GENERATION IRON ONLINE


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - GENERATION IRON ONLINE  Úvodní stránka -> Videa -> GENERATION IRON ONLINE
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Turakam


PříspěvekZaslal: so duben 05, 2014 1:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Nechtěl bych být v kůži tvůrců toho filmu, že ho X měsíců tvoří a den po vyjití DVD je všude ke stažení zdarma...
Nemoraziluju, takhle to prostě v současnosti je, jen to je pak z pohledu autorů poněkud těžké.


Mali vydať dvd k vianociam, vtedy by to plno fanúšikov s radosťou kúpilo, takto pol sveta čakalo a čakalo až už boli z toho akurát všetci pekne otrávaní - sledoval som xyz zahraničných fór, kde sa to riešilo, je si treba uvedomiť, že kupujúci bude prevažne menšinový spotrebiteľ - fanúšik fitness, oni to vydali teraz teraz v apríli, pritom premiéra bola v septembri, čo čakali, smiešne, tak im treba, neviem, kto im robil marketing, ale bol to idiot.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: so duben 05, 2014 3:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Nechtěl bych být v kůži tvůrců toho filmu, že ho X měsíců tvoří a den po vyjití DVD je všude ke stažení zdarma...
Nemoraziluju, takhle to prostě v současnosti je, jen to je pak z pohledu autorů poněkud těžké.


Tak to je nějak pozdě. Většinou se dají ripy sehnat dřív, než to vyjde oficiálně.

Osobně si myslím, že v dnešní době rychlostí internetu, by šla distribuce digitálních médií dělat daleko efektivněji. Filmovej a hudební průmysl je v tomhle hodně pozadu.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: so duben 05, 2014 6:04 pm    Předmět: Kai Odpovědět s citátem

Neví někdo z čeho má Kai na obličeji tu jizvu?
_________________
RANDO, já na drogy moc nejsem, ale ten model co jsi měl, CHCI ZKUSIT TAKY! :D CIZOPASNIK
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: so duben 05, 2014 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pánové kdyby výrobu filmů, her, a hudby neřídila banda kreténů, příživníků, kteří si chtějí jenom namastit kapsu (produkční společnosti) a živí tisíce darmožroutů. pak by cena toho produktu byla naprosto zlomková a tímto pro nás přijatelná...

pro lidi žijící např v UK to je jako si koupit rohlík při tamní ekonomice, u nás by člověk zkrachoval kdyby to měl kupovat...

stačilo by prostě to prodávat za stovku a né za pět...hotovson...a pokud je něco kurva dobrý, tak si to koupím abych podpořil autory. jinak po shlédnutí tohoto. jo jako fajne...jako internetová propagace ok...ale jako film...TOTÁLNĚ SLABÝ ... můj názor...

např crossfitáci točej lepší videa na youtube taky zadarmo jako propagaci...tohle je 1:47:00 ... 20-30minut je to zajimavy a pak už jenom nuda nuda nuda
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
jari


PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 5:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechápu jakej jouda to ripoval, to je fakt tragédie
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jari napsal:
Nechápu jakej jouda to ripoval, to je fakt tragédie


Generat.Iron.2013.720p.WebRip.x264-MiScBrUh
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka Kalous


PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Smile04 napsal:
...ale jako film...TOTÁLNĚ SLABÝ ... můj názor...


Musím bohužel s tvým názorem souhlasit. Dokumentárně-sportovní snímky mám rád, ale tohle byl asi jeden z nejslabších co jsem za poslední dobu viděl.
_________________
`K smíchu jsou mi všichni lidé, kteří tvrdí, že se člověk svou vlastní silou nemůže vznést do vzduchu!`
J.T.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jožko.mrkvička


PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jirka Kalous napsal:
Smile04 napsal:
...ale jako film...TOTÁLNĚ SLABÝ ... můj názor...


Musím bohužel s tvým názorem souhlasit. Dokumnetárně-sportovní snímky mám rád, ale tohle byl asi jeden z nejslabších co jsem za poslední dobu viděl.
Osobne som to tiež nedopozeral, nejako ma to nebavilo... A pritom pôvodný Arnoldov snímok som videl celý, a viackrát. To bol zážitok pozerať.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MAST3R napsal:
jari napsal:
Nechápu jakej jouda to ripoval, to je fakt tragédie


Generat.Iron.2013.720p.WebRip.x264-MiScBrUh


thx
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jari napsal:
MAST3R napsal:
jari napsal:
Nechápu jakej jouda to ripoval, to je fakt tragédie


Generat.Iron.2013.720p.WebRip.x264-MiScBrUh


thx


Nz, jsem to proklikal a ten obraz je úplně někde jinde oproti té první verzi. Ještě sehnat aspoň english tittle, ten Warren fakt mluví rychlejc než cvičí.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MAST3R napsal:
jari napsal:
MAST3R napsal:
jari napsal:
Nechápu jakej jouda to ripoval, to je fakt tragédie


Generat.Iron.2013.720p.WebRip.x264-MiScBrUh


thx


Nz, jsem to proklikal a ten obraz je úplně někde jinde oproti té první verzi. Ještě sehnat aspoň english tittle, ten Warren fakt mluví rychlejc než cvičí.


dá sa veľmi ľahko imitovať ten jeho spôsob reči hehe
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pumping Iron byl ve své době taky propadák, ten film se proslavil až později. S tímhle to bude možná taky tak, i když Arnoldovi už se asi nikdo nevyrovná...

Chtěl jsem si dokonce objednat DVD z US a podpořit je, ale takhle na to kašlu.
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yura


PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 9:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Darkkiller napsal:
Pumping Iron byl ve své době taky propadák, ten film se proslavil až později. S tímhle to bude možná taky tak, i když Arnoldovi už se asi nikdo nevyrovná...

Chtěl jsem si dokonce objednat DVD z US a podpořit je, ale takhle na to kašlu.
Pumping Iron ze byl ve sve době propadak? Pumping Iron nemuzes nikdy srovnávat s normalnima filmama. Je to věc pro fanoušky kulturisky a pro ne je to proste to nej co kdy bylo natoceny. Takze tvrdit, ze to byl propadak je dobrej ulet, ono plno lidi to ani v dobe kdy to vyslo nemohlo videt. To není jako dneska v dobe internetu kdy vidi vsichni všechno. Jinak to ze se tenhle nesmysl nekdy stane nejakou vyznamejsi zalezitosti si asi nemyslel vazne co. Vzdyt to skončilo nez to vůbec zacalo. Nestekne po tom ani pes. Takova BFTO serie je uplne jinde. Generation Iron je proste amaterskej pocin.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Filip Vaško


PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:


dá sa veľmi ľahko imitovať ten jeho spôsob reči hehe


Stejně tak jako Ronnieho Colemana
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Filip Vaško napsal:
Turakam napsal:


dá sa veľmi ľahko imitovať ten jeho spôsob reči hehe


Stejně tak jako Ronnieho Colemana


tak jasan, ale na to musíš mať aj takú fistulu, osobne dávame vo fitku CTho alebo Brancha a je to sranda
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - GENERATION IRON ONLINE Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: