S cim jete tvaroh?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - S cim jete tvaroh?  Úvodní stránka -> Kuchařka -> S cim jete tvaroh?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jachym


PříspěvekZaslal: po leden 27, 2014 5:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak o tom žádná, tuk je prostě to co dává chuť - je to daný evolucí, nejvíc energie, tak to lidem chutná, dneska v době přebytku je to spíš na zlost.... to by bylo kdyby si tak člověk pochutnal stejně na dílku čokolády jako na stejně velkém kousku kedlubny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mick994


PříspěvekZaslal: pá únor 14, 2014 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To teda, normálně se láduji odtučněnými tvarohy, ale když držím sacharidy dole, tak tučný tvaroh je jak spíše jak dezert ... prostě už jen ta chuť je
_________________
Nechci být Největší, ani nejrychlejší a už vůbec nejsilnější.
Můj ideál je zlatý střed, kde má mít tělo funkci, výkon i vhled zároveň.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yura


PříspěvekZaslal: pá únor 14, 2014 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jachym napsal:
tak o tom žádná, tuk je prostě to co dává chuť - je to daný evolucí, nejvíc energie, tak to lidem chutná, dneska v době přebytku je to spíš na zlost.... to by bylo kdyby si tak člověk pochutnal stejně na dílku čokolády jako na stejně velkém kousku kedlubny
Je to jednoduchy, vyrad z jidelnicku sacharidy a pak si muzes doprat tucneho co hrdlo raci a ver, ze ti pak bude takova obycejna okurka pripadat sladka jako ta cokolada. Protoze clovek co neji sladka a solena jidla vnima chute uplne jinak. Potvrzuje to i fakt, ze kdyz jsem driv jedl jako kazdej, tak pro me byla zelenina proste hmota bez chuti a neslo to zrat. Dneska se vylozene tesim na zeleninu a to ne jenom tu sladsi jako rajcata, papriky, ale taky brokolici, spenat...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: so únor 15, 2014 5:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

však kdo řiká, že si na zelenině nepochutnám :D a nesolím skoro vůbec, zvykl sem si na to, za to jsem závislý na pálivé omáčce, přidávám pár kapek i do sladkýho proteinu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka24xx


PříspěvekZaslal: čt únor 27, 2014 10:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tvaroh + Protein + mlíko - rozmixovat v sejku a vypít :) mnamka...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Irminsul


PříspěvekZaslal: pá únor 28, 2014 4:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím.Tvaroh+mléko+kvalitní kakao+rozpuštěný med+banán.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neilz


PříspěvekZaslal: út březen 11, 2014 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ted maj v globusu v akci Jaroměřický tvaroh měkký za 13Kc, ma 17g B. na 100g (42g B. baleni) a proti tem vanickovejm mi chutna daleko vic
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út březen 11, 2014 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jakýkoliv jogurt od Ehmannu - za mě jasně chuťově nejlepší.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blikk


PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2014 5:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je lepší dát večer cottage nebo tvaroh? Jím vždycky vaničku, tzn. u tvarohu 250g, u cottage většinou 150, takže když to roznásobím vyjde to plus minus složením stejně. je něco z toho "lepší"?

A druhý dotaz, máte tip na nějaký dobrý jogurt? Ochucený i neochucený, nějaký dobrý kompromis mezi výživovými hodnotami, cenou a chutí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2014 5:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já kupuju Billa Smetanový jogurt, asi 10% tuku. 400g za 17,90Kč. A abych nebyl OT, tak si ho občas dávám i s tvarohem. Ten kupuju taky tučný, ale nevím co je to za značku. Vanička 250g za 17,90Kč.

Tuk bere.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blikk


PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2014 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tvarohy pokud dávám samotný tak jedině polotučný, nemá ten nakyslý nádech. Jinak já bílý kupuju od Zotta nebo Activii, ale myslel jsem tipy na nějaký ochucený, nejsem v dietě, tak zas tak tohle neřeším. Kupoval jsem dřív Hollandie, ale to mi dneska přijde nehorázně předražené, pomalu 20 korun za 200g kelímek....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janca.bor


PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2014 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam dotaz ohledně tvarohu, mám od kamaráda možnost brát výhodně tvaroh ve větším balení. Dívala jsem se na datum spotřeby a většinou to bývá tak 2-3 týdny po tom, co bych to dostala. Problém je, že já to samozřejmě naráz nesním, je to 5kg balení, denně si beru většinou tak 250g, čili by to tak akorát stačilo, ale myslíte, že když to bude v ledničce, ale už načnuté, že to i tak vydrží v tom kyblíku a nezkazí se?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2015 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Komu se prici obycejne nizkotucne tvarohy z marketu, tak doporucuji vyzkouset tenhle. Ma sice 0,5% tuku, takze 2,5g na vanicku, coz je naprosto zanedbatelne, ale ta chut, jemnost a kremovost je uplne nekde jinde nez u tech beznych.

_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: pá březen 13, 2015 3:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A kde ho kupuješ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá březen 13, 2015 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jachym napsal:
A kde ho kupuješ?


Nevim, kde ho maji, nikdy jsem ho nevidel, ale narazil jsem na nej na Masarycce v levnych potravinach za 11kc. Je to ale opravdu luxusni tvaroh. Jen skoda ze jsem byl dnes linej jit si pro dalsi.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - S cim jete tvaroh? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: