PROTEINY II.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 557, 558, 559, 560  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II.  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> PROTEINY II.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zajímavé
články
a odkazy
k tématu:
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út květen 13, 2014 7:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jenže CFM Instant Whey 80 je instatní, tzn. šejkr u něj není potřeba a rozpouští se v pohodě i bez něho. S tím, co popisuje Criss, jsem se zatím u tohoto proteinu nesetkal. Možná, pokud jsi měla sáček, mohl být nějak z manipulace poškozený, jinak mě nic nenapadá.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DEXCORE


PříspěvekZaslal: út květen 13, 2014 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já se teda s tímto setkal u každého proteinu, ať je instantní sebevíc, nikdy se to nerozpustí úplně. Zrovna jsem to teď opět zkusil s CFM 80 čoko-kokos a asi blbě míchám, ale zůstávají tam zdrcnuté hrudky Ale v shakeru stačí 3x protřepnout a je to dokonale rozpuštěné :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út květen 13, 2014 7:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě na extrifit stačila studená voda, do ní sáček a pak míchat vidličkou. Za pár sekund to bylo OK.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Criss


PříspěvekZaslal: út květen 13, 2014 8:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za reakce :) Mně to právě dělala jen ta vanilka, se zbytkem absolutně žádný problém..
Asi tedy byla opravdu vadná..škoda, na tu jsem byla zvědavá nejvíce..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: út květen 13, 2014 8:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
Nejdřív voda, pak nasypat protein, pořádně protřepat, hotovo. Když dáš první prášek, má protein vždycky tendenci udělat hrudky, ať už je shaker suchý nebo ne.

Blbost, vzdy davam napred protein, pak vodu a nikdy mi extrifit hrudky neudelal..
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEXCORE


PříspěvekZaslal: út květen 13, 2014 8:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně, v shakeru mi hrudky nikdy nedělá a je jedno pořadí jestli dám první vodu nebo protein. Ale při míchání ve sklenici mi prostě vždycky pár hrudek slepených do sebe zůstane :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út květen 13, 2014 9:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přátelé, suchou navážku vždy aplikujeme do rozpouštědla, což je v našem případě voda:o)
Toliko k analytické chemii.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: út květen 13, 2014 10:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom3 napsal:
eSko napsal:
Nejdřív voda, pak nasypat protein, pořádně protřepat, hotovo. Když dáš první prášek, má protein vždycky tendenci udělat hrudky, ať už je shaker suchý nebo ne.

Blbost, vzdy davam napred protein, pak vodu a nikdy mi extrifit hrudky neudelal..


Pak jsi šťastný člověk a já teda blb.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Najkl


PříspěvekZaslal: út květen 13, 2014 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

K rozpustnosti bych zmínil to, že se jedná o jeden z nejlépe rozpustných proteinů, které jsem doposud zkusil.

Chutově mně nejvíce sedla vanilka, i když dávám přednost i méně tradičním příchutím, tak tohle je naprostý vítěz, nemám co vytknout. Pokud se řídíte doporučeným ředěním s vodou, tak jsou veškeré příchutě opravdu velmi sladké, ovšem není problém přidat více vody.

Jedná se o protein zpracovaný metodou CFM, je jisté, že nikdo z nás nepozná žádný rozdíl, ale proč nezvolit šetrnější postup výroby, který by měl zachovat vetší biologickou hodnotu syrovátkové bílkoviny.

Za mě palec nahoru a děkuji moc Ronniemu za zaslané vzorky :-)
_________________
104kg při 186cm u Arnieho....není to nic ke chlubení....on byl spíš Atlet
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: út květen 13, 2014 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uz se to tu resilo xkrat, porad dokola.. to si vazne nosite do posilky v jednom sejkru zvlast vodu, ve druhem prasek a potom to smichate zpusobem napred voda potom prasek?
Esko to ze si blb jsem nerekl a ani si to nemyslim, takze bacha!
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: út květen 13, 2014 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom3 napsal:
Uz se to tu resilo xkrat, porad dokola.. to si vazne nosite do posilky v jednom sejkru zvlast vodu, ve druhem prasek a potom to smichate zpusobem napred voda potom prasek?
Esko to ze si blb jsem nerekl a ani si to nemyslim, takze bacha!
je problem mit prasek v shakeru, v gymu ho nasypat do víka shakeru, nalit vodu a nasypat zpet?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: út květen 13, 2014 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak pokud vím, tak už dělají dvoukomorové shakery, což může být u špatně rozpustných proteinů řešením. Pokud se něco špatně rozpouští při postupu "prášek -> voda", tak asi bude lepší nosit část proteinu zvlášť, než se nervovat z hrudek. Když se prášek rozpouští dobře, tak na pořadí nezáleží, ale s takovým proteinem jsem se setkal jen zřídka. Nicméně, ať si to každý vyřeší po svém, možností je dostatek.

EDIT: viz micus... takový postup by mě třeba nenapadl a to je to o čem mluvím, kdo chce, hledá způsob, kdo ne, hledá důvod. Ať už se zamyslím, nebo koupím příště jiný protein, nebo jiný shaker atd. :)
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley


Naposledy upravil eSko dne út květen 13, 2014 11:23 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eschaia


PříspěvekZaslal: út květen 13, 2014 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Proč 2shakery? Nosím jeden, ve kterým míchám a pak malou krabičku od nakopávače (např. jack3d nebo od vitamínů) a v tom mám protein. Stačí trošku přemýšlet.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: út květen 13, 2014 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jezisi, hlavne hledat problemy tam kde nejsou noste si treba 5 pixli, vase vec.. jen rikam ze se mi snad nikdy nestalo ze bych mel v shakeru hrudky pri tom mym nesmyslnym postupu (napred prasek potom voda)
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út květen 13, 2014 1:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak v shakeru se rozpustí časem vše. Na cestách jsem to dělal tak, že jsem měl v suchém shakeru prášek a pak dolil vodu. I tak to fungovalo. Pak jsem přešel na Scitec sáčky a kromě variability příchutí byla vyřešena i rozpustnost. U instantních proteinů je to defakto jedno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ultra Speed 80 Fair Power ® + šejkr ZDARMA! | Survival
Volba pro nejnáročnější. Složení bez kompromisů, skvělá chuť!
1399 Kč
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 557, 558, 559, 560  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: