Posilovna PARDUBICE kde ?


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Posilovna PARDUBICE kde ?  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Posilovna PARDUBICE kde ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Arnie_one


PříspěvekZaslal: pá únor 07, 2014 12:31 pm    Předmět: Posilovna PARDUBICE kde ? Odpovědět s citátem

Poptávám, kde v Pardubkách cvičit, máte nejaký tip na normální fitko, popřípadě CHrudim.
Díky za postřehy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: pá únor 07, 2014 12:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z mého pohledu jednoznačně u Slavoje: http://www.finefitness.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Arnie_one


PříspěvekZaslal: pá únor 07, 2014 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Martine, doufám, že tam můžou i normálni lidi jako já :) mrknu na to.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny.Fox


PříspěvekZaslal: pá únor 07, 2014 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já v Chrudimi chodím do Buď dobrý (http://buddobry.cz/). Jsou tam třeba starší stroje, ale přijde mi to určitě lepší než u polikliniky naproti Bille, kde je hodně strojů...
_________________
Improvise...adapt...overcome...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paty


PříspěvekZaslal: pá únor 07, 2014 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fitcentrum Chrudim u polikliniky..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mravenec1


PříspěvekZaslal: pá únor 07, 2014 1:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Arnie: Zeptám se jen, pojedeš si jednou zacvičit? Nebo tu budeš častěji? ..ve Fine Fitnessu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnie_one


PříspěvekZaslal: pá únor 07, 2014 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Denodenně, proto poptávka, musím najít fungující, oblíbenou, bez trika honišů co flákaj s činakama o zem, hekalů a řvounů, dobře hrající (nepřiapdá v úvahu tuc tuc) posilovnu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: pá únor 07, 2014 2:03 pm    Předmět: Re: Posilovna PARDUBICE kde ? Odpovědět s citátem

Arnie_one napsal:
Poptávám, kde v Pardubkách cvičit, máte nejaký tip na normální fitko, popřípadě CHrudim.
Díky za postřehy.

Arnošte vždyť v Chrudimi nad lékárnou jsme tenkrát byli s Pepou a Tomášem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Arnie_one


PříspěvekZaslal: so únor 08, 2014 1:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli si pamatuju bylo to v létě a bylo tam neskutečný vedro, jako ve skleníku, protože to bylo skrz naskrz prosklený. Raději bych Pardubky, ale pokud bude něco zajímavýho v okolí tak si dojedu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: so únor 08, 2014 1:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já chodím cvičit do fit-sport (obyčejný fitko) v polabinách 4- www.fit-sport.cz .... pak je tu fine fitness (takový to moderní s barem uprostřed - karlovina, patří Slávkovi bednářovi - www.finefitness.cz - to jsou takový dvě hlavní fitka, pak ještě na dubině, to ale neznám nikdy jsem tam nebyl

edit : v polabinách choděj cvičit normální lidi, žádný steroiďáci... věkovej průměr je kolem 30-40 (i když teď ještě dobíhaj vánoční permice, takže tam ve všední dny kolem 17-18 je dost juniorů :D ... ) jendoručky jsou tam největší 50ky, jediná nevýhoda co je, že je tam jedna lavice na benč a sklápěcí lavičky na jednoručky by taky uživili ještě aspon dvě navíc

edit2: třeba v dresu tam nikdo necvičí, benč taky nemá nastavitelnou vejšku, je to prostě fitko pro obyčejný lidi, který si potebujou zacvičit :) ...
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]


Naposledy upravil Grimley dne so únor 08, 2014 2:23 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tsunami


PříspěvekZaslal: so únor 08, 2014 2:15 pm    Předmět: Re: Posilovna PARDUBICE kde ? Odpovědět s citátem

Bara napsal:
Arnie_one napsal:
Poptávám, kde v Pardubkách cvičit, máte nejaký tip na normální fitko, popřípadě CHrudim.
Díky za postřehy.

Arnošte vždyť v Chrudimi nad lékárnou jsme tenkrát byli s Pepou a Tomášem.

No v Chrudimi nad lékárnou se to dá, ale benchress nemá nastavitelný stojan a musím si nechat vše podávat, skoro tma nedosáhnu, na mrtvý tah jsou tam jen tenoučký gumy...omezená doba na 120min (a kdybych tam jela dresový trénink tak bych to nemusela stíhat), pití si nesmíte vzít svoje (ale zas to co mají oni tak drahý nemají)...ale jinak fitko to je celkem hezký, cena slušná. Když potřebuju u rodičů dát trénink, tak to stačí :)
_________________
Běda muži, kterému žena vládne.
Moje stránka o zdravém vaření: https://www.facebook.com/TsunamiVari
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tezzy196


PříspěvekZaslal: so únor 08, 2014 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pardon, ze budu OT ale to fakt nekde existuje, ze ve fitku muzete byt jen omezenou dobu ? Zakaz vlastniho piti budiz, ale tohle? Pekna zlodejina.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny.Fox


PříspěvekZaslal: so únor 08, 2014 5:25 pm    Předmět: Re: Posilovna PARDUBICE kde ? Odpovědět s citátem

Tsunami napsal:
Bara napsal:
Arnie_one napsal:
Poptávám, kde v Pardubkách cvičit, máte nejaký tip na normální fitko, popřípadě CHrudim.
Díky za postřehy.

Arnošte vždyť v Chrudimi nad lékárnou jsme tenkrát byli s Pepou a Tomášem.

No v Chrudimi nad lékárnou se to dá, ale benchress nemá nastavitelný stojan a musím si nechat vše podávat, skoro tma nedosáhnu, na mrtvý tah jsou tam jen tenoučký gumy...omezená doba na 120min (a kdybych tam jela dresový trénink tak bych to nemusela stíhat), pití si nesmíte vzít svoje (ale zas to co mají oni tak drahý nemají)...ale jinak fitko to je celkem hezký, cena slušná. Když potřebuju u rodičů dát trénink, tak to stačí :)


Jsi z Chrudimi jo? Zkus někdy tu pod viaduktem u integrovky, třeba se Ti tam bude líbit...
_________________
Improvise...adapt...overcome...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tsunami


PříspěvekZaslal: so únor 08, 2014 6:57 pm    Předmět: Re: Posilovna PARDUBICE kde ? Odpovědět s citátem

Johny.Fox napsal:
Tsunami napsal:
Bara napsal:
Arnie_one napsal:
Poptávám, kde v Pardubkách cvičit, máte nejaký tip na normální fitko, popřípadě CHrudim.
Díky za postřehy.

Arnošte vždyť v Chrudimi nad lékárnou jsme tenkrát byli s Pepou a Tomášem.

No v Chrudimi nad lékárnou se to dá, ale benchress nemá nastavitelný stojan a musím si nechat vše podávat, skoro tma nedosáhnu, na mrtvý tah jsou tam jen tenoučký gumy...omezená doba na 120min (a kdybych tam jela dresový trénink tak bych to nemusela stíhat), pití si nesmíte vzít svoje (ale zas to co mají oni tak drahý nemají)...ale jinak fitko to je celkem hezký, cena slušná. Když potřebuju u rodičů dát trénink, tak to stačí :)


Jsi z Chrudimi jo? Zkus někdy tu pod viaduktem u integrovky, třeba se Ti tam bude líbit...

Jo jo jsem z Chrudimi, ale moc se tu nevyskytuju. V tý jiný posilovně jsem nebyla, můžu zkusím a uvidím, je pravda, že já jsme spokojená s kvalitní osou, kotoučema a stojanem na benč a dřepy a nějaký gumy na MT :) ... jinak ono od nemocnice mám "nejblíž" asi nad lékárnou... a i tak je to celkem dálka po pořádným tréninku domů :D já jsme chodila nad lékárku, protože jsem tam 6 let chodila na kickbox a spinning, tak jsme tam měla na vše permici, ale teď si tu zacvičím tak 1x za dva týdny...
_________________
Běda muži, kterému žena vládne.
Moje stránka o zdravém vaření: https://www.facebook.com/TsunamiVari
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bara


PříspěvekZaslal: so únor 08, 2014 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Arnie_one napsal:
Jestli si pamatuju bylo to v létě a bylo tam neskutečný vedro, jako ve skleníku, protože to bylo skrz naskrz prosklený. Raději bych Pardubky, ale pokud bude něco zajímavýho v okolí tak si dojedu.

Hele v Pardubkách je hezký fitko na Dubině proti Steaku a nebo to nový u Slavoje Bednáře.Tam je celkem super výběr.Nebo po návratu domů můžeš dřít v mega fitness centru,který Martin Bříza otevře za Albertem u nás.Před chvílí jse odtud přijel a prý už chystá otevření pomalu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Posilovna PARDUBICE kde ? Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: