GENERATION IRON ONLINE


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - GENERATION IRON ONLINE  Úvodní stránka -> Videa -> GENERATION IRON ONLINE
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chadzi


PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajímavé jak se české publikum liší od toho zahraničního.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 10:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako fakt mě zaráží verditky některých zdejších kritiků, kteří by měli spíš inklinovat k fanouškovské základně. Co jste jako všichni čekali??? Fakt by mě zajímalo jaký by to asi mělo být aby to bylo top ale budiž. Zkouknul jsem dvakrát, budu se snažit být objektivní. Jsem fanda profi kulturistiky, fajn, jsem taky filmovej fanda. Mistr Yudin neni žádnej top režisér, spíš fanoušek a jeho počin nemá válcovat světový kina ale má být obrazem extrémnosti sportu (life stylu) který je nám (snad) bližší než ostatní a snaží se i najít balanc mezi fanoušky kulturistiky a běžným nezaujatým divákem. Jako nástupce Pumping Iron mi to přijde více než důstojný. Že je Pumping Iron kultovní? Proč asi? Arnold. Bohužel, Generation Iron Arnolda nemá, proto jeho cesta k normálnímu divákovi bude stokrát těžší. Dal bych filmu na ČSFD pět hvězd? NE. Copak to jde vůbec tak hodnotit? Možná šlo pár věcí udělat jinak, přesto nevím co bych vytknul, víceméně smutná a vážná atmosféra je naprosto skvělá, stejně tak jako vypravěč Rourke, kterej tam sedí perfetkně. Ne, tohle není BTFO a srovnání s tím je uplně mimo. Díky za tenhle film.


Naposledy upravil jari dne ne duben 06, 2014 10:42 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 10:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě si neodpustím jedno. K Pumping iron. Obrazem českého smyšlení budiž naprosto cílený a vymaštěný český název distributora Železný Schwarzenegger!!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkkiller


PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 11:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

yura napsal:
Darkkiller napsal:
Pumping Iron byl ve své době taky propadák, ten film se proslavil až později. S tímhle to bude možná taky tak, i když Arnoldovi už se asi nikdo nevyrovná...

Chtěl jsem si dokonce objednat DVD z US a podpořit je, ale takhle na to kašlu.
Pumping Iron ze byl ve sve době propadak? Pumping Iron nemuzes nikdy srovnávat s normalnima filmama. Je to věc pro fanoušky kulturisky a pro ne je to proste to nej co kdy bylo natoceny. Takze tvrdit, ze to byl propadak je dobrej ulet, ono plno lidi to ani v dobe kdy to vyslo nemohlo videt. To není jako dneska v dobe internetu kdy vidi vsichni všechno. Jinak to ze se tenhle nesmysl nekdy stane nejakou vyznamejsi zalezitosti si asi nemyslel vazne co. Vzdyt to skončilo nez to vůbec zacalo. Nestekne po tom ani pes. Takova BFTO serie je uplne jinde. Generation Iron je proste amaterskej pocin.


Vidíš někde, že jsem PI srovnával s normálníma filmama ? Je mi jasný, že PI i GI jsou filmy pro fanoušky tohoto sportu a to, že v počátku neměl PI takovej úspěch, jsem si nevycucal z prstu..mám pocit, že to píše i Arnold ve své knize, v tý době byla kulturistika dost okrajovej sport (a řekl bych, že se od tý doby změnilo jen málo, i v dnešní době je spousta lidí, co si o kulturistech myslí zvláštní věci a absolutně neví, o co v tomto sportu jde).

A s Generation Iron jsem to myslel tak, že časem taky získá nějakou historickou hodnotu (pro fanoušky). Btw PI byl taky amatérskej počin, ještě víc než GI.
_________________
“No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable.”
http://forum.ronnie.cz/log-temneho-zabijaka-t34291-45.html?highlight=log
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Prielozny


PříspěvekZaslal: po duben 07, 2014 2:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jinak kdo nevidel tak je to ke stazeni na jedne webovke pm kdyztak
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po duben 07, 2014 7:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jari napsal:
Ještě si neodpustím jedno. K Pumping iron. Obrazem českého smyšlení budiž naprosto cílený a vymaštěný český název distributora Železný Schwarzenegger!!!!


Ten název je strašidelný. :)
Ale na druhou stranu, dá-li se třeba na titulní stránku Muscle&Fitness fotka Arnolda, to číslo se vždy prokazatelně lépe prodává. Prostě Arnold, no. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
vlkisekk


PříspěvekZaslal: po duben 07, 2014 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Petr Prielozny napsal:
jinak kdo nevidel tak je to ke stazeni na jedne webovke pm kdyztak

na east labs to je on.line, v perfektni kvalite
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
caladan


PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2014 6:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tahle scéne je epická, v dokumentu 56:10. To musel mít Branch radost, že mu to tam nechali...:-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NoWeight


PříspěvekZaslal: út duben 29, 2014 2:38 pm    Předmět: super kvalita Odpovědět s citátem

Kdyby měl někdo zájem, tak vám můžu poslat odkaz na tento film v super kvalitě .mkv... Kdo chce, tak pište PM ;-)
_________________
"The mind is everything, if you don´t believe you can do something, then you can´t."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
ALKAPONE


PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2014 4:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak uz jsou na netu titulky kdyby nekdo potreboval :)
_________________
`Bolest, kterou cítíš dnes, bude síla, kterou pocítíš zítra…`
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - GENERATION IRON ONLINE Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: