cheating day


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - cheating day  Úvodní stránka -> Kuchařka -> cheating day
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MAST3R


PříspěvekZaslal: so březen 22, 2014 7:06 pm    Předmět: cheating day Odpovědět s citátem

Zdravím,
měl bych pár otázek:
1) máte v dietě cheating day?
2) jak často?
3) bagrujete brambůrky/čokolády nebo v tom máte nějaký řád, že si třeba čokoládu/brambůrky dáte, ale spíš si dopřejete ovoce, zmrzlinu, nějaký normálnější jídlo s rodinou či pizzu?

Zrovna před chvíli mě napadla myšlenka, trochu si dopřát, dnes je to 50. den diety a navíc zítra volná neděle (což se mi dlouho nestalo), samozřejmě v rámci mezi viděl bych to takhle:
1) nějaký kuličky s mlékem (něco alá nesquik) nějaké ovoce
2) Hranolky z trouby + kuřecí maso v corn flakes
3) brambůrky + nějaká sušenka + bych si zašel na točenou zmrzlinu
4) Americké brambory z trouby + kuřecí v corn flakes
5)třeba zase nesquik

Ale ta psychika, nějak mě "hlava" nechce pustit. Začínám být s formou spokojený, ne že by byla nějaký super, ale oproti minulým pokusům dietit, je to dobrý.

Aha, tak koukám, že tu takový topic je https://forum.ronnie.cz/viewtopic.php?t=22844&highlight=prasaci
jenze je tam "prasaci", proto jsem to nenašel.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mick994


PříspěvekZaslal: so březen 22, 2014 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když mám Cheating day , tak jde spíše jen o Cheat jídlo než o celej den, to je dle mého šílenost.
A sladkosti, pizzu atd, to už jsem se "odnaučil" jíst ... no spíše mít k tomu averzi
_________________
Nechci být Největší, ani nejrychlejší a už vůbec nejsilnější.
Můj ideál je zlatý střed, kde má mít tělo funkci, výkon i vhled zároveň.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: so březen 22, 2014 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já jsem stejně žalud, já mám vlastně už uvařené jídlo na zítra v lednici a od pondělí jedu vlny a tam by mi to nejspíš nevycházelo ty porce co mám. Takže smůla, tím je cheating day pro mě uzavřen, dopřeji si po dietě, až se budu učit na zkoušky a na absolutorium + obhajování práce, to se rozhodně nebudu omezovat, protože škola je přednější.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adversa


PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 4:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Snad nebudu za blázna, ale teďka už pár týdnů preferuju styl, že jeden den v týdnů totálně vypnu a dopřeju si co chci nehledě na nějaký kalorie. Ovšem je to zase vykoupený tím, že zbylých šest dnů držím sacharidy dost nízko.
Za sebe musim říct, že mi tohle neskutečně vyhovuje, forma se drží a kupodivu i zlepšuje čemuž ani sám nevěřim :). Dlouhou dobu jsem se furt škrtil a bál, abych nenabral trochu tuku navíc, pak jsem si řekl dost tohle nemá smysl a zkoušim tuhle metodu a vážně spoko. Chce to raději zkoušet a zkoušet, každej si najde to svoje ideální řešení.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arnoldisnumerouno


PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já když jsem měl tuhle Cheat tak jsem jedl fakt všechno a vůbec to neřešil.. a výsledek jsem měl sice +cca 2kg nahoře ale rozjel se mi pořádně tím dnem metabolismus a ty dvě kila jsou dole a s nima skoro další dvě takže tak
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja prave snedl dva bramboraky domaci...predtim bilou cokoladu a ted cekam v kauflandu u pultu na zavinace a v sacku mam dva sunkovy croissanty
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Insano41


PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já dneska Milku, rohlíky, bramborove tašky, medovník, nějaký piškotový zákusek + vločky a kuře s ryžou
_________________
Fuaaark
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Filip Vaško


PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, jestli můžu podělím se o svůj názor:

1) Držím dietu cca od Února, a po cca 60ti dnech jsem dal toho ''praseřáka'' , dal jsem toho celkem dost a byli to samý blbosti.. Takže jestli bude ještě nějaký další prasečák udělám to malinko jinak, asi něco na způsob toho co tady píšeš ty, ale do toho určitě nějaká čokoláda padne
2) Myslím si že jednou udělat celý den prasáckej, by bylo rozumný za těch 20 dní, pokud to děláš bez větších cílů. To tělo podle mě dostane prostě impuls k tomu , aby se nebálo pouštět další tuk, jelikož ho 19dní trápíš nízkým cukrem a pak dostane bombu tak si myslím že si řekne, Okey, tak to je v pohodě, když bude fakt blbě, tak najíst prostě dostanu, takže no stress. A tělo začne pouštět tuk dál..

3) Asi v 1) jsem odpověděl
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já sem měl prasečák včera dal sem normálně chipsy a dvě čoko tyčinky, nic moc velkýho, spíš mám radost že si můžu dopřát sacharidy a pekně se nažrat,,,dal sem předtim doma pizzu a pak ještě papriky plněný s knedlou, ale ono člověk má tak staženej žaludek z ty diety že mě je stejně pak akorát blbě (což je dobře protože mě to pak odrazuje od dalšího junk foodu), zmýho pohledu je teda pozitivní se fakt přežrat sračkama dokud se pomalu neposereš, pobleješ, protože pak ti to nechybí :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
MAST3R


PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za názor.

Já právě dneska už jedu asi 65. den diety, konkrétně vlny tedy 14 dní, ale příští víkend už si dopřeji, přeci jen tu bude cca 10. týden diety bez jediného porušení, takže myslím, že si to i zasloužím.
Ale dám to asi tak nějak striktně tak jak píšu v prvním příspěvku. Staré prasečáky byly třeba pytel hranolky + 5 pytlíků brambůrek + snickersky + popcorn + bonbony skittles,... - to jsem byl přežranej, že jsem jenom ležel v posteli a myslel, že umřu.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yura


PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Smile04 napsal:
já sem měl prasečák včera dal sem normálně chipsy a dvě čoko tyčinky, nic moc velkýho, spíš mám radost že si můžu dopřát sacharidy a pekně se nažrat,,,dal sem předtim doma pizzu a pak ještě papriky plněný s knedlou, ale ono člověk má tak staženej žaludek z ty diety že mě je stejně pak akorát blbě (což je dobře protože mě to pak odrazuje od dalšího junk foodu), zmýho pohledu je teda pozitivní se fakt přežrat sračkama dokud se pomalu neposereš, pobleješ, protože pak ti to nechybí :D
Presne tak.. Jinak ja dneska 1kg hranolku, 500g kukuricnejch testovin, nejake brambory ještě a veprove, makovej zavin, ruskou zmrzlinu a nejaky kureci prso s rajcatama. Včera jsem to posral jsem sezral to velke 500g baleni sušenek clever a bylo me blbe jak prase. No uz se tesim, jak si dam zase celej tyden jen sachry ze zeleniny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yura


PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MAST3R napsal:
Díky za názor.

Já právě dneska už jedu asi 65. den diety, konkrétně vlny tedy 14 dní, ale příští víkend už si dopřeji, přeci jen tu bude cca 10. týden diety bez jediného porušení, takže myslím, že si to i zasloužím.
Ale dám to asi tak nějak striktně tak jak píšu v prvním příspěvku. Staré prasečáky byly třeba pytel hranolky + 5 pytlíků brambůrek + snickersky + popcorn + bonbony skittles,... - to jsem byl přežranej, že jsem jenom ležel v posteli a myslel, že umřu.
Ja si taky chcu dat vždycky jen rejzu, banány atd.. Jenze ta rejze člověka neuspokoji, tak to tam zacne litat a je to v pr...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Smile04 napsal:
já sem měl prasečák včera dal sem normálně chipsy a dvě čoko tyčinky, nic moc velkýho, spíš mám radost že si můžu dopřát sacharidy a pekně se nažrat,,,dal sem předtim doma pizzu a pak ještě papriky plněný s knedlou, ale ono člověk má tak staženej žaludek z ty diety že mě je stejně pak akorát blbě (což je dobře protože mě to pak odrazuje od dalšího junk foodu), zmýho pohledu je teda pozitivní se fakt přežrat sračkama dokud se pomalu neposereš, pobleješ, protože pak ti to nechybí :D


Jo to souhlas, vždycky při nákupu na volný den velký oči a pak mi půlka zůstane ve skříni. Jinak já když se jeden den přežeru a je mi fakt blbě, tak stejně druhý den bych si něco dal. Ale spíš mám zkušenost, že se na dost věcí těším, pak si to koupím a když to začnu jíst, tak mi to nechutná, třeba mi to přijde strašně sladké, jak na to nejsem vůbec zvyklej, takže si stejně dost věcí ani nakonec nevychutnám.

EDIT: teď jsme tu o víkendy slavili (tedy ostatní, já ne) narozky a zůstaly mi tu 2 čokolády a bomboniera, tak to musím schovat do skříně.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

yura napsal:
Ja si taky chcu dat vždycky jen rejzu, banány atd.. Jenze ta rejze člověka neuspokoji, tak to tam zacne litat a je to v pr...


Tak rejžu snad jíst nebudu, možná nasladko, za těch posledních 65 dní, jím skoro jenom rejži.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak za A dávat prasečí den čistej je podle mě chyba...uvědomte si základní věc...není horší ujet krátkodobě, než selhat a dietu zahodit doprdele, prasečí den je o psychice.

za B ty věci nedávej nikam kde bys knim měl přístup, budeš to mít v hlavě, nejlepší je to někomu dát, halvně to nesmíš vidět to je nejhorší :D

znam honzu páleníčka naturální kulturista, neznam člověka s větší sebekázní, nedá si nic, ale taky to nesmí vidět to je pak mučírna...vim že mi kluci řikali že před nim museli šecko schovavat a tyden před zavodama už byl jenom zavřenej doma ani enchodil mezi lidi aby nic neviděl :D, šilenstvi toto
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - cheating day Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: