Hamé- krůtí maso



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Hamé- krůtí maso  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Hamé- krůtí maso
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dovakhiin


PříspěvekZaslal: čt únor 20, 2014 11:08 pm    Předmět: Hamé- krůtí maso Odpovědět s citátem

Chtěl bych se zeptat.. dá se věřit těm etiketám na konzervách ? Na jedné od Hamé Krůtí ve vlastní šťávě se píše:Vynikající krutí maso ve vlastní šťávě prvotřídní kvality. Každý výrobek obsahuje 90 % masa. Dopřejte si opravdový labužnický zážitek.

Ve 100g je:
26g bílkovin
0,1g sacharidů
3g tuku
1,2g soli
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: čt únor 20, 2014 11:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jedl jsem to jednou na dovolené, přežil jsem to a neposral se. Ale asi bych znovu do toho nešel... firmu Hamé neberu jako kvalitní.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yura


PříspěvekZaslal: čt únor 20, 2014 11:18 pm    Předmět: Re: Hamé- krůtí maso Odpovědět s citátem

Dovakhiin napsal:
Chtěl bych se zeptat.. dá se věřit těm etiketám na konzervách ? Na jedné od Hamé Krůtí ve vlastní šťávě se píše:Vynikající krutí maso ve vlastní šťávě prvotřídní kvality. Každý výrobek obsahuje 90 % masa. Dopřejte si opravdový labužnický zážitek.

Ve 100g je:
26g bílkovin
0,1g sacharidů
3g tuku
1,2g soli

Dej si radsi sardinky ve vlastni stave. Tam aspon vidis, ze to jsou fakt male rybky, ktery maji slusnej podil omega3.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 4:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

.... přečti si něco třeba o těch baltických plných těžkejch kovů.... ale tim neřikám že to nejíst, to by člověk nemohl nic, ale že zrovna ty sardinky sou taky pěknej sajrajt... a to maso... nevim, podle mě to nemusí být tak hrozný a jako nouzovka proč ne, pořád lepší vzít si s sebou třeba do kempu toto než batoh plnej instantních těstovin a nudlových polívek, štanglí salámu a májky - asi nejtypičtější věci dnešních kempařů....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mick994


PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako je i konzervované celé kuře.
(Je to celkem "chuťovka"
Podle mě etikety obrázky a slogany jsou čistý marketing, jako není nad pravý kus krůty, konzervy, paštiky atd řežou vším možným jen aby si ušetřili náklady.
_________________
Nechci být Největší, ani nejrychlejší a už vůbec nejsilnější.
Můj ideál je zlatý střed, kde má mít tělo funkci, výkon i vhled zároveň.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Hamé- krůtí maso
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: