostal chuť a šel to pít denně x krát.A to jsem dával fakt míň vody a tři vrchovaté odměrky.kvalitu nesoudím.


Přesně tak, chuť je taková nijaká, ale stejně patří mezi moje Top proteiny
.

JJ,špatnej nebude.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so leden 18, 2014 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

madball napsal:
Ronnie , proč je Super Hydro 80 DH32 (80505mg AMK, 72,5g P) zařazený mezi proteinama 76-85% bílkovin a Whey Protein Professional Scitec (77100mg AMK, 73,5g P) mezi proteinama 66-75% bílkovin?
Údaje jsou z tvých stránek. Dík.


Tohle jsme přemýšleli, jak udělat, ale s ohledem na to, že Hydro DH32 jsou volné aminokyseliny, tak jsme ho zařadili tam, kam podle jejich součtu (který je tu právě s ohledem na to "volné" na místě) patří. Naopak Whey Protein Professional je syrovátkový proteinový koncentrát a isolát (dokonce teď koukám, že není ani CFM), tzn. ten zůstavá stejně jako ostatní nehydrolyzované proteiny
tam, kde mu náleží podle obsahu bílkovin (=ne součtu aminokyselin, neboť nejsou volné).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Luster


PříspěvekZaslal: so leden 18, 2014 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vaclav.p napsal:
Complete protein (Optimum nutrition) - tester čokoláda

Chuťově pecka, není tak vodový jako Whey GOLD, za mě momentálně asi nejlepší čokoládová vícesložka

Ted sem si ho udelal s pulkou plechovky kokosovyho mlika a s hrsti boruvek.. doporucuju vyzkouset, protoze to je fakt bomba
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: so leden 18, 2014 2:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
madball napsal:
Ronnie , proč je Super Hydro 80 DH32 (80505mg AMK, 72,5g P) zařazený mezi proteinama 76-85% bílkovin a Whey Protein Professional Scitec (77100mg AMK, 73,5g P) mezi proteinama 66-75% bílkovin?
Údaje jsou z tvých stránek. Dík.


Tohle jsme přemýšleli, jak udělat, ale s ohledem na to, že Hydro DH32 jsou volné aminokyseliny, tak jsme ho zařadili tam, kam podle jejich součtu (který je tu právě s ohledem na to "volné" na místě) patří. Naopak Whey Protein Professional je syrovátkový proteinový koncentrát a isolát (dokonce teď koukám, že není ani CFM), tzn. ten zůstavá stejně jako ostatní nehydrolyzované proteiny
tam, kde mu náleží podle obsahu bílkovin (=ne součtu aminokyselin, neboť nejsou volné).


Nemělo by být teda být hydro z tohoto pohledu zařazený mezi aminokyselinama a ne proteinama? :)
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vaclav.p


PříspěvekZaslal: so leden 18, 2014 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

když už jsme u toho dochucování, nejlepší je podle mě COMBAT vanilka + med / skočice. Dostaneš kvalitu a chuť, a navíc ta vanilková příchuť se dá dobře dochucovat, protože je taková univerzální.

Dělám to z namraženýho mlíka (cca 20min v mrazáku), cca 450ml polotučnýho mlíka, 2 odměrky a čajová lžička skořice, nebo polévková lžíce medu. (u medu to chce míň proteinu, tak 1,5 odměrky, aby to nebylo přeslazený). Lepší je to mixérem než shakerem. Vydrží to napěněný víc než 10minut a chutná to jak shake z MC.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so leden 18, 2014 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

madball napsal:
Nemělo by být teda být hydro z tohoto pohledu zařazený mezi aminokyselinama a ne proteinama? :)


Je to pár minut, co jsem tohle řešil telefonicky s jedním výrobcem a samotného mě to také napadlo. Ano, klidně by tam být mohlo - ostatně stejně jako by teoreticky komplexní aminokyseliny mohly být s klidem v sekci proteinů. Zajímavé téma.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
bazycek


PříspěvekZaslal: so leden 18, 2014 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hydro v akci :D super :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: so leden 18, 2014 2:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

madball napsal:
Ronnie napsal:
madball napsal:
Ronnie , proč je Super Hydro 80 DH32 (80505mg AMK, 72,5g P) zařazený mezi proteinama 76-85% bílkovin a Whey Protein Professional Scitec (77100mg AMK, 73,5g P) mezi proteinama 66-75% bílkovin?
Údaje jsou z tvých stránek. Dík.


Tohle jsme přemýšleli, jak udělat, ale s ohledem na to, že Hydro DH32 jsou volné aminokyseliny, tak jsme ho zařadili tam, kam podle jejich součtu (který je tu právě s ohledem na to "volné" na místě) patří. Naopak Whey Protein Professional je syrovátkový proteinový koncentrát a isolát (dokonce teď koukám, že není ani CFM), tzn. ten zůstavá stejně jako ostatní nehydrolyzované proteiny
tam, kde mu náleží podle obsahu bílkovin (=ne součtu aminokyselin, neboť nejsou volné).


Nemělo by být teda být hydro z tohoto pohledu zařazený mezi aminokyselinama a ne proteinama? :)


To už tomu Hydru fandíš až moc. Bude tam převaha di- a tripeptidů, než AK. Takže kdybychom chtěli být přesní, tak by musel mít svoji vlastní sekci, ptž se nehodí ani do jedné stávající. :)
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: so leden 18, 2014 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To napsal Ronnie, že to jsou volné aminokyseliny.

Na druhou stranu na jiným webu napsal J.C. v jednom článku:
citace:
Vědecké studie dokonce ukazují, že hydrolyzovaná bílkovina, tedy bílkovina nebo produkt složený převážně z di- a tri- peptidů se vstřebává rychleji než volné formy aminokyselin.

Takže by tohle měla být tedy prakticky spíš výhoda.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ultra Speed 80 Fair Power ® + šejkr ZDARMA! | Survival
Volba pro nejnáročnější. Složení bez kompromisů, skvělá chuť!
1399 Kč
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 524, 525, 526 ... 558, 559, 560  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: