PROTEINY II.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 531, 532, 533 ... 558, 559, 560  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II.  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> PROTEINY II.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zajímavé
články
a odkazy
k tématu:
JrElda


PříspěvekZaslal: so únor 01, 2014 12:38 pm    Předmět: hydrolyzát Odpovědět s citátem

Zdarec..prosím o názory (popřípadě recenzi) na složení a funkčnost hydrolyzátu Super Hydro 80 DH32, pokud už někdo kupoval...určitě bude lepší co se týká vstřebávání oproti Hydro Instant DH12.. Dá se srovnat třeba se smartlabsem hydro traditional?
Plánuju si koupit 2piksle super hydra na snídaně a po téninku.
Jestli už se to tu někde řešilo dříve,tak se omlouvám.

dodatek: fakt je v každé dávce přes 5g glutamínu? nějak nevídím kde to je nappané , říkali to ve videu recenze na tento produkt.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: so únor 01, 2014 1:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MAST3R napsal:

A píšu někde něco takového?
Já jen píšu jak to chutna, ale nikde nepíšu jestli s tím mám problem, ten protein jsem pil občas samotný a to samé ty BCAA, narážel jsem na rozmzlsanost některých uživatelů, i když samozřejmě chápu, že když něco mám pít denně (či několikrát denně, tak by to mělo nějak chutnat).


Napsal jsi to zcela jasne, takze se to nesnaz prevracet
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: so únor 01, 2014 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:


Ja uz ten jejich wpc 80 a casein beru denne pres rok a furt ok, spokojenost.


Tak ono, když člověk chce tak si dokáže poradit, já to ředil colou light nebo liftem, přinejhorším to exnul co nejrychleji. Ty jejich příchutě nejesou špatné, ale strašně rychle mi dojdou, i když jich koupim hodně.


Draper: Mysli si co chceš.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: so únor 01, 2014 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MAST3R napsal:
... já to ředil colou light nebo liftem ...


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: so únor 01, 2014 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Varování, doporučují průběžně otevírat víčko, občas to má touhu explodovat.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vejdy


PříspěvekZaslal: so únor 01, 2014 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já taktéž děkuji RONNIE za vzorky proteinu Ultra Speed a dovolím si napsat,že příchuť vanilka je opravdu luxusní záležitost.Zítra ztrestám čokoládovou příchuť.

K příspěvku že Combat (banán) je přeslazenej napíšu že není,je plno přeslazených značek ale Combat to zrovna dle mého vůbec není,ty příchutě jsou fantastické,ale to už tady bylo dávno napsáno....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: so únor 01, 2014 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já také děkuji za vzorky, ale ještě více pak za právě probíhající týdenní akci

S ohledem na to, že jsem Ultra Speed (čoko) už dříve "recenzoval" o pár stránek zpět a byl jsem nadšený, zkusil jsem vanilku a zbývající vzorky jsem rozdal kolegyni, která má poměrně šílené zažívání a je chodící intolerance na cokoliv (laktóza, některé druhy vlákniny apod).

Za sebe říkám, že co do vlastností (rozpustnost, trávení, 100% větry free) je vanilka stejná jako čokoláda. Bohužel chuťově je to stejná bída. Já si prostě na umělá sladidla nemohu navyknout. Sukraloza, Splenda a další vynálezy zkázy mi prostě zkřiví hubu. Vypít se to dá, ale ten "ocas" je nesnesitelný (u čokolády je to nepatrně lepší). Nicméně klady převyšují zápory a tak i přes slabší chuť je to u mě top protein (a za takovou cenu by se mi líbil pořád), takže jsem si nakoupil dvě škatule do zásoby a budu vyhlížet akce na webu.

8/10 (body dolů za cenu a chuť)

Co se kolegyně týče, akorát se potvrdilo, že se složenín jedná opravdu o dobře namýchaný protein. Sice chuťově u ní taktéž propadl ("ta vanilka je sladká jak hovno z nutrie"), ale jinak co se trávení týče bomba. Zkoušela v minulosti ty nejdražší proteiny, co se dají u nás i ve světě koupit (kvůli speciálním požadavkům na složení) a i když je výrobce deklaroval jakože laktose free apod, trpěla. Ultra Speed (ačkoliv nepatrné množství obsahuje) ji sednul úplně parádně, takže i v tomhle ohledu je to velmi kvalitní produkt...

9/10 (body dolů za chuť)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: so únor 01, 2014 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já také děkuji za vzorky.
Dneska jsem ochutnal jen čokoládu, zítra dám vanilku.
Rozpustnost : párkrát protřepat a je to hned
Pěna : nulová, tudíž není potřeba čekat než opadne
Chuť : jak jsem psal, měl jsem jen čoko a chuť super, žádnej chuťovej ocas jsem nepocítil, trošku jsem se bál té hořkosti díky hydru, ale to jsem taky nezaznamenal.

btw: počítám, že ten chuťový ocas pocítím u vanilky, něco jako u gaineru od stejné firmy, čokoláda super, prostě jak sladké kakao ve vodě, ale u té vanilky jsem tu pachuť na konci cítil.

Furt váhám mezi tímto a Hydrem, ale asi nakonec vezmu toto, ještě po zítřku se rozhodnu jakou příchuť.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: ne únor 02, 2014 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ultra Speed 80 Fair Power

V první řadě musím poděkovat Ronnimu za vzorky, byly tu opravdu brzy

Co se týče rozpustnosti tak musím říct, že je to uplná paráda, 3x jsem to protřepal v šejkru a bylo hotovo, pěnivost téměř žádná, asi půl centimetrová vrstva tam byla, která během půl minutky zmizela, takžen paráda. U chuťi (testoval jsem vanilku) musím říct, že ten lehce nahořklý konec tam opravdu trochu je, ale mě to vůbec nevadilo, naopak, beru to jako plus, protože mi to tu chut ještě vylepšuje

Celkově tento protein hodnotím na výbornou, myslím si, že je to revoluční protein, který nemá konkurenci
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Luster


PříspěvekZaslal: ne únor 02, 2014 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdrzim se tentokrat poznamek, ale jenom proto, ze si mi pochvalil formu
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: ne únor 02, 2014 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jakou poznámku by jsi k tomu chtěl prosímtě mít, když je to můj subjektivní názor?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Spam


PříspěvekZaslal: ne únor 02, 2014 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím že tento: Je to revoluční protein, který nemá konkurenci
_________________
„Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody“
„Nezáleží na tom čím jsi, ale kdo jsi"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
P4hill


PříspěvekZaslal: ne únor 02, 2014 2:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

za prvé moc děkuji Ronniemu za balíček
za druhé:

Ultra speed vanilka a čokoláda
samé plusy, stravitelnost opravdu pecka, sedl mi
rozpustnost také v pořádku
chuť-taková klasická, ale čokoláda je asi TOP3, co jsem měl
a vaří se s ním také fajn...třebas toto http://www.fitnesstreats.com/2012/08/protein-pear-chocolate-pudding/

takže ještě jednou děkuji a protein bych opravdu doporučil
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: ne únor 02, 2014 2:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spam napsal:
Myslím že tento: Je to revoluční protein, který nemá konkurenci

Trefa
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vaclav.p


PříspěvekZaslal: ne únor 02, 2014 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To co se dá vyčíst u toho Surivalu aniž bych to ochutnal, tak je nadprůměrný složení a podprůměrná cena (ta akční, ta normální je uplně mimo).

Chuť bude vždy subjektivní. Já už se podle chuti zdejšími referencemi vůbec neřídím. Každej druhej co cvíčí rok dva sem napíše ke každýmu druhýmu proteinu pět slintajících smajlíků, aniž by měl dotyčný porovnání alespoň 2-3 proteiny totožný příchutě, to je pak vypovídající hodnota mínus jedna. Já jsem měl tak 30 a víc proteinu v různých příchutích a pohled na to, co je a co není dobrý (oproti ostatním) se dost změnil. Možná jsem se zmlsal, ale přece nebudu brát něco co se ,,dá pít", když můžu mít chutnej protein odjinud.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ultra Speed 80 Fair Power ® + šejkr ZDARMA! | Survival
Volba pro nejnáročnější. Složení bez kompromisů, skvělá chuť!
1399 Kč
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 531, 532, 533 ... 558, 559, 560  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: